Arabayla Köpeğini Gezdiren Sürücüler!

Trafikte araçların camlarından kafasını çıkarmış köpeklere rastlıyoruz. Ne kadar tatlı bir görüntü dediğimiz anlar işte bu anlar olsa gerek. Sevimli dostlarla yola çıkan sürücü araç kullanırken daha dikkatli olmaya çalışır. Hem kendi hayatını hem de en değer verdiği köpeğinin hayatını önemser. Dilerseniz aşağıdaki tatlı örneklere bir bakalım…

1. Araba içine dolmuş bir sürü köpek. Hatta köpeklerden biri sürücünün kucağında. Sürücünün dikkati dağılmıyor mu? diye sormaktan kendini alamıyor insan. Bu davranış her ne kadar sevimli görünse de trafikte son derece tehlikeli.

 

 

 

 

 

 

 

2. Çok şirin bir hayvan dostumuz daha. Sahibi bu tatlı dostununun canını tehlikeye atmaz. Umarız kasko sigortası yaptırmıştır diye düşünüyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

3. Ne kadar mutlu bir ikili. Bu mutluluğun bozulmaması için kasko ve zorunlu trafik sigortası  da yaptırılmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

4. Sürücü hatasından kaynakları kazalarda sevimli dostlarımızın yaralanmasını istemeyiz. Bu durumda araç sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin.

 

 

 

 

 

 

 

5. Bir yandan araba sürerken diğer yandan köpeğine bir şey olmasın diye köpeğiyle ilgilenmek yola verilen dikkati azaltır.

 

 

 

 

 

 

 

Sevimli dostlarınızla beraber trafikte güvenli bir şekilde yol almak için kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortası yaptırmayı unutmayın. Sigortam.net üzerinden bütçenize en uygun sigortaya kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL