444 24 00
7/24 Yanınızdayız

29 Haziran Ehliyet Sınavı Soruları

01 Temmuz 2013
Ehliyet Sınavı soru ve cevapları, sınavdan 2 gün sonra açıklanır. 29 Haziran Ehliyet Sınavı soru ve cevapları 1 Temmuz günü açıklanacaktır.
 
Ehliyet sınavı B, C, D, E sınıfı ehliyetler için Trafik Sınavı'nda 25 , Motor Sınavı'nda 20 ve İlkyardım Sınavı'nda 15 olmak üzere toplam 60 sorudan oluşur. H sınıfı ehliyet almak isteyenler Motor Sınavı'ndan muaftırlar. A2 ehliyeti almak isteyenler için Trafik Sınavı 20, Motor Sınavı 10 ve İlkyardım Sınavı 15 sorudan oluşur. 
 
Ehliyet Sınavı'nda başarı baraj puanı 100 üzerinden 70 puandır. Sınava girebilmek için ilkokul mezunu olmak gereklidir. 
 
Ehliyet Sınavı soru ve cevapları, sınav sonuçları Motorlu Taşıt Sürücü Adayı Sınavı sayfasından açıklanmaktadır.
 
Kasko sigortası yaptırın, trafiğe güvenle çıkın, hem kendinizi hem aracınızı koruyun. Kasko fiyatları için en iyi sigorta teklifleri Sigortam.net'te. Türkiye'nin en iyi sigorta şirketleri tarafından verilen kasko tekliflerine ulaşmak için tek bir form doldurmanız yeterli. Araç kasko sorgulama yaparak 3 dakikada en uygun kaskoya ulaşın, %45 fiyat avantajını yakalayın. Sigorta ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alın.
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Ehliyet Sınavı Değişiyor

10 Nisan 2013 Çarşamba
Özel Motorlu Taşıt Sürücü Kursu Yönetmeliği için Milli Eğitim Bakanlığı yeni bir taslak hazırladı. Taslakta eğitim süreleri, eğitimin yapılacağı yerler ve eğitmenler ile ilgili maddeler bulunuyor.

On Araçtan Biri Trafikten Çekilecek

15 Mayıs 2013 Çarşamba
2013 yılında 1 milyon 700 bin araç trafikten çekilecek. Hurda araç teşvik paketi olarak bilinen uygulama ile eski araç sahiplerine üç seçenek sunulacak.

Yabancı Plakalı Araç ile Kaza

16 Mayıs 2013 Perşembe
Yabancı plakalı bir araç ile kaza yaptığınızda takip etmeniz gereken adımlar ve Yeşil Kart Sigortası ile ilgili detaylar için yazımızı okuyun.