Araç Kasko Değerini Öğrenmek Neden Önemli?

Araç kasko değeri, mevcut aracınızın markası, modeli gibi kriterlere göre değişen, biçimlenen değerdir. Kaza, çalınma, yanma gibi birçok olumsuz durum karşısında aracınızın; yaşı, motor hacmi, model aralığı kriterlerine göre verilen değerdir.

Her arabanın, her yaş aralığının, her motor hacminin kendi aralığında bir kasko değeri bulunur ve bu araç sigorta sürecine etki eder.

Motor farkının olması da kasko değerini etkileyen değerlerdendir. Araç kasko değeri, araç kasko sigortası yaptırılırken yardımcı olur ve aracınızın motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri sırasında kullanılır. Düzenli olarak Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından güncellenir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

2014 araç kasko değerleri hakkında bilgi almak için Sigortam.net’ten yardım alabilir, araç değerinizi ölçebilirsiniz. Araç kasko değerine bakarak hangi firmanın iyi araç kasko değeri verdiğini görebilir, araç kasko değeri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Olası kaza, çalınma, yangın gibi olumsuz durumlar karşısında önlem alabilmek için kasko sigortanızı yaptırın, araç kasko değeri ile fikir edinerek, hem cebinize hem aracınıza bir iyilik yapın. Aracınızı kaskosuz, kendinizi sigortasız bırakmayın.

Sigortam.net ile aracınızın kasko sigortasını kasko değer listesi hakkında bilgi alarak yaptırın, aracınızı güvencesiz bırakmayın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 yardım alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL