Evden araç anahtarının çalınarak aracın çalınması durumunda kasko sigortası zararı karşılar mı?- Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Evden Araç Anahtarının Çalınarak Aracın Çalınması Durumunda Kasko Sigortası Zararı Karşılar mı?

Kasko sigortası tarafından güvenceye alınan ana teminatların haricinde poliçeye dahil ettirilebilecek ek teminatlar arasında “araç anahtarının ek sözleşmede belirtilen haller sonucunda ele geçirilmesi ile sonuçlanan çalınma olayları” da bulunmaktadır. 
 
Kasko poliçenizin sözleşmesini yapma esnasında ek teminatlarına “araç anahtarının evden çalınması” durumunu da dahil ederseniz, bu tip bir olay gerçekleştiğinde kasko sigortanız zararı karşılayacaktır. 
 
Ayrıca yine ek sözleşmede belirttiğinizde, araç anahtarının çalınmasından doğacak kilit değiştirme işlemleri sırasında oluşan zarar da kasko tarafından karşılanacaktır. 
 
Araç ve araç anahtarının çalınmasına dair meydana gelebilecek tüm olaylarda zararın en aza indirilmesi ve karşılanması için kasko poliçenizi dikkatle oluşturmanızı ve ek teminatları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Kasko sigortası ek teminatlarını görmek için tıklayınız.
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

Gece Sürüşleri 3 Kat Daha Tehlikeli!

Sürücüler gece araba kullanırken gündüze nazaran daha fazla sorunla karşılaşıyor. Sürücüler, gece araba kullanırken neden bu kadar zorlanıyor? sorusunun yanıtını sizin için sıraladık.

Devamını Oku

Araba Sigortası Yaptırmamanın Cezası Nedir?

Araba sigortası yaptırmadan trafiğe çıkmayın, ceza almayın. Sigortam.net'ten sigorta sorgulama yapın uygun fiyatlarla araba sigortanıza kolayca ulaşın.

Devamını Oku

Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sigorta, risk gerçekleşmeden önce önlem almaya yönelik bir eylemdir. Bu eylem, hizmeti sunan sigortacı ile hizmetten faydalanan sigortalı arasında imzalanan sözleşme ile belgelenmektedir.

Devamını Oku