444 24 00
7/24 Yanınızdayız

2014'te En Çok Satılan Araba Markaları

31 Aralık 2014

Bir yılın daha sonuna geldik. 2014 yılı bitiyor ve 2015 yılı başlıyor. Yeni yıl ile birlikte yeni planlar, yeni hedefler de hazırlanıyor. Bu planların içinde yeni bir araba sahibi olmak ya da araba modelini yenilemek de yer alıyor.

Hangi marka ya da model araba almak istediğinize karar vermediyseniz seçim yapmanızı kolaylaştıracak bilgiler hazırladık. 2014 yılında en çok satılan araba markalarını öğrenerek seçimlerinizi daha kolay yapabilirsiniz.

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) 2014 yılının Ocak - Ekim ayında en çok satan araba markalarını açıkladı. Bu kapsamda ilk sırayı Volkswagen alıyor.

 ,

Birinci Sırada Volkswagen Yer Alıyor

Alman otomobil markası olan Volkswagen, 1938’de kuruldu. Performansı oldukça güçlü olan araçlar üreten firmanın hem binek hem de ticari araçları mevcuttur. Volkswagen’in en çok tercih edilen modelleri; Bora, Jetta, Golf, Polo, Passat, Caddy ve Transporter’dır. Volkswagen aracınız için en uygun kasko fiyatlarına "Volkswagen kasko sigortası" sayfamızdan ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

İkinciliği Renault Kaptı

Fransız otomobil markası olan Renault köklü otomotiv şirketlerinden biridir. 1877 yılında kurulan şirket, Oyak grubu ile ortaktır. En çok sevilen modelleri arasında Clio, Fluence, Megane, Symbol ve Lagune’dır. Renault aracınız için en uygun kasko fiyatlarına "Renault kasko sigortası" sayfamızdan ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiat Üçüncülüğe Yerleşti

Fiat 1899 yılında kurulan bir otomotiv şirketidir. Dünyanın en büyük otomobil markaları arasında bulunan şirketin en çok satılan modelleri Fiorino, Doblo, Palio, Punto, Linea ve Albea’dır. Fiat aracınız için en uygun kasko fiyatlarına "Fiat kasko sigortası" sayfamızdan ulaşın.

Ford Dördüncü Sırada Bulunuyor

1903 yılında kurulan Ford, 2012 yılında Türkiye’de en çok tercih edilen otomobil markası oldu. Şirketin en çok sevilen modelleri ise Focus, Fiesta, Mondeo, Fusion ve Escort’tur. Ford aracınız için en uygun kasko fiyatlarına "Ford kasko sigortası" sayfamızdan ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Hyundai Beşinciliğe Yerleşti

Hyundai 1947 yılında kuruldu. Dünyadaki 5. büyük otomobil üreticisi olan şirket, dünyanın en büyük otomotiv üretim tesisine sahiptir. Markanın en fazla satılan modelleri Getz, Accent, Sonata, Elantra ve i10’dur. Hyundai aracınız için en uygun kasko fiyatlarına "Hyundai kasko sigortası" sayfamızdan ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opel Altıncı Sırada Yer Alıyor

1862 yılında kurulan Alman otomobil şirketi Opel, Avrupa’nın en büyük otomobil imalatçılarından biridir. En fazla sevilen modelleri ise Corsa, Astra, Meriva ve Insignia’dır. Opel aracınız için en uygun kasko fiyatlarına "Opel kasko sigortası" sayfamızdan ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Toyota Yedinciliği Kaptı

Toyota 1937 yılında kurulan ve dünyanın en büyük otomotiv şirketlerinden biridir. Markanın en sevilen modelleri Corolla, Yaris ve Avensis’tir. Toyota aracınız için en uygun kasko fiyatlarına "Toyota kasko sigortası" sayfamızdan ulaşın.

Yukarıdaki modeller ve daha birçok model araçlarınız için kasko sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin, güvenli yolculukların keyfini çıkarın. En uygun kasko fiyatlarına online ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 sigorta satın alın.


Okumaya Devam Edin

Aracınızda Birden Fazla Hasar Olursa Hasar Tazminatı Alabilir misiniz?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Kasko hasarlarında sıkça karşılaşılan ve genelde sigortalıların sorun yaşamalarına neden olan durumlardan birisi de birden fazla hasarı olan araçlarla ilgili yapılan tazminat talepleridir.

Bir Kaza Durumunda Ne Yapmalısınız?

21 Haziran 2010 Pazartesi

Maddi hasarlı kazalarda kazaya karışan diğer araçların sürücü ya da sürücüleri ile anlaştığınız takdirde, kendi aranızda Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı doldurmalısınız.

Hasar Sonrası Kesintiler Nelerdir?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Aracınızla kaza yaptığınızda ve araçta hasar meydana geldiğinde hasar tutarını sigorta şirketi karşılasa bile poliçe şartlarına göre zorunlu bazı kesintileri sizin ödemeniz gerekebilir.