2015 Yılının En Güvenilir 5 Araba Markası

Araba alırken en fazla önem verilmesi gereken konu güvenli olup olmadığıdır. Bu bağlamda gelişmiş, son teknolojiye uygun çeşitli güvenlik sistemlerinin bulunması son derece önemlidir.

Otoyol Güvenliği Sigorta Enstitüsü (IIHS) araçları kaza ve güvenlik testinden geçirdi. Bu testten 71 araç tam puan alarak geçebildi. 2015’in en güvenli otomobili ise “Toyota Prius v” seçildi. Toyota markasını Subaru, BMW, Honda, Mazda izledi. Konu ile ilgili “2015 Yılının En Güvenli Otomobili Belli Oldu!” yazımızı okuyabilirsiniz.

Yakıt Tasarrufu Yapan Toyota 

Dünyanın en büyük araba markalarından biri olan Toyota 1937’de Japonya’da kurulan bir şirkettir. Yakıt tasarrufunu ön plana alarak araç üreten marka, konforlu ve rahat sürüş keyfini alıcılarına sunmaktadır. Türkiye’de en çok sevilen araba modelleri Corollo, Yaris ve Avensis’tir. Toyota model aracınız için en uygun kasko fiyatlarınaToyota Kasko Sigortası” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Güvenlik ve Hızı Seven Subaru

Japon otomobil üreticisi olan Subaru, 1917 yılında kurulmuştur. Marka, güvenlik ve hızı ön plana alarak araba modellerini üretmiştir. Türkiye’de en çok sevilen araba modelleri Impreza ve Legacy’dir. Subaru model aracınız için en uygun kasko fiyatlarına “Subaru Kasko Sigortası” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sportif Dokunuşları Seven BMW

Alman otomobil markası olan BMW 1917 yılında kurulmuştur. Sportif özellikleri içerisinde barındıran otomobiller üretmektedir. Türkiye’de en çok sevilen araba modelleri BMW 3 Serisi ve BMW 5 Serisi’dir. BMW model aracınız için en uygun kasko fiyatlarına “BMW Kasko Sigortası” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hibrit Araba Üretimine Sahip Honda

1946 yılında kurulan Japon markası Honda, otomobilin yanında motosiklet de üretmektedir. Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi ünvanına sahiptir. Hibritli arabalar üretmektedir. Türkiye’de en çok sevilen araba modelleri Civic, Jazz ve Accord’dur. Honda model aracınız için en uygun kasko fiyatlarına “Honda Kasko Sigortası” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Çevreyi Koruyan Mazda

Yine bir Japan otomobil markası olan Mazda 1920 yılında kurulmuştur. Karbon emisyonu düşük çevreci araçlar üretmektedir. Türkiye’de en çok sevilen araba modelleri Mazda 3, Mazda 323 ve Mazda 626’dır. Mazda model aracınız için en uygun kasko fiyatlarına “Mazda Kasko Sigortası” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Aracınız hangi model olursa olsun kasko sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin, olası hasarlarda bütçeniz sarsılmasın. En uygun kasko fiyatları için Sigortam.net’ten online kasko teklifi alın ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın.

Benzer İçerikler