Arabaların Gizli Özelliklerini Keşfedin!

Günümüzde arabalar tekenolojinin oldukça ilerlemiş olmasıyla birlikte birçok özelliklere sahip olarak üretilir. Kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren modern, performansı yüksek, dikkat çekici, konforlu, kolaylık sağlayan özellikleri vs. akla gelinmeyecek şekilde düzenlenerek satışa sunulur.

Oldukça fazla olan bu özelliklerin eminiz ki bir çoğunuzdan haberiniz yoktur. Sizin için hazırladığımız bazı marka ve modellerin bilinmeyen özelliklerini öğrenerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Opel Corsa
 

 • Arabanın anahtarını kontağa takıp, silecek ve sinyal kolunu birlikte çekerseniz P1-P7 arasındaki özellikler eş zamanlı olarak programlanabilir.
 • P1, aracın dış lambalarının açılmasını ya da kapanmasını sağlar.
 • P2, yağmurlu havada sileceklerinizi çalıştırdığınızda aracınızı geri vitese almanız durumunda silecekleri de çalıştırır.
 • P3, şerit değiştirmede kullanılır. Şerit değiştirme sinyalini vermek için yavaşça sinyal çubuğuna basıldığında sinyalin kendiliğinden ne zaman kapanması gerektiğini belirler.
 • P4, hareket halinde olan aracın dört kapısının da aynı andan kilitlenip kilitlenmemesini sağlar. 
 • P5, aracınızda hız kontrol özelliği bulunuyorsa bu hız ayarını yapar.
 • P6, aracın saatte 90 km hızla gittiğini belirlediğinde size sesli olarak uyarır.
 • P7, sağ ve sol sinyal sesinin yüksekliğini ayarlar.
 • Kontağı çalıştırmadan önce ayarlar tuşuna yaklaşık 3 saniye bastığınızda yol bilgisayarında LCD ekran ısısı, ECU donanım versiyonu akü voltajı, hız, motor soğutma suyunun sıcaklığı vs. bilgileri ekranda görünür.
 • Kontağı kapattıktan sonra sinyal kolunu aşağıya doğru çektiğinizde sol taraftaki park lambası, yukarı çektiğinizde de aracın sağ tarafındaki park lambaları yanmaya başlar.

Opel Corsa aracınız için en uygun kasko fiyatlarına "Opel Corsa Kasko Sigortası" sayfamızdan ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Peugeot 307
 

 • Bu araçta 10 km hızın üzerine çıktığınızda aracın kapıları kendiliğinden kilitlenir.
 • Eğer yol bilgisayarından araka cam sileceklerini ayarlarsanız yağmur yağarken aracınızı geri vitese aldığınızda arka silecekelr otomatik olarak çalışmaya başlar.

En uygun Peugeot 307 kasko fiyatları için "Peugeot 307 Kasko Sigortası" sayfamızı ziyaret edin.

 

 

 

 

 

 

 

 

Volksvagen Golf
 

 • Bu araçlarda Coming Home özelliği otomatiktir. 
 • Yol bilgisayarına ek yakıt özelliğinin eklenmesi ile ilave edilmesi gereken gereken benzinin litresi gösterilir.
 • Gündüz farları aracın teybinde kapatılı açılabilir. 
 • Araç geri vitese alındığında sağ taraftaki aynası aşağıya iner.
 • Aracı kilitleyip gidildiğinde eğer yağmur yağarsa ve aracın camları açık kalmışsa otomatik olan kapanır.

Volkswagen Golf aracınız için en uygun kasko fiyatlarına "Volkswagen Golf Kasko Sigortası" sayfamızdan ulaşın.

Ford Focus Ghıa
 

 • Aracın uzaktan kumandasının kilitleme ve açma butonlarına 5 saniye bastığınızda sinyaller çalışmaya başlar. Bu işlemden sonra açma tuşuna bir kez bastığınızda sürücü kapısı açılır. İki defa bastığınızda ise bütün kapılar açılır.
 • Araçtan ayrılırken anahtardaki kilitleme butonuna basarak kapıları kilitlediktek sonra yaklaşık 5 saniye kadar kilitleme tuşuna bastığınızda aracın tüm açık camları otomatik olarak kapanır.
 • Yukarıdaki durumun tam tersini yapmanız da mümkündür. Aracın kilidini açtıktan sonra açma tuşuna yaklaşık 5 saniye basmanız tüm camların açılmasını sağlar.

En uygun Ford Focus kasko fiyatları için "Ford Focus Kasko Sigortası" sayfamızı ziyaret edin.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 telefon üzerinden sigorta satın alın.

Benzer İçerikler

Araba Kasko Fiyatları 2018 Araba kasko fiyatları 2018, Sigortam.net üzerinden
kasko hesaplama ile kolayca öğrenilebilir.

Araba Kasko Fiyatları...2018

Kasko fiyatları aracınızın yaşı, modeli, geçmiş hasarları gibi durumlara göre değişiklik...göstermektedir. Araç fiyatları belirlenirken kasko değer listesi de baz alınabilir. Kasko değer listesi Türkiye...Sigortalar Birliği (TSB) tarafından her ay yayınlanır. "Kasko değer listesi 2018" listesine göz atabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta...şirketlerinin kasko tekliflerini sunan Sigortam.net’ten ihtiyacınıza ve bürçenize en uygun kaskoya 3 dakikada ulaşırsınız. Online...olarak istediğiniz sigorta şirketlerinin kasko fiyatlarını görür, karşılaştırır ve satın alabilirsiniz. [widget...id="sigortamnet_kasko_widget-2"] Herhangi bir kazayla karşılaşmanız durumunda aracınızın hasarlarının giderilmesi için...ödeyeceğiniz bedel kasko için ödeyeceğiniz miktardan çok daha fazladır. Manevi olarak ödeyecekleriniz ise hiç süphesiz...tartışılamaz. Kasko sigortası, aracınızı çarpma, çalınma, yanma vs. gibi en sık karşılaşılabilecek teminatlara karşı...güvence altına alır. İsterseniz ek teminatlarla da kasko poliçenizi genişletebilirsiniz. Kasko sigortası teminatlarını incelemek...için "Kasko Sigortası...Teminatları Nelerdir?" yazımızı okuyun. Ayrıca, poliçe vade hatırlatma formumuzu doldurmanız durumunda günü dolmuş ve yenilenmesi gereken...sigortanızı biz size hatırlatırız. Böylece hatırlamak zorunda olduğunuz bir işin yükünü sizden almış...oluruz. Sigortam.net’ten zaman kaybetmeden kaskonuzu yaptırın içiniz rahat olsun. Dilerseniz 444 24 00 numaralı...Sigorta Destek Hattımızdan da 7/24 detaylı bilgi alın.

Sigortam.net'ten Kasko Teklifi Alabileceğiniz 2018 Model...Arabalar

https://www.sigortam.net/ford-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/peugeot-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/opel-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/volkswagen-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/fiat-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/fiat-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/toyota-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/honda-kasko-sigortasi