Allianz Sigorta, Kasko Sigortası ile Sigortam.net’te

Sigortam.net sigorta ihtiyacı olan herkes için  hizmet ve ürün çeşitliliğini  her geçen gün daha da geliştirmek için çalışmaya devam ediyor. Türkiye'nin en büyük ve iyi şirketlerini sizlerle buluşturuyor.

Allianz SigortaSigortam.net bünyesinde hizmet veren sigorta şirketleri arasına katıldı. Artık Sigortam.net’in Sigorta Destek Hattı ile kasko teklifi ya da poliçesi almak isteyen herkes Allianz Sigorta’nın avantajlı tekliflerinden yararlanabilecek.

 
Allianz Sigorta kasko sigortası ürünleri hakkında bilgi almak ve kasko satın almak için 444 24 00 numaralı Sigortam.net Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.
 
 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL
 
Allianz Sigorta
 

Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 70'in üzerinde ülkede 180 bini aşkın çalışanı ile 75 milyon müşterisine bankacılık, sigortacılık ve varlık yönetimi hizmetleri veren Allianz, dünyanın en büyük 20. şirketi unvanının sahibi. Avrupa'nın lider sigorta şirketleri arasında yer alan Allianz'ın 2009 yılı toplam cirosu 97.4 milyar Euro'yu aşıyor. Dünyanın en büyük aktif yöneticilerinden olan Allianz, 2009 yılı itibarı ile 926 milyar Euro'luk aktif yönetimini de elinde bulunduruyor.

 

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de sürdürülebilir ve kârlı büyümeyi yakalamayı hedefleyen Allianz'ın stratejisinin temelinde, sermaye tabanının korunması ve genişletilmesi, operasyonel kârlılığın artırılması, yapısal yüklerin azaltılması ve sürdürülebilir rekabetin ve marka değerinin artırılması yatıyor.

 

 

Sigortam.net'ten Kasko Sigortası Alabileceğiniz Diğer Sigorta Şirketleri

 

Aksigorta

Allianz Sigorta

Anadolu Sigorta

Aviva Sigorta

Eureko Sigorta

Groupama Sigorta

Güneş Sigorta

HDI Sigorta

Sompo Japan Sigorta 

Zurich Sigorta

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL