444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Araç Borç Sorgulama

Araç borç sorgulama hizmeti, Gelir İdaresi Başkanlığı web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri ile ilgili borç sorgulama işlemi site üzerinden online olarak yapılabilir.

Gelir İdaresi Başkanlığı-İnternet Vergi Dairesi üzerinden araç borç sorgulama yapılabilir. Bunun için aşağıdaki sayfaya girip gerekli bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.

MTV borç sorgulama işlemi için;

-Araç plakası,

-Özel plaka olup olmadığı,

-Ruhsat sahibinin T.C. kimlik numarası veya vergi kimlik numarası,

-Araç tescil tarihi (yeni araçlar için trafiğe çıkış tarihi) bilgileri gereklidir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Araç vergi borç sorgulama işlemi ile geçmiş dönemlere ait araç borç kaydı görüntülenebilir, anlaşmalı kredi kartları (Akbank, Garanti, Halkbank, İş Bankası, Yapı Kredi, HSBC, Finansbank, TEB, Bank Asya, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Denizbank) ile online ödeme yapılabilir.

İnternet Vergi Dairesi üzerinden araç MTV ödemeleri 02:00-22:00 saatleri arasında gerçekleştirilebilmektedir. Gece 22:00’den sonra ödeme yapılamayacağından ödemeler sonraki güne ertelenir.

Araç sigortası için tüm sigorta şirketlerinden tek seferde teklif almak için sigorta sorgulama yapın, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri tarafından verilen kasko ve trafik sigortası tekliflerine 3 dakikada ulaşın! En iyi araç sigorta fiyatları için Sigortam.net’in en iyi fiyat garantisinden yararlanın. Sigorta ve hasar ihbar işlemleriniz için www.sigortam.net internet sitesi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alın.

#%sskasko%#


Benzer İçerikler

100 Kilometreyi 10 TL’ye Gitmek İster misiniz?

Karbondioksit salınımı düşürmesi, küresel ısınmayı yavaşlatması nedeniyle tüm dünyada dikkat çeken elektrikli otomobiller, Türkiye pazarında da yerini alacak.

Devamını Oku

En Sevimli Arabalar

En sevimli 5 arabayı sizlerle paylaştık. Eminiz ki bu arabalara sahip olmak isteyen çok fazla kişi olacak. Sahip olanlar ise bu arabalarını güvence altına almalı, kasko sigortası yaptırarak zarar görmesini engellemelidir.

Devamını Oku

Yol Yardım Hizmeti Nedir?

Sigorta şirketlerinin sunduğu yol yardım hizmetleriyle güvenli yolculuklara hazır olmak için Sigortam.net’ten kaskonuzu satın alın.

Devamını Oku