444 24 00
7/24 Yanınızdayız

2015 Kasko Sorgulama İşlemi Sigortam.net'te Çok Kolay!

08 Ocak 2015

Araba satın almak zor bir iştir, maddi planlamalar yapılır. Birikimler yapmak, krediler araştırmak, peşinatı biriktirmek vs. birçok maddi hesaplamaları gerektirir. Yani birçok maddi ve manevi emekle satın alınan aracınızın uzun ömürlü olmasını, bir zarar gelmemesini ve sizi masraflara sokmamasını istersiniz.

Bu durumda kasko sigortası araç sahiplerinin güvencesi olur. Aracınıza gelebilecek birçok riske karşı koruma sağlar. Arabanız varken risk altındasınız demektir. Park yerinden çıkarken, aracınız park halindeyken, trafikte ilerlerken yani her türlü durumda hasarlar yaşanabilir. Ülkemizde zaten oldukça fazla yaşanan kazalar bu konuda dikkat edilmesi gerektiğinin de önemini göstermektedir.

Tüm bunların dışında yaşanan deprem, sel, su baskınları vs. doğal afetler, grev, halk hareketleri vs. durumlar, kemirgen hayvanlar gibi daha birçok sebepten dolayı aracınızın zarar görmesi mümkündür.

 ,

Bu tür durumlarda da masraflarınızın büyük bir kısmı ya da tümü kaskonuz tarafından karşılanı ve para ödemek durumunda kalmazsınız. Bu durum satın aldığınız teminatlara göre değişiklik göstermektedir. Kasko teminatları ile ilgili “Kasko Sigortası Teminatları ve Teminatların Kapsamı” yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kasko Sorgulama ile En Uygun Kasko

2015 yılı kasko sorgulama işlemi Sigortam.net ile oldukça kolaydır. Günümüzde online sigorta satışının oldukça yaygın olması sigorta satın alımını kolay ve hızlı hale getirmiştir. Sigortam.net Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır. Araç kasko sorgulama sayfasındaki başvuru formunu doldurmanız ile birlikte, sizin için en uygun kasko tekliflerini çıkarır. Bu teklifler arasında kasko sorgulama işlemi ile online olarak limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yapmanız mümkündür. Sonuç olarak ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun kaskoyu kolayca satın alırsınız.

İlk aşamada başvuru formuna bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz önemlidir. Çünkü teklifleriniz bu bilgiler doğrultusunda hazırlanır. Yanlış ya da eksik bilgi girmeniz durumunda ise, sunulan poliçe ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir ya da fiyatları yüksek çıkabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaman kaybetmeden teklif alın büyük kayıplar yaşamadan önleminizi alın. Böylece hem kafanız hem de bütçeniz rahat olsun. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayarak da sigorta satın almanız mümkün.


Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.