2014 Yılının En İyi 5 Otomobili

Araba almak kolay bir iş değildir. Sadece dış görünüş veya moda olan bir aracı almak araç konforu ve güveli sürüş için yeterli değildir. Dolayısıyla birçok kriterin dikkate alınması gerekir. Bu kritelerin neler olduğunu “Yeni Araç Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler” yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapılan oylamada 2014’ün en iyi 7 otomobili belli oldu. 2015 yılı hedeflerinde yeni araç sahibi olmak isteyen fakat hangi marka almak istediğine karar veremeyenler için fikir oluşturacaktır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

1. Peugeot 308

58 juriden 307 puan alan Peugeot 308, dizaynı ve konforu ile dikkat çekiyor. Model son teknoloji ile üretilmiş olduğundan verimliliği oldukça artmıştır. 1.2 litre turbo motoruyla bile 130 hp güç üreten model 6 ileri ve 6 otomatik seçenekleri sunuyor. Hem çevreyi koruyan hem de güvenli sürüşü sağlayan özelliğe sahiptir. Peugeot marka aracınız için en uygun kasko fiyatlarına “Peugeot kasko sigortası” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

2. BMW i3

223 puan alan BMW i3 ikinciliği elde etti. Sessiz çalışan motora sahip model çevreci özelliğe de sahiptir. Elektrik enerjisi ile çalışan model iç dünyasında da oldukça konforlu bir yolculuk sunar. Dört farklı karekteristik özelliği ile birçok kullanıcıya hitap ediyor. En uygun BMW kasko fiyatları için “BMW kasko sigortası” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Tesla S

Tesla S 216 puanla üçüncülüğe yerleşti. 4 farklı motor seçeneğine sahip olan sedan model ve D sınıfındadır. Elektrikle çalışan model spor özelliklerle donatılmıştır. Sportif çekiş sistemi ve aktif hava süspansiyon sistemi de modelin standart özellikleri arasındadır. 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Citroen C4 Picasso

182 puanla Citroen C4 Picasso 4. sırada yer alıyor. Geniş iç hacmi ile ön plana çıkan model geniş aileler için de oldukça tercih edilebilir bir modeldir. Son teknolojiye sahip olan model otomatik park yardımı, geri görüş kamerası, şeritten ayrılma uyarısı, aktif hız düzenleyici, çevreci özelliklere de sahiptir. En uygun Citroen C4 kasko fiyatları için “Citroen C4 Kasko Sigortası” sayfamızdan teklif alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Mazda 3

Mazda 3 180 oy alarak 5. sıraya yerleşti. Büyük yakıt tasarrufu sağlayan bu model sedan ve hatchback kasaya sahiptir. Oldukça çevreci olan model üstün güvenlik donanımlarına da sahiptir. Mazda 3 model aracınız için “Mazda 3 Kasko Sigortası” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

İsterseniz Sigortam.net’in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayarak aracınız için 7/24 kasko satın alın, güvenli yolculukların tadını çıkarın

Benzer İçerikler