Anlaşmasız ve Anlaşmalı Araç Servis Arasındaki Fark

Kasko sigortasının sunduğu avantajlarda kasko kapsamındaki ek hizmetlerin payı yadsınamaz. Özellikle anlaşmalı araç servisleri uygulaması ile hasar sürecinin telafisi sürücülerin sırtına yük olmaktan çıkıyor.

Sigorta şirketlerinin her marka ve model araca uygun hizmet sunan anlaşmalı araç servisleri sayesinde araç tamirleri hızlıca gerçekleşiyor.

Hasar sonrası sigorta şirketlerinin anlaşmalı olduğu servislerden hizmet alınması durumunda, sigortalılar herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan yol almaya devam edebiliyor.

Peki, neden özellikle anlaşmalı araç servislerine yönelmeli? Anlaşmalı araç servislerine yönelmeniz için 6 geçerli sebebi bir araya getirdik.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Anlaşmalı Servislerine Yönelmek için 6 Sebep
 

 • Anlaşmalı servis uygulaması ile belge ve bilgi iletişimi en aza indirgenerek hasarlarınızın tamir edilmesi hızla sağlanır,
   
 •  Aracınızın hasar durumuyla ilgili her türlü bilgi doğrudan alınabilir,
   
 • Geniş bir anlaşmalı araç servisi ağı olan sigorta şirketinden kasko almanız durumunda, tercih seçeneğiniz oldukça fazla olur ve cebinizden para çıkmadan araç tamiri gerçekleştirilir.
   
 • Oldukça zorlu ve zaman alan bir dizi süreç olan hasar takibi, anlaşmalı servisler aracılığıyla sizin adınıza yapılır,
   
 •  Araç onarımları kurumsallığından ve kalitesinden emin olduğunuz anlaşmalı araç servisleriyle en doğru şekilde yapılır,
   
 • Normal şartlarda araç tamirinin gerçekleşmesi için bir dizi işlem gerekirken, anlaşmalı araç servislerinin avantajlarından yararlanmak için tek yapmanız gereken kasko poliçenizin geçerli olduğu anlaşmalı servislere aracınızı götürüp hasar ihbarında bulunmaktır.

Anlaşmalı ve Anlaşmasız Araç Servisi Ayrımı

"Peki, kasko anlaşmasız servislerden alınan hizmetleri karşılamıyor mu?" diye düşünebilirsiniz, elbette karşılıyor ancak anlaşmalı araç servisleri ve anlaşmasız araç servisleri arasında fark bulunuyor.

Anlaşmalı servislerlerden hizmet alırken cebinizden hiçbir şekilde bir ücret çıkmıyor, anlaşmasız servislerde ise işlem yaptırırken masrafları sigortalılar ödüyor. Tamir için ödenen ücret sonradan kasko aldığınız şirketten talep ediliyor.

Siz de kapsamı ve verdiği ek hizmetleriyle sürücülere büyük avantaj sağlayan kasko sigortasına Sigortam.net ayrıcalığıyla sahip olmak için araç kasko sorgulama formunu doldurarak kasko teklifi alın, hasar sürecinde yalnız kalmayın. Dilerseniz de 7/24 kesintisiz hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL