29 Haziran Ehliyet Sınavı Soruları | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

29 Haziran Ehliyet Sınavı Soruları

Ehliyet Sınavı soru ve cevapları, sınavdan 2 gün sonra açıklanır. 29 Haziran Ehliyet Sınavı soru ve cevapları 1 Temmuz günü açıklanacaktır.
 
Ehliyet sınavı B, C, D, E sınıfı ehliyetler için Trafik Sınavı'nda 25 , Motor Sınavı'nda 20 ve İlkyardım Sınavı'nda 15 olmak üzere toplam 60 sorudan oluşur. H sınıfı ehliyet almak isteyenler Motor Sınavı'ndan muaftırlar. A2 ehliyeti almak isteyenler için Trafik Sınavı 20, Motor Sınavı 10 ve İlkyardım Sınavı 15 sorudan oluşur. 
 
Ehliyet Sınavı'nda başarı baraj puanı 100 üzerinden 70 puandır. Sınava girebilmek için ilkokul mezunu olmak gereklidir. 
 
Ehliyet Sınavı soru ve cevapları, sınav sonuçları Motorlu Taşıt Sürücü Adayı Sınavı sayfasından açıklanmaktadır.
 
Kasko sigortası yaptırın, trafiğe güvenle çıkın, hem kendinizi hem aracınızı koruyun. Kasko fiyatları için en iyi sigorta teklifleri Sigortam.net'te. Türkiye'nin en iyi sigorta şirketleri tarafından verilen kasko tekliflerine ulaşmak için tek bir form doldurmanız yeterli. Araç kasko sorgulama yaparak 3 dakikada en uygun kaskoya ulaşın, %45 fiyat avantajını yakalayın. Sigorta ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alın.
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

Kasko Değer Listesi Ekim 2013

Ekim 2013 Araç Kasko Değer Listesi ile aracınızın güncel kasko bedelini Sigortam.net’in güncel kasko değerleri sayfasından kolayca öğrenin.

Devamını Oku

Araç Temizliğinin Püf Noktaları

Bilinçsizce yapılan herhangi bir uygulama aracınızın dış görünüşünün bozulmasına, araç boyanızın olumsuz etkilenmesine dolayısıyla aracınızın değer kaybetmesine neden olur. Aracınızı satışa sunduğunuzda ise fiyatını daha çok kırmanıza neden olur.

Devamını Oku

Dünyanın En Tehlikeli Yolları

Tehlikeli yollar kaza riskini artırır. Kasko sigortası yaptırarak bu riskleri güvence altına alırsınız.

Devamını Oku