2017’nin Merakla Beklenen Otomobil Modelleri

Henüz 2016’nın başlarında olmamıza rağmen, otomobil üreticileri 2017 modellerinin lansman çalışmaları için şimdiden kolları sıvadı. Bazı markalar ise henüz tanıtım için harekete geçmeseler de 2017 modellerinin ayrıntıları basında yer almaya başladı. Modellerin Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı, fiyatlarının ne kadar olacağı konusunda ise henüz bir bilgi bulunmuyor. İşte 2017’de satışa çıkması beklenen otomobil modelleri.

Toyota Corolla 2017

Dünyanın bugüne kadar gelmiş geçmiş en fazla satan modeli ünvanını elinde bulunduran ve Toyota’nın toplam satışlarında %20’lik gibi büyük bir paya sahip olan Toyota Corolla, 2017 model yeni makyajlı hali ile sürücülerin karşısına çıkacak. Geçtiğimiz hafta görkemli bir tanıtımla üzerindeki örtüyü kaldıran Toyota Corolla’nın Ağustos 2016’da Avrupa’da satışa çıkartılması bekleniyor. Aracın Türkiye satış tarihi ise henüz açıklanmadı.

Toyota Corolla 2017

Hyundai Elentra 2017

İlk olarak geçtiğimiz haftalarda Los Angeles’ta gerçekleştirilen Auto Show’da görücüye çıkan Hyundai Elentra 2017’de daha hafif ve daha güvenli olacak. Güney Kore’li otomobil üreticisinin son yıllardaki en fazla ilgi gören modellerinden birisi olmayı başaran Hyundai Elentra, hafiflemesi  ve şasisinin eskisinden çok daha güçlü olması sayesinde daha iyi bir sürüş konforu sunuyor. 2017 yılında çıkacak otomobiller kategorisinde en çok dikkat çekenler arasında yer alan aracın yol tutuşu ve motor gürültüsü gibi konularda da üst düzey geliştirmeler sağladığı belirtiliyor.

Hyundai Elentra 2017

Ford Mondeo 2017

ABD’li otomotiv devi Ford’un Avrupa’ya özel Mondeo ismiyle satışını gerçekleştirdiği modelin 2017 versiyonu Detroit Otomobil Fuarı’nda görücüye çıktı. 2016 Mondeo’ya göre çok önemli bir tasarım değişikliği izlenmeyen araçta, göze çarpan ilk ayrıntı, zaten sportif bir görünüme sahip olan tasarımının, daha keskin bir hal alması. 325 beygirlik bir güce sahip olacak aracın yaz aylarından itibaren ABD’de, ilerleyen aylarda ise Avrupa ve Türkiye’de satışa çıkması bekleniyor.

Ford Mondeo 2017

Renault Scenic 2017

Renault’un geniş ailelere yönelik konsepti Scenic’in ilk olarak 2016’nın başlarında satışa sunulacağı yönündeki haberler sonunda resmileşti. Scenic serisinin dördüncü kuşağı olacak 2017 Scenic’in, eski versiyonlarındaki geniş iç hacminin daha da yükseldiğini görüyoruz. Renault geniş ailelere 2017 Scenic ile daha fazla konfor, daha fazla alan sunmayı vaad ediyor. Tanıtımının geçtiğimiz aylarda Cenevre’deki otomobil fuarında yapılan otomobilin, Türkiye’deki resmi satış tarihi ile ilgili ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Renault Scenic 2017

Mitsubishi Mirage 2017

2017’nin merakla beklenen otomobil modellerinde sıra Japon otomotiv üreticisi devi Mitsubishi’nin son yıllardaki amiral gemisi konumuna gelen Mirage’da. Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen Los Angeles Otomobil Fuarı’nda ilk kez görücüye çıkan Mitsubishi Mirage 2017, eski versiyonlarının aksine daha sportif bir görünüm sergiliyor. İlk olarak ABD’de satışa çıkacak olan aracın Türkiye pazarında yer alıp almayacağı ise henüz bilinmiyor.

Mitsubishi Mirage 2017

Seat Ateca 2017

2017 model otomobiller listemizin sonunda ise Seat Ateca yer alıyor. Seat’ın SUV modeller arasında rekabete dahil olabilmeyi hedefleyen yeni aracı Ateca, 2017’de merakla beklenen SUV modeller arasında yer alıyor. Tiguan, Tuscon, Qashqai gibi çok önemli rakipler arasından sıyrılmaya çalışacak olan Seat Ateca 2017 yılında yollarda olacak. Aracın Türkiye’deki satış tarihi ve fiyatı ile ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

Seat Ateca 2017

Aracınız ve Bütçeniz Güvencede

2017’de çıkacak otomobiller listemiz şimdilik bu kadar. Ancak otomobil üreticileri yeni modellerini tanıtmaya devam ettikçe, biz de 2017’de çıkacak otomobiller sayfamızı güncellemeye devam edeceğiz. Aracınızı alır almaz, hem aracınızı, hem de bütçenizi güvence altına alacak olan kasko sigortanızı yaptırmayı ise unutmayın. En iyi fiyat garantili kaskoya sahip olmak için hemen kasko hesaplama ile ya da 444 24 00 numaralı 7/4 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak teklif alın, poliçenize kolayca sahip olun.

Benzer İçerikler

2018 Kasko Fiyatları Hakkında Genel Bilgiler2018 Kasko Fiyatları Hakkında Genel BilgilerTürkiye’nin en büyük ve en...iyi
sigorta şirketleri Sigortam.net ile...anlaşmalıdır. Sigortam.net’ten kasko hesaplama yaparak adımları kolayca geçebilir, şirketlerin kasko fiyatları...hakkında bilgi alabilir, karşılaştırır ve bütçenize en uygununu kolayca satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kasko sigortası yaptırarak hem kendinizi hem de aracınızı güvence altına almış...olursunuz. Zorunlu trafik sigortası, karşı tarafı ve...üçüncü kişileri korurken kasko sigortası, sizi korur. Bu sayede bir kaza sonrasında aracınızın hasarını öder ve maddi açıdan...sıkıntı yaşamamanızı sağlar. Kaza sırasında eğer kasko sigortanız yoksa maddi açıdan büyük yükler altına girebilirsiniz....Böyle olumsuzluklarla karşılaşmadan önce kaskonuzu yaptırın, içiniz rahat bir şekilde yola çıkın.

2018 Kasko...Fiyatları

Kasko sigortası satan şirketler arasında karar verebilmek çoğunlukla zordur. Sigortam.net, sigorta şirketlerinin...kasko tekliflerini karşılaştırmalı olarak göstererek en uygun fiyat avantajına ulaşabilmenizi sağlar. Kasko ürünleri arasında...karar verirken fiyatları aynı ekran üzerinde karşılaştırmalı olarak görerek en doğru kararı verebilmenizi mümkün kılar. Artı...olarak 2018 kasko fiyatları için belirli avantajlar elde edebilirsiniz. Daha düşük fiyatlarla kasko poliçesi satın...alabilmek için ''Kasko Fiyatlarını Düşürmeye Yönelik Öneriler''...başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. [widget id="sigortamnet_kasko_widget-2"]

Kasko Sigortası Teminatları

Kasko teminatları günlük hayatınızda trafikte ya da aracınız...park halindeyken sıklıkla karşılaşabileceğiniz teminatları güvence altına alır. Bunların dışında ek teminatlar da alabilmeniz...mümkündür.

Çarpma-Çarpılma

Trafikte seyrederken aracınıza herhangi bir sürücünün çarpması, bilerek aracınıza...zarar verilmesi, sizin yanlışlıkla herhangi bir yere ya da araca arabanızı çarpanız vs. durumlarda zararlarınızı teminat altına...alır.

Yanma

Aracınıza yabancı maddelerin sıçraması ya da kaza sonucu yanma durumunda aracınız güvence altında...olur.

Çalınma-Çalınmaya Teşebbüs

Aracınızın ya da içindeki eşyalarınızın çalınması, ya da çalınmaya teşebbüs...durumunda güvence altında olursunuz. En uygun 2018 kasko fiyatları için Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yapın, sigorta şirketlerini...karşılaştırın. İhtiyacınız olan kasko poliçesine Sigortam.net'in web sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 444 24...00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 2018 kasko fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL