444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Araç Borç Sorgulama

Araç borç sorgulama hizmeti, Gelir İdaresi Başkanlığı web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri ile ilgili borç sorgulama işlemi site üzerinden online olarak yapılabilir.

Gelir İdaresi Başkanlığı-İnternet Vergi Dairesi üzerinden araç borç sorgulama yapılabilir. Bunun için aşağıdaki sayfaya girip gerekli bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.

MTV borç sorgulama işlemi için;

-Araç plakası,

-Özel plaka olup olmadığı,

-Ruhsat sahibinin T.C. kimlik numarası veya vergi kimlik numarası,

-Araç tescil tarihi (yeni araçlar için trafiğe çıkış tarihi) bilgileri gereklidir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Araç vergi borç sorgulama işlemi ile geçmiş dönemlere ait araç borç kaydı görüntülenebilir, anlaşmalı kredi kartları (Akbank, Garanti, Halkbank, İş Bankası, Yapı Kredi, HSBC, Finansbank, TEB, Bank Asya, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Denizbank) ile online ödeme yapılabilir.

İnternet Vergi Dairesi üzerinden araç MTV ödemeleri 02:00-22:00 saatleri arasında gerçekleştirilebilmektedir. Gece 22:00’den sonra ödeme yapılamayacağından ödemeler sonraki güne ertelenir.

Araç sigortası için tüm sigorta şirketlerinden tek seferde teklif almak için sigorta sorgulama yapın, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri tarafından verilen kasko ve trafik sigortası tekliflerine 3 dakikada ulaşın! En iyi araç sigorta fiyatları için Sigortam.net’in en iyi fiyat garantisinden yararlanın. Sigorta ve hasar ihbar işlemleriniz için www.sigortam.net internet sitesi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alın.

#%sskasko%#


Benzer İçerikler

Aralık 2016’nın ÖTV Farksız Otomobil Kampanyaları

Otomobil markaları ÖTV farksız Aralık ayına özel sıfır otomobil kampanyalarını açıkladı. 2016'nın son fırsatını kaçırmamak için bu kampanyalara göz atın.

Devamını Oku

2014’ün En Ekonomik 10 Dizel Arabası

2014'ün en ekonomik dizel arabaların marka ve modellerini görün, 2015'te dizel araba almak istiyorsanız bu araçları tercih edebilir, bütçenizi korursunuz.

Devamını Oku

Çocuk Kilidi ile Yolculuğunuzu Güvenceye Alın!

Büyük bir keyif ve aileniz ile çıktığınız yolculuğu keyifle tamamlamak için çocuk kilidi ile yolculuğunuzu güvenceye alın.

Devamını Oku