444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Evden Araç Anahtarının Çalınarak Aracın Çalınması Durumunda Kasko Sigortası Zararı Karşılar mı?

Kasko sigortası tarafından güvenceye alınan ana teminatların haricinde poliçeye dahil ettirilebilecek ek teminatlar arasında “araç anahtarının ek sözleşmede belirtilen haller sonucunda ele geçirilmesi ile sonuçlanan çalınma olayları” da bulunmaktadır. 
 
Kasko poliçenizin sözleşmesini yapma esnasında ek teminatlarına “araç anahtarının evden çalınması” durumunu da dahil ederseniz, bu tip bir olay gerçekleştiğinde kasko sigortanız zararı karşılayacaktır. 
 
Ayrıca yine ek sözleşmede belirttiğinizde, araç anahtarının çalınmasından doğacak kilit değiştirme işlemleri sırasında oluşan zarar da kasko tarafından karşılanacaktır. 
 
Araç ve araç anahtarının çalınmasına dair meydana gelebilecek tüm olaylarda zararın en aza indirilmesi ve karşılanması için kasko poliçenizi dikkatle oluşturmanızı ve ek teminatları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Kasko sigortası ek teminatlarını görmek için tıklayınız.
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

Anadolu Sigorta’dan Yeni Dar Kapsamlı Kasko: Pert Kasko Sigortası

Anadolu Sigorta daha az prim ile sigortalıların önemli risklerini teminat kapsamına almak amacıyla “Pert Kasko Sigortası” ürününü hazırladı.

Devamını Oku

Pert Araca Kasko Yapılır mı?

Pert araç için sigorta yapılıp yapılmayacağı sorusunun cevabını yazımızdan öğrenin, Sigortam.net'ten aracınız için en uygun kaskoya kolayca ulaşın.

Devamını Oku

Aracın Sigortasını Yaptırmak İçin Gerekli Belgeler

Araç sigortasını maddi açıdan koruyan önemli sigortalardan biri olan kasko sigortasını yaptırırken gerekli olan evrakları öğrenin kolayca sigortanızı alın.

Devamını Oku