444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Allianz Türkiye'nin Yeni CEO'su Solmaz ALTIN

01 Temmuz 2013
Allianz Sigorta ile Allianz Hayat ve Emeklilik'i bünyesinde barındıran Allianz Türkiye'nin yeni CEO'su Solmaz ALTIN oldu.
 
2009 yılından bu yana Allianz Türkiye'de Risk Direktörlüğü, Mali işler Direktörlüğü ve son olarak CEO vekilliği görevlerini yürüten Solmaz ALTIN görevine 1 Temmuz 2013 tarihi itibarıyle Allianz Türkiye CEO'su olarak devam edecek. Üç yıldır Allianz Türkiye CEO'su olarak görev yapan Alexander ANKEL ise görevine Allianz Global Corporate & Specialty Asya Pasifik Bölge CEO'su olarak devam edecek.
 
Almanya’nın Duisburg kentinde bulunan Gerhard-Mercator Üniversitesi’nin ve Avustralya’nın Sidney kentindeki University of Technology’nin İşletme ve Ekonomi bölümlerinden mezun olan Solmaz ALTIN, Almanya'da banka ve danışmanlık sektöründe pek çok şirket ile çalıştı. Daha sonra Allianz bünyesinde çalılmaya başlayan ALTIN, iyi derecede Almanca ve İngilizce biliyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Sigorta ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için en iyi seçenekler Sigortam.net'te. Kasko fiyatları, trafik sigortası fiyatları ve sağlık sigortası fiyatları  için sigorta sorgulama yapın, anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen teklifler arasından size en uygun sigortayı seçin. Sigorta ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için www.sigortam.net internet adresi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alın.

Okumaya Devam Edin

Axa Sigorta, ''Türkiye'nin En Beğenilen Sigorta Şirketi'' Seçildi.

10 Aralık 2012 Pazartesi
Axa Sigorta, Capital'in yaptığı araştırmada bu yıl da ''Türkiye'nin En Beğenilen Sigorta Şirketi'' seçildi. 

Anadolu Hayat Emeklilik 23 Yaşında

17 Haziran 2013 Pazartesi
Tüm çalışanların ve ailelerinin katıldığı bir piknikle 23. yaşını kutlayan Anadolu Hayat Emeklilik’te 15. ve 20. senelerini dolduran çalışanlara plaket verildi.

Groupama Sigorta’dan Yol Yardım Hizmeti

18 Haziran 2013 Salı
Groupama Sigorta Genel Müdürü Ramazan Ülger, Groupama Sigorta’nın yol yardım hizmeti “Groupama Mobil Yardım”ı anlattı. İşte Ülger'in o açıklamaları.