2015’in Merakla Beklenen Otomobilleri

Her yılın sonuna doğru bir sonraki sene bizleri nelerin beklediği merak edilir, araştırmalar yapılır ve yıllık bütçe planı oluşturulur.

Zaten bir araç sahibi olan sürücüler ÖTV, MTV veya araç sigortalarının ne kadar yükseleceğini merak ederken; yeni araç alacak veya almayı düşünenler ise 2015 yılında piyasaya sürülecek otomobil modellerini sabırsızlıkla bekler. 

Henüz istediğiniz otomobili bulamadıysanız, acele etmeyin! 2015’in merakla beklenen otomobillerine sizin için bir araya getirdik.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

2015'in En Çok Merak Edilen Otomobilleri

Suzuki Vitara

Suzuki'nin Yeni Vitarası; geliştirilmiş performansı, her türlü zorlu yol koşullarına uygun 4×4 çekiş performansı ile sürücülere pekçok avanjı sunacak. Suzuki marka aracınızı kasko korumasına almak için Suzuki Kasko Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alfa Romeo 4C Spider

İtalyan otomobil markası Alfa Romeo, üstü açık spor otomobil modeli 4C Spider ile 2015 yılında dikkatli üzerine çekecek. Alfor Romeo’nun bu modeli, hafif gövde yapısı ve yürüyen aksamının yanında, arka orta konumlu motoruyla dikkat çekiyor.

Seat Leon ST Cupra

Seat'ın 2015'e özel modeli Seat Leon ST Cupra 265 PS'ye kadar çıkabilen motor gücü, atak kullanım özelliği, dinamik ve göz alıcı iç ve dış tasarımı ile bütün dikkatleri üzerine çekebilecek otomobillerden olacak gibi görünüyor. Seat markanıza özel kasko için Seat Kasko Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiat 500 X

Fiat 500X, hatchback otomobillere eşdeğer boyutları ve dingil mesafesiyle, konforlu bir mekân imkanı sunarken, dinamizm sağlayan hatlarıyla da 2015’te üretilen diğer otomobillerden ayrılacak. 9 ileri tam otomatik şanzıman seçeneğini sunan ilk Fiat modeli olarak da önem kazanan Fiat 500X istenildiğinde manuel olarak da kullanılabilecek. Fiat'ınızın hangi modeli olursa olsun kaskonuzu unutmayın, Fiat'ınıza uygun kasko için ''Fiat Kasko Sorgulama'' sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Volvo XC90

Volvo'nun 2015'e özel bu modeli, hem sürücülerin hem de yolcuların hayatını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış bir model. 2015'te piyasaya çıkacak Yeni Volvo XC90, 
iki litrelik dört silindirli Drive-E motor seçeneklerine sahip olacak.Türkiye'de tercih edilmesini kolaylaştıracak e önemli şey ise 225 HP’lik Twin Turbo dizel özelliği olacak. Volvonuzla güvenle ilerlemenizi kolaylaştıracak kasko için Volvo Kasko Sorgulama sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ford S-Max

Tam olarak bir aile arabası olabilecek dinamizm ve konfora sahip olan Ford'un S-MAX'ı, yansımayı önleyici uzun farlara sahip bir model. Dinamik LED Farlar”ın ilk kez sunulacağı S-MAX, çarpışma önleme sistemini ilk defa sunan araç modeli statüsünde. Fordunuza özel kaskoya ulaşmak için Ford Kasko Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun kasko sigortasına ihtiyacı vardır. Sigortam.net’ten ister araç kasko sorgulaması yaparak online ister 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 telefonda en uygun kasko sigortasını satın alın.

Benzer İçerikler