2015’in Merak Edilen Otomobilleri

Otomobil markaları 2014 yılının sonunda cazip kampanyalarını sunmaya başladı. 2015 yılında satışa sunacakları otomobiller modellerinin isimlerini de paylaşan markalar severlerinin merakını uyandırmayı başardı.

İşte 2015’e Damga Vuracak Yeni Otomobil Modelleri
 

Ford Mustang Yakıt Tasarrufu Sağlıyor

Dünyada yaklaşık 9 milyon satılan model 2015 yılında yenilenen haliyle alıcılarını bekliyor olacak. Modelde üstün performans ve yakıt tasarrufu sağlayan 2.3 litrelik “EcoBoost” motor bulunuyor. İçinde ve dışında değişiklikler yapılan Ford Mustang’ın motor hacmi ve gücü de oldukça yükseldi. Ford marka aracınız için en uygun kasko fiyatların "Ford Kasko Sigortası" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Chevrolet Corvette Z06 Dış Görünümüyle Dikkat Çekiyor

Dış görünümü ile oldukça dikkat çeken Chevrolet Corvette Z06 direksiyonun arkasında yer alan vites değiştirme tuşlarıyla farklılık sunuyor. 3 motor seçeneğine sahip model motor hacmi ve gücüyle oldukça büyük performans sunuyor. Chevrolet marka aracınızın için en uygun kaskoya "Chevrolet Kasko Sigortası" sayfamızdan ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Porsche Macan Geniş İç Hacmiyle İlgi Topluyor

Üstün performansa sahip olan Porsche Macan SUV model bir otomobil. Hatchback kasalı model 4 farklı motor seçeneği sunuyor. Geniş iç hacimli ve zorlu yol koşullarında en iyi performans ile ilerlemek isteyenler için oldukça ideal olan otomobil severleriyle buluşacak. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Porsche 918 Spyder Üstün Performans Sunuyor

Tam bir performans arayıcıları için oldukça ideal olan bu model yarışlarda sıkça karşılaşılacak gibi görülüyor. Elektrik gücünden yararlanan Porsche 918 Spyder 0 emisyon ile de çevreyi koruyucu özelliğe sahip. Yüksek yola tutuş özelliğiyle de kolay ve konforlu kullanıma sahip.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mercedes-Benz C-Class İdeal Konforu Sağlıyor

Son teknoloji ile üretilen Mercedes-Benz C-Class iyonlaştırıcı özel sistemiyle aracı en iyi şekilde havalandırıyor. Hatta tünellerden geçerken zararlı havanın araç içerisinne girmesini önlüyor. Konforlu ve güvenli yolculukların tadını çıkarmak için oldukça ideal bir model.

 

 

 

 

 

 

 

 

Alfa Romeo 4C Tam Bir Güvenlik Sağlıyor

Son teknolojinin tüm güvenlik sistemlerine sahip olan Alfa Romeo 4C hafif tasarımlı ve tüm hava şartlarına uyumlu bir spor model olması yönünden oldukça dikkat çekiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aracınız hangi model olursa olsa kasko sigortasına ihtiyaç duyarsınız. Çünkü kasko aracınızın hasar alması durumunda ödemeniz gereken masrafların aldığınız teminatlar doğrultusunda büyük bir kısmını karşılar. Sigortam.net en uygun araba kasko fiyatları ile en iyi güvenceyi size sunar. Hasar sürecini rahat bir şekilde atlatmanız konusunda size destek verir. İster araç kasko sorgulama sayfamızdan kasko hesaplama yaparak online isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 sigorta satın almanız mümkün.

Benzer İçerikler