Allianz Türkiye'nin Yeni CEO'su Solmaz ALTIN | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Allianz Türkiye’nin Yeni CEO’su Solmaz ALTIN

Allianz Sigorta ile Allianz Hayat ve Emeklilik‘i bünyesinde barındıran Allianz Türkiye‘nin yeni CEO’su Solmaz ALTIN oldu.
 
2009 yılından bu yana Allianz Türkiye’de Risk Direktörlüğü, Mali işler Direktörlüğü ve son olarak CEO vekilliği görevlerini yürüten Solmaz ALTIN görevine 1 Temmuz 2013 tarihi itibarıyle Allianz Türkiye CEO’su olarak devam edecek. Üç yıldır Allianz Türkiye CEO’su olarak görev yapan Alexander ANKEL ise görevine Allianz Global Corporate & Specialty Asya Pasifik Bölge CEO’su olarak devam edecek.
 
Almanya’nın Duisburg kentinde bulunan Gerhard-Mercator Üniversitesi’nin ve Avustralya’nın Sidney kentindeki University of Technology’nin İşletme ve Ekonomi bölümlerinden mezun olan Solmaz ALTIN, Almanya’da banka ve danışmanlık sektöründe pek çok şirket ile çalıştı. Daha sonra Allianz bünyesinde çalılmaya başlayan ALTIN, iyi derecede Almanca ve İngilizce biliyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Sigorta ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için en iyi seçenekler Sigortam.net‘te. Kasko fiyatları, trafik sigortası fiyatları ve sağlık sigortası fiyatları  için sigorta sorgulama yapın, anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen teklifler arasından size en uygun sigortayı seçin. Sigorta ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için www.sigortam.net internet adresi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alın.

Benzer İçerikler

2015 Yılında Benzinli Araç Satışı Artacak mı?

Dünya genelinde ucuzlayan petrol fiyatları Türkiye'deki akaryakıt fiyatını etkiledi ve fiyat düşüşüne neden oldu. Bu durum benzinli araçları yeniden gündeme getirdi. 

Devamını Oku

Kasko Poliçe Üretimi %2,6 Oranında Arttı

Türkiye Sigorta Birliği’nin verilerine göre, kasko poliçe üretimi 2014 yılının ilk 5 ayında (Ocak-Mayıs) 2013 yılının aynı dönemine göre %2,6 oranında yükseldi ve 1 milyon 937 bin 145 adete ulaştı.

Devamını Oku

Trafik Cezası Kesme Yetkisi Genişletildi

Emniyet, yaptığı yeni düzenleme ile merkez teşkilatında görevli memurlara da trafik cezası kesme yetkisi verdi.

Devamını Oku