2015’in En Akıllı Otomobili Renault Megane | Oto Rehberi | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

2015’in En Akıllı Otomobili Renault Megane

Best Connected Car (En Akıllı Otomobil) ismiyle her yıl Avrupa genelinde, otomotiv endüstrisi uzmanlarının bulunduğu bir kurul tarafından değerlendirmesi ile gerçekleşen yarışmada, 2015’in en akıllı otomobil Renault Megane seçildi.

Değerlendirme Uzmanlar Tarafından Yapıldı

Uzmanların araç donanım, güvenlik, sürüş yardımı, bilgi ve eğlence sistemleri, bağlantı arayüzü gibi özellikleri ön planda tutarak değerlendirmelerini yaptıkları yarışamada Renault Megane, 2015’in en akıllı otomobili ünvanını elde etmiş oldu.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

İşte Fark Yaratan Teknolojiler

Renault’un diğer modelleri Escape ve Talisman’da da bulunan birçok yeni teknolojiyi barındıran Renault Megane’da, R-LINK 2 multimedya sistemi kullanıyor. 8.7 inç boyutundaki tableti ile sürücülere oldukça kolay bir kullanım olanağı sağayan Megane, yine bu sistem üzerinden araç sahiplerine 5 farklı sürüş modu ve 5 farklı kabin için ambiyans seçim özelliği sunuyor.

Megane’ın yarışmayı kazanmasını etkileyen bir diğer önemli faktör ise özellikle otomatik park etmede büyük bir önem taşıyan Adaptif Cruise Control ve Easy Park Assist sistemlerinin varlığı oldu.

Kasko ile Aracınızı Güvence Altına Alın

Yeni nesil araçlar her ne kadar donanım ve teknojileri bakımından bir önceki modellerine göre her gün biraz daha gelişme gösterse de, kazalar ve arızalar araç sahiplerinin en önemli çekinceleri arasında yer almaya devam ediyor. Araç fiyatlarının sürekli artış gösterdiği bir dönemde doğal olarak yedek parça fiyatlarında da aynı oranlarda artış yaşanıyor.

Bu gibi riskler karşısında araç sahipleri için en önemli güvence ise kasko. Siz de kaza ve arıza risklerine karşı aracınızı ve bütçenizi sigorta avantajları ile korumak istiyorsanız, hemen araç kasko sorgulama yaparak veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak aracınızı ve bütçenizi güvence altına alın.


Benzer İçerikler

Allianz Sigorta Hızlı Teklif ile Kasko ve Trafik Sigortası Yaptırmak Çok Kolay

Allianz Sigorta "hızlı teklif" ile kasko ve trafik sigortası poliçelerinde sadece 2 adımda teklif veriyor. Arjen Robben'in reklam yüzü olduğu kampanyayı çok seveceksiniz.

Devamını Oku

2014 Yılının En İyi 5 Otomobili

2015 yılı hedefleriniz arasında araba almak da varsa 2014 yılında en iyi puanı kapan otomobillerin hangileri olduğunu öğrenin, kararsız kalmayın.

Devamını Oku

Araç Kasko Bedeli Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Araç kasko bedeli hesaplaması yapmadan kasko almanız pahalı fiyat çıkarır. Sigortam.net'ten kolayca hesaplama yapın, en uygun kaskoya ulaşın.

Devamını Oku