2015 Kasko Fiyatları

Kasko sigortası birçok emekle sahip olduğunuz, maddi birikimler yaptığınız en önemli mal varlıklarınızdan olan arabanızı koruyan bir sigortadır. Kasko sadece hususi araçları değil ticari araçları da hasar durumunda korur.

Gittikçe artan kazalar ve dikkatsizce araç kullananların çoğalmasıyla trafik kazalarından nasibimizi almak hiç de zor değil. Kazada suçsuz olanlar da hasar görüyor. Hatta aracını kısa bir süreliğine park edenler bile döndüğünde aracını hasar almış halde bulabiliyor. Bu durumda kaskosu yoksa araç sahibi bu hasarları cebinden ödemek durumunda kalıyor. Halbuki kasko sigortası yaptırılırsa aldığınız teminatlar ve limitlere göre masrafların büyük bir kısmı sigorta güvencesinde olur. 2015 kasko fiyatlarını belirleyen bazı kriterler vardır.

Sigortalanmak icin HEMEN ARAYIN!
444 24 00
İhtiyaciniz olan sigorta branşını seçin, en uygun fiyata 3 dakikada ulaşın!

2015 Kasko Fiyatlarını Değiştiren Etkenler
 

 • Aracın üretildiği yıl: Aracın eski ya da yeni olması kasko fiyatlarını belirleyici özelliktedir.
   
 • Aracın bağlı bulunduğu il: Bağlı bulunan ilde trafik yoğunluğunun fazla ya da az olması fiyatları etkiler.
   
 • Aracın kullanım tarzı: Aracın hususi ve ticari araç olması kasko fiyatları üzerinde farklılık yaratır.
   
 • Aracın hasar durumu: Aracın hasarlı olması ya da olmaması fiyatlar üzerinde belirleyicidir.
   
 • Aracın marka-modeli: Aracın markasının ve modelinin pahalı ya da ucuz olması kasko fiyatlarını etkiler.
   
 • Araç sahibinin yaşı-cinsiyeti: Araç sahibinin yaşı ve cinsiyeti kasko fiyatlarını değiştiren özelliklerdendir. 
   
 • Hasarsızlık indirimi: Araç sahibinin geçmişte hasar yapıp yapmamış olması kasko fiyatlarını etkiler. Hasar yapmayan sürücüler için hasarsızlık indirimi uygulanır.
   
 • Araçta bulunan aksesuarlar: Aracın standart aksesuarlarının dışında ek olarak satın alınanların kasko güvencesine alınması gerekir. Bu durum da kasko fiyatlarını etkiler.
   
 • İndirimler: Kasko poliçesinde istenen özel indirimler de kasko fiyatlarını etkileyen kriterdir.
   
 • Teminatlar: Kasko sigortasında standart olarak sunulan ana teminatların dışında ek teminatlar vardır. Ne kadar ve nasıl ek teminatların alındığı da kasko fiyatlarını etkileyen özelliklerdir.

Kasko sigortası asla keyfi olarak görülmemelidir. Beklemediğiniz bir anda aracınızın zarar görmesi sizi hem maddi hem de manevi olarak üzecektir. Fakat kaskonuzun olması kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

En uygun kasko fiyatları için araç sigorta hesaplama işlemini yapmanız oldukça önemlidir. Böylece ihtiyacınıza en uygun kaskoya en uygun fiyatlarla sahip olur, trafikte rahat edersiniz.

Benzer İçerikler

Güneş Sigorta Hasar Sorgulama
Kasko sigortası, olası bir kaza durumunda aracınızda...meydana gelebilecek hasarları teminat altına alır. Hasar yaşamanız durumunda en geç 5 iş günü içerisinde ilgili evraklar, imzalı...kaza tespit tutanağı, ruhsat fotokopileri, kaza anı fotoğraflarının çekilmesi gibi hasar anında yapılacak işlemleri tamamlayıp...hasar dosyanızın açılması için sigorta şirketine iletmeniz gerekmektedir. Sigortam.net’ten Güneş Sigorta kasko sigortası alanlar, hasar durumunda da rahat eder.  

Hasar...Dosyanızı Online Olarak Sorgulayın

Sigortam.net;
 • hasar yaşayan müşterileri adına hasar dosyası sorgulama...işlemlerini yapar,
 • hasarlarının durumu  ile ilgili gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeleri yaparak, hasarların teminatlar...kapsamında giderilmesini takip eder.
Güneş Sigorta hasar dosyası sorgulama ile siz de Güneş Sigorta...kasko sigortanız kapsamındaki hasarlarınız için hasar dosya sorgulama  işleminizi takip edebilirsiniz.
Eskişehir Plaka Kasko Fiyatları Eskişehir Plaka Araç Kaskosu için En Uygun Fiyatlar...Sigortam.net'te!         Kasko fiyatları illere göre değişiklik gösterir. Yaşadığınız yerdeki araç sayısı ve kaza...sıklığı araç kasko fiyatını etkiler. 26 plaka araç kasko için en uygun fiyatlar Sigortam.net’te! Sigortam.net’ten araç kasko hesaplama
yapın, tek bir formla tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin...tekliflerini görün, teminatları karşılaştırın. Eskişehir'de;​
 • 2013 Mart itibarıyle 210 bin araç bulunuyor,...bunların 110 bini otomobil.
 • Her dört kişiden biri araç sahibi.
 • Sadece il ve ilçe merkezlerinde her yıl 4 binin...üzerinde kaza meydana geliyor.
Türkiye’de bir yılda trafik kazalarında meydana gelen maddi hasar 1 milyar 200 milyon TL....Bütçenize en uygun kasko sigortası ile kendinizi ve aracınızı maddi zarardan koruyun.  

Plakaya Göre Kasko...Fiyatları

  Ankara Plaka...Kasko Konya Plaka...Kasko Mersin Plaka...Kasko Samsun Plaka...Kasko
İzmir Plaka Kasko
Kocaeli Plaka Kasko Antalya Plaka Kasko
Bursa Plaka Kasko
Kayseri Plaka Kasko
Adana Plaka Kasko Gaziantep Plaka Kasko
İstanbul Plaka Kasko