2014 Yıllının Son Otomobil Kampanyalarını Kaçırmayın!

Otomobil markaları her yıl olduğu gibi bu yılın son ayında da yıllık hedeflerine ulaşmak, rakiplerine fark atmak için kampanyalarını arttırdı. Otomobil kampanyalarının artmasında markaların hedefleri kadar geçen yıl bu döneme oranla otomobil pazarının %14 daralmış olmasının da etkisi büyük. 

Aralık ayında ivme kazanan bu kampanyalar, elbette en çok tüketicilere yaradı. 7.000 TL’yi bulan indirimler, uzun vadeli krediler, sıfır faizle ödeme kolaylıkları, peşinatsız satış gibi fırsatlar, araç alma düşüncesinde olmayanları bile etkileyebilecek boyutta. 

Türkiye’nin en bilindik otomobil markalarının 2014 yılının son kampanyalarını sizin için bir araya getirdik. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Bu Yılın Son Otomobil Kampanyaları
 

Toyota'dan 7.000’i Bulan İndirimler

Toyota Aralık Kampanyası, 0 faiz ile kredi uygulaması, 7.500 TL’ye varan indirimleri ve 6 ayı bulan taksit erteleme seçenekleriyle tüketilere avantajlı bir dünya sunuyor. Toyota'nızın ihtiyacı olan sigortayı yaptırmak için Toyota Sigorta Sorgulaması yapabilirsiniz.

Yıl Sonuna Özel Kampanya Nissan’da

Nissan, Aralık ayında bazı modellerine özgü kampanyalar sunuyor. Bu modeller arasında; Qashqai, Juk ve Micra modelleri yer alıyor. Nissan'nınıza özel kasko güvencesi için Nissan Kasko Sorgulama sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Renault'ta Sıfır Faiz Avantajı

Renault tüm binek modellerinde ‘’sıfır faiz’’ kampanyasına yer veriyor.  Kampanya kapsamında 12 ay 36.000 TL veya 36 ay 12.000 TL yahut 18 ay 18.000 TL seçenekleriyle farklı vade ve ödeme seçenekleri bulunuyor. Sıfır faiz ile aldığınız Renault'unuzun ihtiyacı olan sigortayı elde etmek için Renault Sigortası Sorgulaması yapabilirsiniz.

45 kişiye 1 Yıllık Yakıt Hediyesi Total'den

Total’in 31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek, 45 gün boyunca 45 kişiye ulaşak,bedava yakıt kazandıran ‘’Büyük Çekiliş Kampanyası” bu yıl da devam ediyor. Kampanyaya dahil olan kişiler, tek seferdeki her 45 TL’lik akaryakıt veya otogaz alışverişi karşılığında 1 adet büyük çekilişe katılma şansı kazanıyor.

Ücretsiz Kış Kontrolünüz Ford’dan

Yılsonuna kadar devam edilmesi planlanan kampanya ile Ford Yetkili Servisleri’nde binek, orta ve hafif ticari araçlar ‘’ücretsiz 101 nokta kontrolü’’ avantajını elde edecek Ford sahipleri, kampanya kapsamında oto bakım seti hediyelerini elde edebilecek ve taksitli ödeme kolaylığını yakalayacak. 

Yapılan kampanyalar sadece araç kampanyalarıyla sınır değil, araçların en önemli aksamları lastikler için de lastik üreticileri harekete geçti ve araç performansını doğrudan etkileyecek lastiklerde kampanyalara başladı.Ford'unuza uygun sigorta ve sigorta fiyatları için Ford Sigorta Sorgulama sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Otomobil Lastiği Kampanyaları
 

Michelin Alpin'e Özel Kampanya

Michelin, kış mevsimine uygun serisi Alpin ile avantajlı seçenekler sunmaya devam ediyor. Düzenlediği kampanyalarla dikkatleri çeken Michelin, 15 Aralık 2014 tarihine kadar 4 adet Michelin Alpin marka kış lastiği alanlara 1 adet mont ediyor.

Pirelli'den Kış Avantajı

Kış lastiklerine özel bir kampanya da Pirelli’den geldi. Aralık ayının sonuna kadar devam edecek kampanyasında ödeme kolaylıklarının yanında sürpriz hediyelere yer veriyor.

Hangi model ve marka olursa olsun tüm araçlar kasko güvencesine ihtiyaç duyar. Siz de hem araçlarınızın hem de kendinizin yaşayabileceği riskleri kontrol altına almak için araç kasko sigortanızı ertelemeyin. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın.

Benzer İçerikler