2016’da Kaskonuzu En İyi Fiyat Garantisi ile Yaptırın

Yeni yıla girilmesiyle birlikte sürücülerin araç sigortası fiyatları dışında, düşünceye sevk eden bir diğer sigorta türü ise kasko oldu. Ancak her yıl olduğu gibi 2016’da da Sigortam.net, sunduğu en iyi fiyat garantisi ile aracına kasko yaptırmak isteyen sürücülerin ilk tercihi olacak.  

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

İşte 2016’da kasko sigortasını Sigortam.net’ten yaptıracak olan sürücüleri bekleyen büyük avantajlar.  

Kaskoda En İyi Fiyat Garantisi Veririz

Araç sahipleri için gerek kaza, gerekse de arıza risklerine karşı verdiği teminatlar nedeniyle önemli bir bütçe güvencesi sağlayan kasko sigortası, genellikle maddi kaygılar nedeniyle araç sahipleri tarafından trafik sigortasından geri planında tutulur.

Oysa ki kasko sigortası kaza, arıza, çevresel risk, doğal afet, yangın, hırsızlık gibi geniş bir yelpazeyi kapsayan risk faktörlerini de teminat altına alır.

Kasko sigortası seçimindeki en zahmetli süreçse muhakkak, fiyat araştırması ve sigorta şirketlerinden teklif alma aşamasında geçiyor.

Sigortam.net ise araç sahiplerine bu zorlayıcı süreçte vakit kaybı yaşamadan sadece 3 dk’da Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin kasko tekliflerini görmelerini sağlıyor. Hem de en iyi fiyat garantisi sunarak! Böylece araç sahipleri 20’ye yakın sigorta şirketinin teklifleri arasında bütçesine en uygun poliçeyi seçerek %45’e varan fiyat avantajı yakalıyor.

Siz de hemen kasko hesaplama ile ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayarak sadece 2 dk’da en iyi fiyat garantisi ile teklif alın!

Hasar Anında 7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net’in müşterilerine olan hizmeti, poliçe alımı sonrasında da devam ediyor. Eğer Sigortam.net müşterisiyseniz, olası bir hasar anı ve sonrasında 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın, hasar anında neler yapmanız gerektiği konusunda uzman sigorta danışmanları sizi yönlendirsin. Kadir İnanır’ın da söylediği gibi, “Görünmez kaza, naparsın?”
 

Sigortam.net, 7/24 Sigorta Destek Hattı ile hasar sonrasındaki işlemlerde de müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Kaza tespit tutanağı formunun doldurulmasından, çekici gönderilmesine, hasar dosya belgelerinizin sigorta şirketine ulaştırılmasından, ikame araç talebinize, aracınızın son durumu hakkında bilgilerden, hasar ödemesi ve aracınızın teslimine kadar geçen tüm süreçlerde Sigortam.net’in uzman sigorta danışmanları yanınızda.

Alışverişleriniz %100 Güvende

15 yıllık deneyimi ve 2.5 milyonu aşkın mutlu müşterisi ile Türkiye’de online sigortacılık denildiğinde ilk akla gelen kuruluş olan Sigortam.net, online alışveriş sırasında müşterilerine %100 güven sağlayan SSL ve SET güvenlik protokollerini kullanmaktadır.

Daha açıklayıcı olarak belirtmek gerekirse, alışverişiniz sırasında kullanacağız kredi kartı bilgileriniz, bu protokoller sayesinde şifrelenerek, sadece bankanız tarafından görüntülenmesi sağlanmaktadır. Tarayıcınızın adres çubuğu kısmında göreceğiniz “https://” ile başlayan adres, %100 güvencede olduğunuzu göstermektedir. 

Poliçenizi Ücretsiz Kargo ile Ulaştıralım

Kaskoda en iyi fiyat garantisi ile müşterilerine %45’e varan fiyat avantajı sağlayan Sigortam.net, poliçe sahiplerinin poliçelerini ise Türkiye’nin her noktasına tamamen ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ile ulaştırıyor.

Kaskonuzu Sigortam.net’ten yaptırın, poliçenizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Yurtiçi Kargo ile size ulaştıralım. Üstelik tamamen ücretsiz!

Kasko Sigortası ile Aracınız ve Bütçeniz Güvencede

Siz de 2016’da aracınızı ve bütçenizi trafik ve çevresel kaynaklı zararlar karşısında güvence altına almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden online kasko teklifi alın veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattını arayın, ihtiyacınız olan kasko sigortasına sadece 3 dk’da ulaşarak, en iyi fiyat garantisi ile sahip olun.

Benzer İçerikler