2016 Yılında Satışa Çıkacak Otomobiller

Otomobil tutkunlarının merakla beklediği 2016 model araçların tanıtımları, üreticiler tarafından yavaş yavaş yapılmaya başlandı. Onlarca farklı marka, yeni nesil araçları ve ilk defa yollara çıkacak modelleri ile sürücülerin beklentilerini karşılamaya çalışırken, markaların yeni nesil araçlarında yakıt tüketimi tasarrufu, daha hafif ve sportif görünüm ve multimedya teknolojisi  gibi özellikleri ön planda tutmaya çalıştıkları gözleniyor.

İşte 2016 yılında yollarda olacak modeller: 

Renault Talisman 2016

Yıllarca Laguna modeli ile orta sınıfa hitap eden Renault, yeni amiral gemisi olmaya aday Talisman modelini sonunda görücüye çıkardı. 4.85 metre uzunuğa, 1.87 metre genişliğe, 1.46 metre yükseliğe ve 2.81 metre dingil aralığına sahip olacak araç ayrıca, 8.7 inçlik multimedya teknolojisi ve yeni nesil ısıtma – soğutma sistemleri ile 2016’nın en çok konuşulacak otomobili olmaya aday.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Kendisine özgü ön ve arka kısımdaki led aydınlatmalar, adaptif hız sabitleme, elektronik el freni, kör nokta uyarısı, geri dönüş kamerası, aktif süspansiyon, 4Control, şerit takip, emniyetli mesefa uyarısı gibi özelliklerle gelecek Renault Talisman’ın fiyatı ise kış aylarında açıklanacak.

Chevrolet Camaro SS 2016

Chevrolet’in efsane modeli Camaro SS yeni nesil aracı ile 2016 yılında yollarda olacak. Aerodinamik yapısı ile büyük beğeni toplayan yeni nesil Camaro SS, ayrıca 90 kg daha hafif olacak. İç dizaynı da eski modeline göre değişiklikler gösterin aracın, 8 inçlik multimedya ekranı ve vites panelindeki yeni tasarımı dikkat çekiyor. Mahbetic Ride sistemi ile otomatik şanzıman ve yol durum analizi sunacak Camaro SS 2016’nın satış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Opel Astra K 2016

Opel’in ana portföyünde bulunan ve bugüne kadar 24 milyondan fazla satan Astra’nın, 2016 modelinin duyurusu resmi olarak yapıldı. Önceki modellerinin aksine 200 kg kadar daha hafif olacağı belirtilen aracın Opel tarafından en çok güvenilen üç özelliği ise dinamik performans, yenilik ve verimlilik. Yeni nesil motor teknolojisi ile üretilecek ve telefon entegrasyonu IntelliLux® Led-Matrix far teknolojisi sisteminin kullanılacağı belirtilen araç, masaj özellikli koltuklar, araç içi wifi, 8 inçlik multimedya ekranı, kör nokta ve şerit ihlali uyarı sistemi ve gelişmiş park pilotu özellikleri ile ön plana çıkıyor. Yeni nesil Opel Astra K’nın 2015’in sonlarına doğru satışa çıkması bekleniyor.

Volkswagen Golf R400 2016

Uzun süredir beklenen, ancak resmi olarak açıklama yapılmayan Volkswagen Golf’ün yeni nesil aracı R400 modeli ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı. Volkswagen’in 2016 yılında seri üretime geçirmeyi düşündüğü Golf R400, 400 beygir gücündeki motoru ile Golf serisinin en güçlü modeli olacak. Aracın motor yapısı üzerinde çalışmaların halen devam ettiği, ancak büyük ihtimalle 4 silindirli, 2.0 litrelik turbocharged motor özelliklerine sahip olacağı gelen haberler arasında. 2016 yılında satışa çıkartılması beklenen aracın Avrupa’daki tahmini satış fiyatının ise 50.000 Avro civarında olması bekleniyor.

Lada Vesta 2016

Ülkemizde daha önceki yıllarda çok ciddi bir satış miktarı yakalayan Lada, son yıllardaki popüler yeni modeli Vesta ile 2016 yılında Türkiye’de boy gösterecek. Genel olarak dayanıklı ve muadillerine göre daha uygun fiyatlı araçlar üreten Lada, Vesta modelinin tanıtımını Eylül ayında gerçekleştirmeyi planlıyor. Tüm cam, koltuk, direksiyon ve aynalarda ısıtma özelliği bulanacağı belirtilen araç ayrıca yüksekliği ayarlanabilen sürücü koltuğu ile de dikkat çekiyor.

Skoda Superb 2016

Benzinli ve dizel motor seçeneği ile önümüzdeki aylarda Türkiye’de satışa çıkacak Skoda Superb’in 2016 model yeni nesil aracı, tasarımı, tasarruflu yakıt tüketimi ve güçlü performansı ile büyük dikkat çekti. 4.86 metre uzunluğunda ve 1.47 metre yükseliğinde olacak yeni Skoda Superb, otomatik park, arka görüş kamerası, hız sabitleyici, şerit ihlali ve kör nokta uyarıcı sistemlerini barındırıyor. Ağustos veya Eylül ayında Türkiye’de olması beklenen aracın satış fiyatı ise donanımlarına göre 65.000 – 100.000 TL arasında olacak.

Volkswagen Jetta GLI 2016

Ülkemizde 2015 yılında şimdiye kadar en çok satan otomobil markası olan Volkswagen, Jetta modelinin yeni nesil aracı Jetta GLI’yı resmen tanıttı. Jetta’nın daha önceki modellerine göre daha sportif bir tasarıma sahip olan aracın, yenilenmiş ön ızgarasındaki bal peteği görünümü Volkswagen’in bir diğer modeli Golf GTI modelini anımsatsa da, arka tampondaki tasarımı ile diğer modellerden farklı bir duruş sergiliyor. Panoromik can tavan, kör nokta uyarı sistemi, Car-Net bağlantılı multimedya teknolojisi gibi özellikleri ile sürücülerle buluşacak olan aracın Türkiye’deki satış fiyatının ise donanım özelliklerine göre 150.000 TL civarında olması bekleniyor.

BMW X1 2016

BMW’nin daha önceki modeli ile satış rakamlarında hayal kırıklığı yaratan X1’in yeni nesil 2016 modeli önemli değişiklikleri ile yeniden sürücülerin beğenisine çıkacak. Geniş iç mekan, daha fazla çekici tasarım ve teknoloji sunan yeni nesil X1’in, daha önceki modeline göre verimlilik ve performans olarak daha iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Birinci nesil X1’e nazaran sportif bir tasarım sergileyen aracın, 6 farklı motor tercihi ile Ekim 2015’te Avrupa’da satışa çıkartılması beklenirken, Türkiye’ye ne zaman geleceği konusunda henüz bir bilgi verilmedi.

Araç modelleri her yıl değişse de, otomobillerin kaza veya arıza hallerindeki en önemli güvenceleri kasko sigortasına olan ihtiyaçları değişmiyor. Bu nedenle siz de aracınız başına gelebilecek her türlü güvenlik tehditi karşısında önleminizi önceden almak için hiç vakit kaybetmeden Sigortam.net’i ziyaret edin veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın, en iyi fiyat garantisi ile kasko teklifi alın.

Benzer İçerikler

Sompo Japan Sigorta’dan Mini Kasko! Sompo Japan Sigorta'dan, trafik sigortası yaptırıp kasko sigortası...yaptırmayan araç sahiplerine yönelik yeni bir ürün: Mini kasko! Peki mini kasko nedir? Mini...kasko teminatları nelerdir? sorularının detayları yazımızda. Sompo Japan Mini Kasko hakkında merak...ettiklerinizi sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Mini kasko, kasko sigortası olmayan araç sahipleri için oldukça...avantajı bir ürün. Primlerin bütçenizi aşması nedeniyle genişletilmiş kasko poliçesi yaptırmak istemiyor...olabilirsiniz, ama bu durumda da aracınızın başına bir kaza gelmesi durumunda yüksek maliyetli zararlara katlanmak zorunda...kalabilirsiniz. Mini kasko yaptırarak ise çift taraflı çarpışma, çalınma ve...yanma teminatlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik mini kasko ürününe 200 TL’den başlayan fiyatlarla sahip...olabilirsiniz. Hem teminat içeriği hem de uygun primleri ile mini kasko oldukça cazip bir ürün. [widget...id="sigortamnet_kasko_widget-2"]
Sompo Japan Mini Kasko, kaza ve çalınmaya karşı 200 TL’den...başlayan fiyatlarla! Aracın güvende paran cebinde!

Sompo Japan Mini Kasko Teminatları

Mini kasko...teminatları çift taraflı çarpışma, çalınma ve yanma şeklinde temel riskleri kapsıyor. Bu teminatlar 3 plan şeklinde ayrılıyor...ve her bir plan grubuna kişilerin isteğine bağlı ek teminatlar prim karşılığı eklenebiliyor. Aşağıdan teminat gruplarının...hasar ödeme planlarını öğrenebilirsiniz. Teminatlar
Plan 1 Plan 2 Plan 3
çift...taraflı çarpışma 5.000 TL 10.000 TL 15.000...TL
çalınma 10.000 TL 15.000...TL 20.000 TL
yanma 10.000...TL 15.000 TL 20.000 TL

Mini Kasko Ek...Teminatları

Poliçeye isteğe bağlı ve ekstra prim ödeyerek eklenebilen ek teminatlar ise, ihtiyari mali...mesuliyet, ferdi kaza ve asistans hizmetleri olarak belirleniyor. Sigortadan yapılacak ödeme...ise ihtiyari mali mesuliyet için 25.000 TL, ferdi kaza teminatı için 10.000 TL. Araç kullanırken daha kapsamlı teminatlardan...faydalanmak istiyorsanız ek teminatları düşünmenizde fayda var. Ek teminatlar hakkında daha detaylı bilgi verecek...olursak;

İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı

Kasko poliçelerinde ek teminat olarak sunulan mali mesuliyet teminatı, araç...sahiplerinin üçüncü kişilere verdiği maddi ve bedensel zararlar içindir. Üçüncü kişilere verilen zararlarda öncelikle trafik...sigortası masrafları karşılar. Zararın trafik sigortası teminatlarını aşan kısmında ise kasko sigortanızda yer alan ihtiyari...mali mesuliyet teminatı devreye girer. Bu teminatın olmaması halinde limitleri aşan zararı siz karşılamak zorunda...kalabilirsiniz.

Ferdi Kaza Teminatı

Mini kasko sigortası aldığınızda prim karşılığında poliçenize ferdi kaza...teminatını da ekletebilirsiniz. Bu teminat araçta bulunan şoför ve yolcuları, vefat ve kalıcı sakatlığa karşı güvence altına...alır. Vefat durumunda kanuni mirasçılara, sakatlık durumunda ise kendilerine poliçede yazılan limitler tazminat şeklinde...ödenir.

Asistans Hizmetleri

Asistans hizmeti ile aracınızın kaza, arıza ve zarara uğraması sonucu kullanılamaz hale...gelmesi durumlarının kolay ve hızlıca çözülmesi amaçlanır. Aracınızın yetkili servise çekilebilmesi için çekici...gönderilmesi, ufak çaplı hasarlar için gezici servisin gönderilmesi gibi.

Mini Kasko Ürününü Kimler...Alabilir?

Sompo Japan Mini Kasko, belirli şartların sağlanması koşulu ile satın alınabilir. Bu şartları...aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz.
  • 3-30 yaş aralığında hususi, jeep, panelvan ve kamyonet kullanım tarzlarında...olan araçlara sahip kişiler.
  • 25 yaşını dolurmuş kişiler
  • Son 3 ay sürecinde kasko poliçesi yaptırmamış...kişiler
  • Trafik hasarsızlık kademesi 5-6-7 olan kişiler
  • Belirli bir süre içerisinde hasarsızlık indirimini...etkileyen kasko hasarı yaşamamış kişiler

Kaskonuzu Sigortam.net'ten Yaptırın!

Kaza ya da hasar durumlarında...aracınızın ve bütçenizin güvencesi için kasko sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin. Sigortam.net
üzerinden birçok sigorta şirketinin kasko tekliflerini inceleyebilir, teminat ve fiyatları...karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza en uygun kasko poliçesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sompo Japan Mini Kasko...veya diğer kasko ürünlerine ulaşmak için ister özel indirimli online...kasko teklifi alın, ister 444 24 00 Sigorta Destek Hattını arayarak sigorta uzmanlarımızdan yardım...alın.