Ak Sigorta Avantajlı Kasko Çeşitleri

Araç sigortası türlerinden biri olan, araçlara ve sürücülere geniş güvenceler sağlayan kasko pek çok sigorta şirketinin ürünleri arasında bulunuyor. Gerek sigorta şirketlerinin gerekse kasko sigortasının çeşitlenmesi ise en çok araç sahiplerinin işine geliyor. 

Araç sahipleri en uygun kasko fiyatlarına ulaşmak, en güvenilir sigorta şirketleriyle çalışmak için pek çok seçeneği değerlendirip karşılaştırma imkanına sahip oluyor.

Müşteri sadakatini ve memnuniyetini her şeyin üstünde tutarak hizmet kalitesini arttıran sigorta şirketleri ise, kampanyalar yapmaya ve kasko seçeneklerinde çeşitlilik sunmaya başladı.

Sektörde uzun soluklu bir geçmişi olan ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunan Aksigorta da bu şirketlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Ray Sigorta’nın avantajlı araç kasko sigortalarında sunduğu seçekler arasında; “Oto Kaskom” ve “Muafiyetli Kasko” başta yer alıyor.

Siz de hala kasko fiyatları ve seçenekleri arasında bir tercih yapamadıysanız, Aksigorta’nın teminatları ve limitleriyle birbirinden ayrılan “Oto Kaskom” ve “Muafiyetli Kasko” ürünlerini incelemenizi öneririz.

Aksigorta Kasko Seçenekleri

Oto Kaskom

Aksigorta Oto Kaskom sigortası ile aracınız için temel riskler olarak değerlendirilebilecek: Kazalardan yolda kalmalara, çalınmadan depreme, aksesuar çalınmasından yanlış akaryakıta kadar pek çok riske karşı koruma altına almış olursunuz. Ayrıca %65’e varan hasarsızlık indirimi veren Oto Kaskom içerisinde bulunan pek çok ek hizmetle hasar süreçlerini kısa sürede atlatabilirsiniz.

Oto Kaskom Sayesinde Elde Edebileceğiniz Avantajlar

Mini Onarım 

Küçük çizikler ve göçükler, boya tamiri, iç döşeme, cam ve plastik hasarları hasarsızlık indirimini bozmadan onarılır.

Acil Tıbbi Yardım

Bir kaza durumunda ücretsiz ambulans ile olay yerine hemen yardım gönderilir. Acil müdahale için kullanılan tüm gerekli malzemeler de ücretsiz olarak temin edilir. Acil durumun araç içinde meydana gelmesi halinde araç içinde bulunan kişilere, araç dışında ise size 365 gün 24 saat Acil Tıbbi Yardım Hizmeti sunulur.

Hasarsızlık İndirimi 

İlk yıl %30 ile başlayan hasarsızlık indirimi yıllar geçtikçe %40, %50, %60 şeklinde artarak, 5 yıl sonunda %65’e kadar çıkabilir.

Yol Yardımı 

Lastik patlamaları, çekici ve tamirci hizmetleri, en yakın istasyona ulaşım gibi hizmetler yol yardım hizmeti içindeki temel hizmetlerdir.

Otopark Koruması 

Aracınız otoparktan çalınsa bile elinizde otoparka ait resmi fiş varsa, aracınızın bedeli karşılanır.

İkame Araç

Hasar gören aracınız trafik güvenliğini riske atıyor ve hareket edemeyecek konumdaysa, aracınızın tamiri gerçekleşene kadar ikame araç hizmeti verilir.

Sıfır Araç Koruması 

Sıfır kilometre araçlarda, aracınız tam hasar alırsa anahtar teslim bedeli ödenir

Muafiyetli Kasko

Muafiyetli kasko, hasarın belli bir kısmının sigortalı tarafından ödenmesinin kabul edildiği kaskolardır. Muafiyetli kaskolar diğer kasko ürünlerine göre daha düşük primlidir. Muafiyet oranı sigortalının tercihine ve sigorta şirketine göre değişmektedir.

Aksigorta Muafiyetli Kaskom ile aracınızın başına gelen riskleri 50.000 TL’ye kadar koruyabilirsiniz. Seçeceğiniz muafiyet tutarına göre kaskonuzu indirimli olarak alabilirsiniz.

Muafiyetli Oto Kaskom ile Elde Edebileceğiniz Avantajlar

Acil Tıbbi Yardım

Bir kaza durumunda ücretsiz ambulans ile olay yerine hemen yardım gönderilir .
Acil müdahale için kullanılan tüm gerekli malzemeler ücretsiz olarak temin edilir. Acil durumun araç içinde meydana gelmesi halinde araç içinde bulunan kişilere, araç dışında ise size 365 gün 24 saat Acil Tıbbi Yardım Hizmeti sunulur.

Mini Onarım 

Küçük çizikler, göçükler, boya tamiri, iç döşeme, cam ve plastik hasarları hasarsızlık indirimini bozmadan onarılır. + Geniş hizmet ağı ile kaliteli servis hizmeti verilir.

Hasarsızlık İndirimi 

İlk yıl %30 ile başlayan hasarsızlık indirimi yıllar geçtikçe %40, %50, %60 şeklinde artarak, 5 yıl sonunda %65’e kadar çıkabilir.

Yol Yardımı 

Çekici ve tamirci hizmetleri, lastik patlamaları en yakın istasyona ulaşım gibi hizmetler yol yardım hizmeti içindeki temel hizmetlerdir.

Otopark Koruması 

Aracınız otoparktan çalınsa bile elinizde otoparka ait resmi fiş varsa, aracınızın bedeli karşılanır.

Sigortam.net’ten sigorta alacaklar, en iyi sigorta şirketlerinin en uygun tekliflerini görebilir. %45’e varan fiyat avantajıyla kasko sigortasında ayrıcalık elde edebilir. Bunun için tek yapmanız gereken Sigortam.net’in kasko sorgulama formunu doldurmak veya 7/24 kesintisiz hizmet anlayışıyla hareket eden 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı aramaktır.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL