Araba Park Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ülkemizde her geçen gün araba sahipleri çoğalıyor. Araçların çoğalması trafikte sıkıntı yarattığı gibi otopark konusunda da araç sahiplerini bir hayli zorluyor.

Otoparkların araçlar kadar hızlı artmamasından dolayı çoğu araç sahibi arabalarını sokak aralarına, kaldırımların yanına park etmek durumunda kalıyor. Tekrar park yerine döndüğünde ise arabasını yerinde bulamama, araç içindeki eşyaların çalınması ya da aracın zarar görmesi gibi durumlarla karşılaşabiliyor.

Bu risklere karşı aracınızı güvence altına almak ise çok kolay. Sigortam.net üzerinden araba sigorta sorgulama yaparak en uygun araba kasko fiyatları listesine kolayca ulaşın.

Araba park etme kolay gibi görünse de aslında dikkat edilmezse olumsuz durumlar yaşanmasına neden olabilir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Araba Park Etme İpuçları

Otoparkta aracınızı park edeceğiniz yeri bulduktan sonra direksiyonu sola çevirerek ve geri geri giderek aracın arka kısmını dik şekilde park etmelisiniz. Bu esnada aynalardan yararlanabilirsiniz. Aracınızın park ettiğiniz yeri ortaladığından emin olun. Böylece hem siz hem de yanınızdaki diğer araçlar rahat bir şekilde girip çıkabilir.

Aracınızı otoparktan çıkarmak ise park etmekten daha kolaydır. İleri doğru hareket ederken yolu dikkatlice kontrol ederek park yerinden çıkın.

Otoparkta genel olarak arabamızı dik konumda park etmemiz gerekir. Park etme esnasında en önemli nokta aracı geri geri gelmektir. Aksi durumda otoparktan çıkma esnasında parkın içinde hareket halinde olan diğer araçları fark etmeyebiliriz. Düz olarak otoparktan çıkmak hem kolaylık hem de güvenlik sağlar.

Sigortam.net'ten sigorta sorgulama yapın bütçenize en uygun kaskoya 3 dakikada ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 bilgi kasko ile ilgili bilgi alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL