444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Allianz Türkiye’nin Yeni CEO’su Solmaz ALTIN

Allianz Sigorta ile Allianz Hayat ve Emeklilik‘i bünyesinde barındıran Allianz Türkiye‘nin yeni CEO’su Solmaz ALTIN oldu.
 
2009 yılından bu yana Allianz Türkiye’de Risk Direktörlüğü, Mali işler Direktörlüğü ve son olarak CEO vekilliği görevlerini yürüten Solmaz ALTIN görevine 1 Temmuz 2013 tarihi itibarıyle Allianz Türkiye CEO’su olarak devam edecek. Üç yıldır Allianz Türkiye CEO’su olarak görev yapan Alexander ANKEL ise görevine Allianz Global Corporate & Specialty Asya Pasifik Bölge CEO’su olarak devam edecek.
 
Almanya’nın Duisburg kentinde bulunan Gerhard-Mercator Üniversitesi’nin ve Avustralya’nın Sidney kentindeki University of Technology’nin İşletme ve Ekonomi bölümlerinden mezun olan Solmaz ALTIN, Almanya’da banka ve danışmanlık sektöründe pek çok şirket ile çalıştı. Daha sonra Allianz bünyesinde çalılmaya başlayan ALTIN, iyi derecede Almanca ve İngilizce biliyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Sigorta ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için en iyi seçenekler Sigortam.net‘te. Kasko fiyatları, trafik sigortası fiyatları ve sağlık sigortası fiyatları  için sigorta sorgulama yapın, anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen teklifler arasından size en uygun sigortayı seçin. Sigorta ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için www.sigortam.net internet adresi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alın.

Benzer İçerikler

Sigortam.net Yollarda!

Sigortam.net otobüs reklamlarımız ile kasko alırken dar seçeneklere sıkışan, en iyi kasko fiyatlarını kaçıran araç sahiplerini en iyi kasko fiyatları  ve  kaskoda en bol seçeneklere davet ediyoruz.

Devamını Oku

Kasko Poliçe Üretimi %3 Arttı!

Türkiye Sigorta Birliği’nin (TSB) verilerine göre, 2013’te kaskolu araçlar için ödeme yapılan hasar sayısında, 2012 yılına göre %12 düşüş yaşandı. Bu rakam, 1 milyon 830 bin 454 olarak kaydedildi.

Devamını Oku

Güneş Sigorta’dan Yeşil Kasko!

Sektörün lider kuruluşlarından biri olan Güneş Sigorta, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektör standartlarının ve toplumumuzdaki sigorta bilincinin gelişmesine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Devamını Oku