Araba Kasko Fiyatları 2015 | Kasko | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Araba Kasko Fiyatlarına 2015 Yılında En Kolay Nasıl Ulaşılır?

Kasko sigortası yaptırıp yaptırmamak arasında kararsız kalmak aslında en büyük hatadır. Çünkü arabanıza bir zarar gelmesi durumunda kasko sizin maddi desteğiniz olacaktır.

Araba satın almakla her şey bitmez aksine yeni başlar. Aracın araç kasko ve trafik sigortası, araç vergisi, araç bakımı, araç muayenesi vs. hep belli bir maliyet gerektirir.

Bir de beklenmedik kazalar meydana gelebilir. Aslında araç sahiplerinin en fazla çekindikleri konu budur. Çünkü aracına zarar gelmesinin yanında yıpratıcı hasar süreçleri oldukça sıkıntılar yaşatmaktadir. Fakat kasko sigortanız varsa olası masrafların büyük bir kısmı güvence altına alınır. Böylece büyük maddi ödemeler yapmak durumunda kalmazsınız. Sadece trafik kazasına karıştığınızda değil, aracınız park halindeyken bile zarar gördüğünde bu masraflar da sigorta güvencesinde olur. Bu noktada kasko poliçenizi satın almadan önce seçeceğiniz teminatları karşılaşabileceğiniz riskleri düşünerek almanız önemlidir.

 ,

Araba kasko fiyatlarını etkileyen belli başlı özellikler vardır. Bu özellikler araç sahibinin ve aracın sahip olduğu bazı kriterlerdir. Öneri niteliğinde yayınlanan 2015 kasko değer listesi de sigorta şirketleri tarafında baz alınarak fiyat belirlemede kullanılabilir. Araba kasko fiyatlarını 2015 yılında yine bu özellikler etkileyecek, şuan için yeni bir uygulama ya da yasa bulunmuyor.

En Uygun Araba Kasko Fiyatlarına Kolayca Ulaşmak için Tek Adres Sigortam.net!
 

 • Sigortam.net ilk online sigorta hizmeti sunan şirket olarak uzun yıllardır müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir. Tüm müşteri yorumlarını incelemek için “Müşteri Yorumları” sayfamızı ziyaret edin.
   
 • Türkiye’nin en iyi kasko şirketleri ile anlaşmalı olan Sigortam.net, size çeşitli ve en iyi sigorta ürünlerinin tekliflerini sunar. Bunun için sadece araç kasko sorgulama sayfasından teklif almanız ve teklif formunu doğru bilgilerle doldurmanız yeterlidir.
   
 • Kolayca dolduracağınız kasko formu sayesinde bilgilerinize en uygun kasko teklifleri karşınıza çıkacaktır. Online kasko teklifleri arasında karşılaştırma yaparak sizin için en uygun kaskoyu seçmeniz ve satın almanız mümkündür.
   
 • İster 2015 kasko sorgulama yaparak online isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta satın almanız mümkündür. Poliçeniz ise en kısa sürede adresinizde olacaktır.
   
 • Olası hasar anında da 7/24 Sigortam.net yanınızdadır. Hasar destek süreci ile ilgili bilgi almak için “Sigortam.net Hasarda Yanınızda!” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sigortam.net’ten online kasko teklifi alma aşamaları:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Benzer İçerikler

Araç Rayiç Bedeli Hakkında Merak Edilenler

Sigortam.net ile araç rayiç bedeli hakkında merak ettiklerinizi öğrenin, kasko sigortanıza en uygun fiyat avantajıyla sahip olun.

Devamını Oku

2015 Araç Değer Listesi ile İlgili 5 Önemli Nokta

2015 Araç Değer Listesi ile ilgili önemli bilgilerden haberdar olun, kasko değer listesi ile ilgili kafanızdan soruları atarak kasko sigortanızı yaptırın.

Devamını Oku

Kasko Sigorta Sorgulamaları Neden Önemli?

Kasko sorgulama yapmanın kolaylıklarını avantajlarını öğrenin. Sigortam.net'ten 3 dakikada en iyi kasko şirketlerinin tekliflerine ulaşın.

Devamını Oku