2016 Yılında Satışa Çıkacak Otomobiller

Otomobil tutkunlarının merakla beklediği 2016 model araçların tanıtımları, üreticiler tarafından yavaş yavaş yapılmaya başlandı. Onlarca farklı marka, yeni nesil araçları ve ilk defa yollara çıkacak modelleri ile sürücülerin beklentilerini karşılamaya çalışırken, markaların yeni nesil araçlarında yakıt tüketimi tasarrufu, daha hafif ve sportif görünüm ve multimedya teknolojisi  gibi özellikleri ön planda tutmaya çalıştıkları gözleniyor.

İşte 2016 yılında yollarda olacak modeller: 

Renault Talisman 2016

Yıllarca Laguna modeli ile orta sınıfa hitap eden Renault, yeni amiral gemisi olmaya aday Talisman modelini sonunda görücüye çıkardı. 4.85 metre uzunuğa, 1.87 metre genişliğe, 1.46 metre yükseliğe ve 2.81 metre dingil aralığına sahip olacak araç ayrıca, 8.7 inçlik multimedya teknolojisi ve yeni nesil ısıtma – soğutma sistemleri ile 2016’nın en çok konuşulacak otomobili olmaya aday.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Kendisine özgü ön ve arka kısımdaki led aydınlatmalar, adaptif hız sabitleme, elektronik el freni, kör nokta uyarısı, geri dönüş kamerası, aktif süspansiyon, 4Control, şerit takip, emniyetli mesefa uyarısı gibi özelliklerle gelecek Renault Talisman’ın fiyatı ise kış aylarında açıklanacak.

Chevrolet Camaro SS 2016

Chevrolet’in efsane modeli Camaro SS yeni nesil aracı ile 2016 yılında yollarda olacak. Aerodinamik yapısı ile büyük beğeni toplayan yeni nesil Camaro SS, ayrıca 90 kg daha hafif olacak. İç dizaynı da eski modeline göre değişiklikler gösterin aracın, 8 inçlik multimedya ekranı ve vites panelindeki yeni tasarımı dikkat çekiyor. Mahbetic Ride sistemi ile otomatik şanzıman ve yol durum analizi sunacak Camaro SS 2016’nın satış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Opel Astra K 2016

Opel’in ana portföyünde bulunan ve bugüne kadar 24 milyondan fazla satan Astra’nın, 2016 modelinin duyurusu resmi olarak yapıldı. Önceki modellerinin aksine 200 kg kadar daha hafif olacağı belirtilen aracın Opel tarafından en çok güvenilen üç özelliği ise dinamik performans, yenilik ve verimlilik. Yeni nesil motor teknolojisi ile üretilecek ve telefon entegrasyonuIntelliLux® Led-Matrix far teknolojisi sisteminin kullanılacağı belirtilen araç, masaj özellikli koltuklar, araç içi wifi, 8 inçlik multimedya ekranı, kör nokta ve şerit ihlali uyarı sistemi ve gelişmiş park pilotu özellikleri ile ön plana çıkıyor. Yeni nesil Opel Astra K’nın 2015’in sonlarına doğru satışa çıkması bekleniyor.

Volkswagen Golf R400 2016

Uzun süredir beklenen, ancak resmi olarak açıklama yapılmayan Volkswagen Golf’ün yeni nesil aracı R400 modeli ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı. Volkswagen’in 2016 yılında seri üretime geçirmeyi düşündüğü Golf R400, 400 beygir gücündeki motoru ile Golf serisinin en güçlü modeli olacak. Aracın motor yapısı üzerinde çalışmaların halen devam ettiği, ancak büyük ihtimalle 4 silindirli, 2.0 litrelik turbocharged motor özelliklerine sahip olacağı gelen haberler arasında. 2016 yılında satışa çıkartılması beklenen aracın Avrupa’daki tahmini satış fiyatının ise 50.000 Avro civarında olması bekleniyor.

Lada Vesta 2016

Ülkemizde daha önceki yıllarda çok ciddi bir satış miktarı yakalayan Lada, son yıllardaki popüler yeni modeli Vesta ile 2016 yılında Türkiye’de boy gösterecek. Genel olarak dayanıklı ve muadillerine göre daha uygun fiyatlı araçlar üreten Lada, Vesta modelinin tanıtımını Eylül ayında gerçekleştirmeyi planlıyor. Tüm cam, koltuk, direksiyon ve aynalarda ısıtma özelliği bulanacağı belirtilen araç ayrıca yüksekliği ayarlanabilen sürücü koltuğu ile de dikkat çekiyor.

Skoda Superb 2016

Benzinli ve dizel motor seçeneği ile önümüzdeki aylarda Türkiye’de satışa çıkacak Skoda Superb’in 2016 model yeni nesil aracı, tasarımı, tasarruflu yakıt tüketimi ve güçlü performansı ile büyük dikkat çekti. 4.86 metre uzunluğunda ve 1.47 metre yükseliğinde olacak yeniSkoda Superb, otomatik park, arka görüş kamerası, hız sabitleyici, şerit ihlali ve kör nokta uyarıcı sistemlerini barındırıyor. Ağustos veya Eylül ayında Türkiye’de olması beklenen aracın satış fiyatı ise donanımlarına göre 65.000 – 100.000 TL arasında olacak.

Volkswagen Jetta GLI 2016

Ülkemizde 2015 yılında şimdiye kadar en çok satan otomobil markası olan Volkswagen, Jetta modelinin yeni nesil aracı Jetta GLI’yı resmen tanıttı. Jetta’nın daha önceki modellerine göre daha sportif bir tasarıma sahip olan aracın, yenilenmiş ön ızgarasındaki bal peteği görünümü Volkswagen’in bir diğer modeli Golf GTI modelini anımsatsa da, arka tampondaki tasarımı ile diğer modellerden farklı bir duruş sergiliyor. Panoromik can tavan, kör nokta uyarı sistemi, Car-Net bağlantılı multimedya teknolojisi gibi özellikleri ile sürücülerle buluşacak olan aracın Türkiye’deki satış fiyatının ise donanım özelliklerine göre 150.000 TL civarında olması bekleniyor.

BMW X1 2016

BMW’nin daha önceki modeli ile satış rakamlarında hayal kırıklığı yaratan X1’in yeni nesil 2016 modeli önemli değişiklikleri ile yeniden sürücülerin beğenisine çıkacak. Geniş iç mekan, daha fazla çekici tasarım ve teknoloji sunan yeni nesil X1’in, daha önceki modeline göre verimlilik ve performans olarak daha iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Birinci nesil X1’e nazaran sportif bir tasarım sergileyen aracın, 6 farklı motor tercihi ile Ekim 2015’te Avrupa’da satışa çıkartılması beklenirken, Türkiye’ye ne zaman geleceği konusunda henüz bir bilgi verilmedi.

Araç modelleri her yıl değişse de, otomobillerin kaza veya arıza hallerindeki en önemli güvenceleri kasko sigortasına olan ihtiyaçları değişmiyor. Bu nedenle siz de aracınız başına gelebilecek her türlü güvenlik tehditi karşısında önleminizi önceden almak için hiç vakit kaybetmeden Sigortam.net’i ziyaret edin veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın, en iyi fiyat garantisi ile kasko teklifi alın.

Benzer İçerikler

Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Mart 2018 Sonuçları

Kasko Sigortası Primleri Mart Ayında 2 Puan Düşüş Yaşadı

Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Mart ayı verilerine göre, bir önceki aya göre kasko primlerinde 2 puan...düşüş kaydedilirken trafik sigortası primlerinde ise 1 puanlık artış yaşandı.

Türkiye’nin ilk ve en büyük...sigorta platformu Sigortam.net, kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi ortaya koyan Kasko ve Trafik Sigortası...Endeksi’nin Mart ayı verilerini açıkladı. Otomobillere sunulan tekliflerin ağırlıklı ortalamasını gösteren endekse...göre, Mart ayı kasko sigortası endeksi Şubat ayına göre 2 puanlık düşüş yaşayarak 91 oldu. Trafik sigortasında ise Şubat...ayında 62 olan endeks, Mart atında bir puanlık artış kaydederek 63 oldu. 2018’in ilk ayında 2.014 TL olan ortalama kasko primleri...1962 TL olurken, 831 TL olan ortalama trafik sigortası primleri ise 841 TL’ye çıktı. Sigortam.net CEO’su Tahsin...Gürdoğan, endeks sonuçlarına ilişkin değerlendirmesinde, “İlk olarak geçen yılın Ağustos ayında sonuçlarını...açıkladığımız Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi ile araç sahiplerine otomobil sigortalarındaki genel seyre ilişkin...bilgi sunmayı sürdürüyoruz. Böylelikle araç sahipleri için büyük önem taşıyan kasko ve trafik sigortalarındaki trendlerin de...yakından takibini sağlıyoruz. Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’nin Mart sonuçları, primlerin yatay seyrini sürdürdüğünü...gösteriyor. Kasko sigortası endeksi, bir önceki aya göre 2 puan düşüş yaşadı ve Mart ayında 91 oldu. Böylece Ocak ayında 2.014...TL olan kasko sigortası prim ortalaması, Mart ayında 1962 TL’ye düştü. Trafik sigortası primlerinde ise sert değişimler...görmüyoruz. Şubat ayında seviyesini koruyan sigorta primleri Mart ayında ise bir puanlık artış kaydederek 63 oldu.Trafik sigortası...endeksinde geçen yıl aynı dönemle kıyaslama yapıldığında, 2017’nin Mart ayında 1360 TL olan trafik sigortası primlerinin, bu...yılın aynı döneminde 841 TL olarak gerçekleştiği görülüyor. Geçen yıl Mart ayında 2074 TL olan kasko primleri ortalaması ise...bu yılın Mart ayında oldu. Sigortam.net olarak araç sahiplerine sigorta yaptırmanın en kolay, en hızlı ve en uygun fiyatlı yolunu...sağlarken sahip olduğumuz büyük veriyi hizmetlerine sunmayı sürdüreceğiz. Hasar anında olduğu kadar doğru bilgi ihtiyacı...konusunda da her zaman müşterilerimizin yanındayız” diye konuştu. Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’ne göre 2017...yılın ocak ayından bu yana otomobillerde kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi gösteren grafik şöyle:    
Anadolu Sigorta Kasko – Kasko
 
Anadolu Sigorta Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar
 
1 Nisan...2013 itibarıyle Kasko Genel ve Özel Şartları’nda birtakım değişiklikler olmuştur. Hasar durumunda sorun yaşamamanız...için aşağıdakileri mutlaka okuyun.
 

1-Eski Genel Şartlarda Olup Yeni Genel Şartlarda Bulunmayan...Teminat ve Uygulamalar

 

A)Araç Bedeli

 
Rayiç değer belirleme...yöntemi değişeceğinden, poliçe üzerine araç bedeli yazılmayacak. Bunun yerine aracın...rayiç bedelinin nasıl belirleneceği yazılacak.
 

B) Eksik/Aşkın...Sigorta

 
Araç bedeli artık poliçeye yazılmayacağı için eksik/aşkın sigorta...uygulaması da sona eriyor. Uygulama yalnızca aksesuarlar için devam edecek.
 

C)...Enflasyondan Korunma Klozu

 
Araç bedeli poliçeye yazılmayacağı için enflasyonun aracın...değerini etkilemesini engellemek amacıyla konulan enflasyondan korunma klozu da artık poliçelerde yer almayacak. Aracın değeri...zaten rayiç değer ile belirleneceğinden değer kaybı oluşmayacak.
 

2-Yeni Genel Şartlarda Olup Bu...Üründe Olmayan Teminatlar

 
Aşağıdaki teminatlar kasko genel şartlarında standart olarak bulunup,...bu üründe seçmeli veya şartlı olarak bulunmaktadır.
-Kullanım ve gelir kaybı...(Seçimli)
 
-Yurtdışı (Seçimli)
 
-0 km araçlarda yenisi...ile değiştirme (Şartlı)
 

3- Ek Teminatlar

 
Yeni Kasko Sistemi’nde Ek...Teminatlar Genişletilmiş Kasko ve Tam Kasko ürünleri içerisinde bulunacaktır. Bu üründe bulunan ek...teminatlar:
 
-3. kişilerce kötü niyet ve muziplikle yapılan...hareketler
 
-Yasal olarak taşınmasına izin verilen yanıcı, parlayıcı maddeler,...(Seçimli)
 
-Araç anahtarının ele geçirilmesi sonucu...çalınma,
 
-Kemirgen ve hayvanların verdiği zararlar*
 
*Kemirgen ve...diğer hayvanların aracın motor, elektrik ve mekanik aksamına, sıkışma, kemirme vb. yollarla vereceği zararlar teminat...kapsamındadır. Evcil hayvanların araç içerisine vereceği zararlar ile kuşların doğrudan veya dolaylı olarak...araç boya ve kaportasına vereceği zararlar teminat kapsamı...dışındadır.
 

4-Ürüne Özel Uygulamalar

 

A) Yedek...Parça Uygulaması 

 
Hasar gören parçanın onarım imkanı yok ise sigortacı...tarafından orijinal parça tedarik edilir. Hasarlanan parça orijinal değilse aynı özellikleri...taşıyan parça ile değiştirilme yoluna gidilir. Sigortacıdan izin alınmaksızın yapılan değişimler...ödenmez.
 

B) Cam Hasar Uygulaması 

 
Anlaşmalı cam...servislerinin haricinde gerçekleştirilen cam değişimlerinde %25 muafiyet...uygulanır.
 

C) Servis Uygulaması 

 
Onarım sigortacının...anlaşmalı olduğu servisteveyasigortalının tercih edeceği serviste yapılabilir....Anlaşmasız servislerde
 
Sigortacıdan izin alınmaksızın yapılan onarımlar...ödenmez.
 

D) Rayiç Değer Belirleme...Uygulaması 

 
Emsal veya muadil araca sahip yetkili/yetkisiz satıcılar ve galeriler ile internet...sitelerinden en az 3 adet fiyatın ortalaması... alınır.
 
 
 
 
Bu sayfada paylaşılan detaylar...tamamen bilgi amaçlıdır. Sigorta şirketleri ürün ve teminatlarda değişiklik...yapabilirler. Bu nedenle, satın aldığınız poliçe ile beraber gelen belgede yer alan genel ve özel şartları...mutlaka okumanızı hatırlatırız. İtiraz durumunda en kısa zamanda 444 24 00 Sigorta Destek Hattı veya sigorta...danışmanınız ile iletişime geçmelisiniz.
İnternetten Sigorta Teklifi Al, Avantajları Yakala!

İnternetten Sigorta Teklifi Al, Avantajları Yakala!

Online sigorta teklifi alarak, internete özel avantajları...kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Bilgilerinizi girin, sadece bir kaç dakika içerisinde sigorta şirketlerinin tekliflerini...karşılaştırmalı olarak değerlendirin. İnternete özel indirimli sigorta fiyatlarını ancak online teklif alarak görebilirsiniz. Bu...sayede poliçenizi hem daha uyguna satın alabilir, hem de satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz an e-postanıza gönderilen...poliçenize ulaşabilirsiniz. Eğer bir aracınız var ya da almayı düşünüyorsanız araç sigortası yaptırmak,...daha kaliteli ve rahat bir sağlık hizmeti almak için de sağlık sigortası yaptırmak Sigortam.net'ten çok...kolay! [widget id="sigortamnet_content_widget-2"] İhtiyaçlarınıza anında cevap verebilecek sigorta ürününü bulabilmek ise...karmaşık ve zaman alan bir sürece neden olabiliyor. Ayrı ayrı acenteleri gezmek, fiyatları ve teminatları karşılaştırabilmek...bağımsız araştırmalar sonucu daha da zorlaşıyor. Online sigorta teklifi sayesinde ise hem zamandan kazanıyorsunuz...hem de ihtiyacınıza uygun poliçeyi daha uygun fiyatlara alabiliyorsunuz. İnternetten sigorta teklifi almanın...birçok avantajı var. İhtiyacınız olan sigorta ürününe hızlı ve uygun fiyatlı ulaşmanın en pratik yolu online sigorta...teklifi almaktan geçiyor diyebiliriz. Sigortam.net online sigorta alanında memnun kalacağınız fırsatlar...sunuyor. Peki internetten teklif almanın avantajları nelerdir? Detayları merak edenler için sigorta teklifi almanın avantajlarını...sizler için bir araya getirdik.

Özel İndirimleri Görmek İçin Sigorta Teklifi Alın!

Sigorta fiyatı...sorgulama yaparak
Sigortam.net'in özel indirim fırsatlarını...görebilirsiniz. Nasıl mı? Sadece sigorta türüne göre doldurmanız gereken kişisel ya da aracınızla ilgili bilgileri, eksiksiz ve...doğru şekilde girmeniz yeterli. 2 dakika içerisinde sigorta şirketlerinin tekliflerini ekranınızda görebilirsiniz. Sigorta...teklifi almadan internete özel indirim fırsatlarını göremezsiniz. Sigortanızı indirimli fiyatlardan alabilmek için...öncelikle sigorta teklifi almanız gerekir. Teklif aldığınızda indirimlerin de eklenmesi ile en uygun sigorta...fiyatlarına ulaşmanız mümkün olur.

Poliçenize Anında Ulaşın, Güvenceniz Başlasın!

İnternetten sigorta...teklifi alma avantajlarının bir diğeri ise güvencenin anında başlaması! Aracınızı yeni aldınız ve zorunlu trafik...sigortası yaptırmadan trafiğe çıkmak istemiyorsunuz. Ya da aracınıza daha trafik sigortası yaptırmadınız ve ağır cezalara maruz...kalmadan sigortanızı yaptırmak istiyorsunuz. Sigortam.net'ten trafik sigortası teklifi alarak sigortasız...olacağınız süreyi kısaltabilirsiniz. Satın aldığınız trafik sigortası poliçesi anında e-postanıza gelir ve bu sayede bekleme...süresi yaşamadan poliçenize kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda poliçeyi satın aldığınız andan itibaren sigorta geçerlilik süresi...başlar. Trafik sigortası yaptırdıysanız korkmadan trafiğe çıkabilir, kasko sigortası yaptırdıysanız ise koruma teminatlarından...faydalanabilirsiniz. En uygun araç sigortaları için teklif alın, güvenceniz anında başlasın! Sağlık sigortası yaptırmak isteyenler; özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası...tekliflerini değerlendirebilir. Araç sigortasına ihtiyacınız var ise kasko ve trafik sigortası fiyatları hakkında bilgi...alarak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun poliçeyi kendinizi belirleyebilirsiniz.  

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL