2017’nin Merakla Beklenen Otomobil Modelleri

Henüz 2016’nın başlarında olmamıza rağmen, otomobil üreticileri 2017 modellerinin lansman çalışmaları için şimdiden kolları sıvadı. Bazı markalar ise henüz tanıtım için harekete geçmeseler de 2017 modellerinin ayrıntıları basında yer almaya başladı. Modellerin Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı, fiyatlarının ne kadar olacağı konusunda ise henüz bir bilgi bulunmuyor. İşte 2017’de satışa çıkması beklenen otomobil modelleri.

Toyota Corolla 2017

Dünyanın bugüne kadar gelmiş geçmiş en fazla satan modeli ünvanını elinde bulunduran ve Toyota’nın toplam satışlarında %20’lik gibi büyük bir paya sahip olan Toyota Corolla, 2017 model yeni makyajlı hali ile sürücülerin karşısına çıkacak. Geçtiğimiz hafta görkemli bir tanıtımla üzerindeki örtüyü kaldıran Toyota Corolla’nın Ağustos 2016’da Avrupa’da satışa çıkartılması bekleniyor. Aracın Türkiye satış tarihi ise henüz açıklanmadı.

Toyota Corolla 2017

Hyundai Elentra 2017

İlk olarak geçtiğimiz haftalarda Los Angeles’ta gerçekleştirilen Auto Show’da görücüye çıkan Hyundai Elentra 2017’de daha hafif ve daha güvenli olacak. Güney Kore’li otomobil üreticisinin son yıllardaki en fazla ilgi gören modellerinden birisi olmayı başaran Hyundai Elentra, hafiflemesi  ve şasisinin eskisinden çok daha güçlü olması sayesinde daha iyi bir sürüş konforu sunuyor. 2017 yılında çıkacak otomobiller kategorisinde en çok dikkat çekenler arasında yer alan aracın yol tutuşu ve motor gürültüsü gibi konularda da üst düzey geliştirmeler sağladığı belirtiliyor.

Hyundai Elentra 2017

Ford Mondeo 2017

ABD’li otomotiv devi Ford’un Avrupa’ya özel Mondeo ismiyle satışını gerçekleştirdiği modelin 2017 versiyonu Detroit Otomobil Fuarı’nda görücüye çıktı. 2016 Mondeo’ya göre çok önemli bir tasarım değişikliği izlenmeyen araçta, göze çarpan ilk ayrıntı, zaten sportif bir görünüme sahip olan tasarımının, daha keskin bir hal alması. 325 beygirlik bir güce sahip olacak aracın yaz aylarından itibaren ABD’de, ilerleyen aylarda ise Avrupa ve Türkiye’de satışa çıkması bekleniyor.

Ford Mondeo 2017

Renault Scenic 2017

Renault’un geniş ailelere yönelik konsepti Scenic’in ilk olarak 2016’nın başlarında satışa sunulacağı yönündeki haberler sonunda resmileşti. Scenic serisinin dördüncü kuşağı olacak 2017 Scenic’in, eski versiyonlarındaki geniş iç hacminin daha da yükseldiğini görüyoruz. Renault geniş ailelere 2017 Scenic ile daha fazla konfor, daha fazla alan sunmayı vaad ediyor. Tanıtımının geçtiğimiz aylarda Cenevre’deki otomobil fuarında yapılan otomobilin, Türkiye’deki resmi satış tarihi ile ilgili ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Renault Scenic 2017

Mitsubishi Mirage 2017

2017’nin merakla beklenen otomobil modellerinde sıra Japon otomotiv üreticisi devi Mitsubishi’nin son yıllardaki amiral gemisi konumuna gelen Mirage’da. Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen Los Angeles Otomobil Fuarı’nda ilk kez görücüye çıkan Mitsubishi Mirage 2017, eski versiyonlarının aksine daha sportif bir görünüm sergiliyor. İlk olarak ABD’de satışa çıkacak olan aracın Türkiye pazarında yer alıp almayacağı ise henüz bilinmiyor.

Mitsubishi Mirage 2017

Seat Ateca 2017

2017 model otomobiller listemizin sonunda ise Seat Ateca yer alıyor. Seat’ın SUV modeller arasında rekabete dahil olabilmeyi hedefleyen yeni aracı Ateca, 2017’de merakla beklenen SUV modeller arasında yer alıyor. Tiguan, Tuscon, Qashqai gibi çok önemli rakipler arasından sıyrılmaya çalışacak olan Seat Ateca 2017 yılında yollarda olacak. Aracın Türkiye’deki satış tarihi ve fiyatı ile ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

Seat Ateca 2017

Aracınız ve Bütçeniz Güvencede

2017’de çıkacak otomobiller listemiz şimdilik bu kadar. Ancak otomobil üreticileri yeni modellerini tanıtmaya devam ettikçe, biz de 2017’de çıkacak otomobiller sayfamızı güncellemeye devam edeceğiz. Aracınızı alır almaz, hem aracınızı, hem de bütçenizi güvence altına alacak olan kasko sigortanızı yaptırmayı ise unutmayın. En iyi fiyat garantili kaskoya sahip olmak için hemen kasko hesaplama ile ya da 444 24 00 numaralı 7/4 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak teklif alın, poliçenize kolayca sahip olun.

Benzer İçerikler

Zurich Sigorta Kasko – Benim Arabam
Zurich Sigorta Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar
1 Nisan 2013 itibarıyle Kasko...Genel ve Özel Şartları’nda birtakım değişiklikler olmuştur. Hasar durumunda sorun yaşamamanız için aşağıdakileri...mutlaka okuyun.

1-Eski Genel Şartlarda Olup Yeni Genel Şartlarda Bulunmayan Teminat ve...Uygulamalar

A)Araç Bedeli

Rayiç değer belirleme yöntemi değişeceğinden, poliçe...üzerine araç bedeli yazılmayacak. Bunun yerine aracın rayiç bedelinin nasıl belirleneceği...yazılacak.

B) Eksik/Aşkın Sigorta

Araç bedeli artık poliçeye yazılmayacağı için...eksik/aşkın sigorta uygulaması da sona eriyor. Uygulama yalnızca aksesuarlar için devam...edecek.

C) Enflasyondan Korunma Klozu

Araç bedeli poliçeye yazılmayacağı için...enflasyonun aracın değerini etkilemesini engellemek amacıyla konulan enflasyondan korunma klozu da artık poliçelerde yer almayacak....Aracın değeri zaten rayiç değer ile belirleneceğinden değer kaybı oluşmayacak.

2-Yeni Genel Şartlarda Olup...Bu Üründe Olmayan Teminatlar

Aşağıdaki teminatlar kasko genel şartlarında standart olarak bulunup,...bu üründe seçmeli veya şartlı olarak bulunmaktadır.
-Kullanım ve gelir kaybı
-Hasarsızlık...indirimi koruma
-Yurtdışı (Seçimli)
-0 km araçlarda yenisi ile değiştirme...(Şartlı)

3-Ek Teminatlar

Yeni Kasko Sistemi’nde Ek Teminatlar Genişletilmiş Kasko ve...Tam Kasko ürünleri içerisinde bulunacaktır. Bu üründe bulunan ek teminatlar:
-3. kişilerce kötü...niyet ve muziplikle yapılan hareketler,
-Yasal olarak taşınmasına izin verilen yanıcı, parlayıcı maddeler,...(Seçimli)
-Araç anahtarının ele geçirilmesi sonucu çalınma,
-Kemirgen ve hayvanların verdiği...zararlar*
*Kemirgen ve diğer hayvanlar tarafından verilecek zararlar teminat...kapsamındadır.

4-Ürüne Özel Uygulamalar

A) Yedek Parça...Uygulaması

Hasar gören parçanın onarım imkanı yok ise sigortacı tarafından orijinal...parça tedarik edilir. Hasarlanan parça orijinal değilse aynı özellikleri taşıyan parça ile değiştirilme yoluna...gidilir.

B) Cam Hasar Uygulaması

Anlaşmalı olmayan cam servislerine gidilmesi durumunda...hasar bedelinin % 20 lik kısmı ( 150 TL den az olmamak kaydı ile) sigortalı tarafından...karşılanacaktır.

C) Servis Uygulaması

Onarım sigortacının anlaşmalı olduğu...serviste veya sigortalının tercih edeceği serviste yapılabilir. Anlaşmasız servislerde Sigortacıdan izin...alınmaksızın yapılan onarımlar ödenmez.

D) Rayiç Değer Belirleme...Uygulaması

Sigorta konusu marka model aracın satıldığı 3 yetkili satıcıdan fiyat alınır....Aynı zamanda araç satış ilanlarının yer aldığı en popüler ve en çok giriş yapılan 3 internet sitesinde yer alan...ortalama fiyatlar tespit edilerek hepsinin ortalaması alınır.  Bu tutar hiçbir halde TSB listesinde belirlenen...tutarın üzerinde olamaz.
Bu sayfada paylaşılan detaylar...tamamen bilgi amaçlıdır. Sigorta şirketleri ürün ve teminatlarda değişiklik yapabilirler. Bu...nedenle, satın aldığınız poliçe ile beraber gelen belgede yer alan genel ve özel şartları mutlaka okumanızı...hatırlatırız. İtiraz durumunda en kısa zamanda 444 24 00 Sigorta Destek Hattı veya sigorta danışmanınız ile iletişime...geçmelisiniz.