444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Araç Borç Sorgulama

11 Eylül 2013

Araç borç sorgulama hizmeti, Gelir İdaresi Başkanlığı web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri ile ilgili borç sorgulama işlemi site üzerinden online olarak yapılabilir.

Gelir İdaresi Başkanlığı-İnternet Vergi Dairesi üzerinden araç borç sorgulama yapılabilir. Bunun için aşağıdaki sayfaya girip gerekli bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.

MTV borç sorgulama işlemi için;

-Araç plakası,

-Özel plaka olup olmadığı,

-Ruhsat sahibinin T.C. kimlik numarası veya vergi kimlik numarası,

-Araç tescil tarihi (yeni araçlar için trafiğe çıkış tarihi) bilgileri gereklidir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Araç vergi borç sorgulama işlemi ile geçmiş dönemlere ait araç borç kaydı görüntülenebilir, anlaşmalı kredi kartları (Akbank, Garanti, Halkbank, İş Bankası, Yapı Kredi, HSBC, Finansbank, TEB, Bank Asya, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Denizbank) ile online ödeme yapılabilir.

İnternet Vergi Dairesi üzerinden araç MTV ödemeleri 02:00-22:00 saatleri arasında gerçekleştirilebilmektedir. Gece 22:00’den sonra ödeme yapılamayacağından ödemeler sonraki güne ertelenir.

Araç sigortası için tüm sigorta şirketlerinden tek seferde teklif almak için sigorta sorgulama yapın, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri tarafından verilen kasko ve trafik sigortası tekliflerine 3 dakikada ulaşın! En iyi araç sigorta fiyatları için Sigortam.net’in en iyi fiyat garantisinden yararlanın. Sigorta ve hasar ihbar işlemleriniz için www.sigortam.net internet sitesi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alın.

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.


Okumaya Devam Edin

2013 MTV İkinci Taksit Ödemeleri

05 Temmuz 2013 Cuma
Motorlu Taşıtlar Vergisi 2013 yılı ikinci taksit ödemeleri 1-31 Temmuz tarihleri arasında Gelir İdaresi Başkanlığı veya anlaşmalı bankalar aracılığı ile ödenecek.

Fazla MTV Ödemiş Olabilirsiniz

18 Temmuz 2013 Perşembe
2005 yılından sonraki MTV ödemelerinizi “indirimli MTV” kapsamında yapmamışsanız, fazla ödeme yapmış olabilirsiniz. 1800 cc ve 4 yaş üstü bir araç için aradaki fark 629 TL.

Ehliyetsiz Sürücünün Cezası Ruhsat Sahibine

26 Temmuz 2013 Cuma

Karayolları Trafik Kanunu’nda yapılan değişiklik sonrası araç sahipleri, araçlarının ehliyetsiz sürülmesinden sorumlu olacak.