2016’nın Merakla Beklenen 7 Otomobili

2016’ya girmemizle birlikte otomobil markalarının birbirinden dikkat çeken modelleri de tek tek ortaya çıkmaya başladı.

Geçen yıldan bu yana Türkiye’de satışa çıkması merakla beklenen Lada Vesta, Renault Talisman gibi modellerin yanı sıra, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Detroit Otomobil Fuarı’nda ilk kez görücüye çıkan Volvo S90, Mercedes AMG S65, Lexus LC 500 ve BMW M2 Coupe gibi modeller de 2016’nın en fazla konuşulacak otomobilleri olacak.

İşte 2016’nın merakla beklenen en dikkat çekici 7 otomobili:    

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Lada Vesta

Türkiye’de son dönemin daha gelmeden en fazla konuşulan otomobilleri arasında yer almayı başaran Lada Vesta, özellikle fiyatı ile büyük bir dikkat çekiyor. İlk olarak 2014 yılında Moskova Otomobil Fuarı’nda tanıtılan aracın Rusya’daki satışları Eylül 2015’te başladı. Türkiye satış tarihinin ise 2016’nın ilk çeyreği olması beklenen Lada Vesta’nın satış fiyatının ise 35.000 – 40.000 TL arasında olacağı belirtiliyor.

Lada Vesta 2016

Renault Talisman

Renault’un uzun bir süre aradan sonra orta sınıfa hitap eden modeli olmaya aday Talisman’ın, orta sınıftaki lider modeller Volkswagen Passat ve Ford Mondeo’nun tahtına göz diktiğini belirtebiliriz. Uzun kaput tasarımı, kendine özgü led aydınlatmaları ve donanım zengini olarak belirtilmesini sağlayan teknik özellikleri ile Renault Talisman 2016’nın en fazla konuşulmaya aday otomobillerinden bir diğeri.

Renault Talisman 2016

Audi Q1

Audi’nin SUV modellerinin giriş versiyonu ve geniş çaplı stratejilerinin en önemli unsuru olarak betimlediği Q1, 2016’da Türkiye’de satışa çıkacak bir diğer model. Audi’nin ilk olarak 2012 yılında üreteceğini duyurduğu otomobilin 2016’nın ortalarına doğru yollarda olması bekleniyor. Audi Q1 için henüz bir satış fiyatı resmi olarak açıklanmasa da, üretim yeri olan Almanya’daki satış fiyatının 25.000 Euro’dan başlayacağı gelen bilgiler arasında.

Audi q1 2016

Volvo S90

Volvo’nun premium modellerinin yeni amiralı olarak gösterilen S90’ın 2016 versiyonunun Haziran veya Temmuz 2016’da Türkiye’de satışa çıkartılması bekleniyor. Hybrid motor seçeneği de bulunacak olan araçta daha önceki modellerinde bulunmayan şehir güvenliği sistemi de dikkat çeken diğer ayrıntılar arasında. Geçtiğimiz günlerde katıldığı Detroit Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkan aracın Türkiye satış fiyatının ne kadar olacağı konusunda ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Volvo s90 2016

Mercedes AMG S65

Mercedes ailesinin AMG serisi otomobillerine yakın zamanda yeni bir üye daha katılıyor. Nisan ayında satışa çıkartılması beklenilen Mercedes AMG S65 Cabriolet, 7 vitesli otomatik şanzımanı ve 0-100 km/s’ye 4.2 saniyede tamamlayan performansıyla birçok uzman tarafından 2016’nın en heyecan verici otomobili olarak nitelendiriliyor. Maksimum hızı 250 km/s olarak sınırlandırılan aracın satış fiyatının ne kadar olacağı ise şimdilik açıklanmadı.

Mercedes AMG S65 2016

Lexus LC 500

Japon otomotiv devi Toyota bünyesinde bulunan Lexus’un ilk olarak 4 yıl önce tanıttığı, Mercedes S Serisi ve BMW 6 Serisi’ne yeni rakip olarak gösterilen LC 500 modelinin sonunda yollarda olacağı net tarih kesinleşti. Son yılların en dikkat çekici dış tasarımlardan birisine sahip olan Lexus LC 500, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Detroit Otomobil Fuarı’nda da katılımcılardan tam not aldı. Aracın 2016’nın üçüncü çeyreğinden itibaren satışa çıkartılması bekleniyor.

Lexus LC 500

BMW M2 Coupe

Detroit Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkan bir diğer merakla beklenen model BMW M2 Coupe ise sportif görüntüsü ile fuarda en fazla dikkat çeken araçlar arasındaydı. BMW M2 Coupe’nin 0 – 100 km/s hızlanmaya 4.4 saniyede ulaşan performansı, 6 ileri otomatik şanzımanı ve maksimum 250 km/s ile sınırlandırılmış hızı ile 2016 yılında lüks, prestij ve sportif bir görünümü birarada isteyen araç severlerin dikkatini rahatlıkla çekebileceğini söyleyebiliriz.

BMW M2 Copue 2016

Sıfır Otomobiller İçin Kasko Şart

Bütçelerde çok önemli fedakarlıklar yapılarak sahip olunan sıfır otomobiller için kaza ve arıza riskleri karşısında alınabilecek önlemlerin en başında ise kasko sigortası geliyor.

Siz de aracınızı ve bütçenizi güvence altına almak istiyorsanız hemen kasko hesaplama ile ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak en iyi fiyat garantisi ile teklif alın, ihtiyacınız olan poliçeye sadece 3 dk’da, kolayca ulaşın. 

Benzer İçerikler

Hür Sigorta Kasko – Hür Kasko
Anadolu Sigorta Kasko – Kasko
 

Anadolu Sigorta Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel...Şartlar

 
1 Nisan 2013 itibarıyle Kasko Genel ve Özel Şartları’nda birtakım değişiklikler...olmuştur. Hasar durumunda sorun yaşamamanız için aşağıdakileri mutlaka okuyun.
 

1-Eski Genel...Şartlarda Olup Yeni Genel Şartlarda Bulunmayan Teminat ve Uygulamalar

 

A)Araç...Bedeli

 
Rayiç değer belirleme yöntemi değişeceğinden, poliçe üzerine...araç bedeli yazılmayacak. Bunun yerine aracın rayiç bedelinin nasıl belirleneceği...yazılacak.
 

B) Eksik/Aşkın Sigorta

 
Araç bedeli artık poliçeye...yazılmayacağı için eksik/aşkın sigorta uygulaması da sona eriyor. Uygulama yalnızca aksesuarlar için...devam edecek.
 

C) Enflasyondan Korunma Klozu

 
Araç bedeli poliçeye...yazılmayacağı için enflasyonun aracın değerini etkilemesini engellemek amacıyla konulan enflasyondan korunma klozu da artık...poliçelerde yer almayacak. Aracın değeri zaten rayiç değer ile belirleneceğinden değer kaybı...oluşmayacak.
 

2-Yeni Genel Şartlarda Olup Bu Üründe Olmayan...Teminatlar

 
Aşağıdaki teminatlar kasko genel şartlarında standart olarak bulunup, bu...üründe seçmeli veya şartlı olarak bulunmaktadır.
-Kullanım ve gelir kaybı...(Seçimli)
 
-Yurtdışı (Seçimli)
 
-0 km araçlarda yenisi...ile değiştirme (Şartlı)
 

3- Ek Teminatlar

 
Yeni Kasko Sistemi’nde Ek...Teminatlar Genişletilmiş Kasko ve Tam Kasko ürünleri içerisinde bulunacaktır. Bu üründe bulunan ek...teminatlar:
 
-3. kişilerce kötü niyet ve muziplikle yapılan...hareketler
 
-Yasal olarak taşınmasına izin verilen yanıcı, parlayıcı maddeler,...(Seçimli)
 
-Araç anahtarının ele geçirilmesi sonucu...çalınma,
 
-Kemirgen ve hayvanların verdiği zararlar*
 
*Kemirgen ve...diğer hayvanların aracın motor, elektrik ve mekanik aksamına, sıkışma, kemirme vb. yollarla vereceği zararlar teminat...kapsamındadır. Evcil hayvanların araç içerisine vereceği zararlar ile kuşların doğrudan veya dolaylı olarak...araç boya ve kaportasına vereceği zararlar teminat kapsamı...dışındadır.
 

4-Ürüne Özel Uygulamalar

 

A) Yedek...Parça Uygulaması 

 
Hasar gören parçanın onarım imkanı yok ise sigortacı...tarafından orijinal parça tedarik edilir. Hasarlanan parça orijinal değilse aynı özellikleri...taşıyan parça ile değiştirilme yoluna gidilir. Sigortacıdan izin alınmaksızın yapılan değişimler...ödenmez.
 

B) Cam Hasar Uygulaması 

 
Anlaşmalı cam...servislerinin haricinde gerçekleştirilen cam değişimlerinde %25 muafiyet...uygulanır.
 

C) Servis Uygulaması 

 
Onarım sigortacının...anlaşmalı olduğu serviste veya sigortalının tercih edeceği serviste yapılabilir....Anlaşmasız servislerde
 
Sigortacıdan izin alınmaksızın yapılan onarımlar...ödenmez.
 

D) Rayiç Değer Belirleme...Uygulaması 

 
Emsal veya muadil araca sahip yetkili/yetkisiz satıcılar ve galeriler ile internet...sitelerinden en az 3 adet fiyatın ortalaması... alınır.
 
 
 
 
Bu sayfada paylaşılan detaylar...tamamen bilgi amaçlıdır. Sigorta şirketleri ürün ve teminatlarda değişiklik...yapabilirler. Bu nedenle, satın aldığınız poliçe ile beraber gelen belgede yer alan genel ve özel şartları...mutlaka okumanızı hatırlatırız. İtiraz durumunda en kısa zamanda 444 24 00 Sigorta Destek Hattı veya sigorta...danışmanınız ile iletişime geçmelisiniz.