2015 Kasko Sorgulama | Kasko | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

2015 Kasko Sorgulama İşlemi Sigortam.net’te Çok Kolay!

Araba satın almak zor bir iştir, maddi planlamalar yapılır. Birikimler yapmak, krediler araştırmak, peşinatı biriktirmek vs. birçok maddi hesaplamaları gerektirir. Yani birçok maddi ve manevi emekle satın alınan aracınızın uzun ömürlü olmasını, bir zarar gelmemesini ve sizi masraflara sokmamasını istersiniz.

Bu durumda kasko sigortası araç sahiplerinin güvencesi olur. Aracınıza gelebilecek birçok riske karşı koruma sağlar. Arabanız varken risk altındasınız demektir. Park yerinden çıkarken, aracınız park halindeyken, trafikte ilerlerken yani her türlü durumda hasarlar yaşanabilir. Ülkemizde zaten oldukça fazla yaşanan kazalar bu konuda dikkat edilmesi gerektiğinin de önemini göstermektedir.

Tüm bunların dışında yaşanan deprem, sel, su baskınları vs. doğal afetler, grev, halk hareketleri vs. durumlar, kemirgen hayvanlar gibi daha birçok sebepten dolayı aracınızın zarar görmesi mümkündür.

 ,

Bu tür durumlarda da masraflarınızın büyük bir kısmı ya da tümü kaskonuz tarafından karşılanı ve para ödemek durumunda kalmazsınız. Bu durum satın aldığınız teminatlara göre değişiklik göstermektedir. Kasko teminatları ile ilgili “Kasko Sigortası Teminatları ve Teminatların Kapsamı” yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kasko Sorgulama ile En Uygun Kasko

2015 yılı kasko sorgulama işlemi Sigortam.net ile oldukça kolaydır. Günümüzde online sigorta satışının oldukça yaygın olması sigorta satın alımını kolay ve hızlı hale getirmiştir. Sigortam.net Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır. Araç kasko sorgulama sayfasındaki başvuru formunu doldurmanız ile birlikte, sizin için en uygun kasko tekliflerini çıkarır. Bu teklifler arasında kasko sorgulama işlemi ile online olarak limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yapmanız mümkündür. Sonuç olarak ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun kaskoyu kolayca satın alırsınız.

İlk aşamada başvuru formuna bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz önemlidir. Çünkü teklifleriniz bu bilgiler doğrultusunda hazırlanır. Yanlış ya da eksik bilgi girmeniz durumunda ise, sunulan poliçe ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir ya da fiyatları yüksek çıkabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaman kaybetmeden teklif alın büyük kayıplar yaşamadan önleminizi alın. Böylece hem kafanız hem de bütçeniz rahat olsun. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayarak da sigorta satın almanız mümkün.


Benzer İçerikler

Ak Sigorta Avantajlı Kasko Çeşitleri

Kasko fiyatları ve seçenekleri arasında bir tercih yapamadıysanız, Aksigorta’nın avantajlı "Oto Kaskom" ve "Muafiyetli Kasko" ürünlerini inceleyin!

Devamını Oku

Araç Sigortaları Devri Hakkında Merak Edilenler

Araç sigortanızı %45 fiyat avantajı ile yaptırmanın en kolay yolu Sigortam.net'te. Sigortanızı yaptırın, yollara güvenle çıkın.

Devamını Oku

Kasko Değer Listesi Ağustos 2013

Ağustos 2013 Araç Kasko Değer Listesi ile aracınızın güncel kasko bedelini Sigortam.net’in güncel kasko değerleri sayfasından kolayca öğrenin.

Devamını Oku