Araç Kasko Değerini Öğrenmek Neden Önemli? | Sağlık Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Araç Kasko Değerini Öğrenmek Neden Önemli?

Araç kasko değeri, mevcut aracınızın  markası, modeli gibi kriterlere göre değişen, biçimlenen değerdir. Kaza, çalınma, yanma gibi birçok olumsuz durum karşısında aracınızın; yaşı, motor hacmi, model aralığı kriterlerine göre verilen değerdir.

Her arabanın, her yaş aralığının, her motor hacminin kendi aralığında bir kasko değeri bulunur ve bu araç sigorta sürecine etki eder.

Motor farkının olması da kasko değerini etkileyen değerlerdendir. Araç kasko değeri, araç kasko sigortası yaptırılırken yardımcı olur ve aracınızın motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri sırasında kullanılır. Düzenli olarak Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından güncellenir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

2014 araç kasko değerleri hakkında bilgi almak için Sigortam.net’ten yardım alabilir, araç değerinizi ölçebilirsiniz. Araç kasko değerine bakarak hangi firmanın iyi araç kasko değeri verdiğini görebilir, araç kasko değeri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Olası kaza, çalınma, yangın gibi olumsuz durumlar karşısında önlem alabilmek için kasko sigortanızı yaptırın, araç kasko değeri ile fikir edinerek, hem cebinize hem aracınıza bir iyilik yapın. Aracınızı kaskosuz, kendinizi sigortasız bırakmayın.

Sigortam.net  ile aracınızın kasko sigortasını kasko değer listesi hakkında bilgi alarak yaptırın, aracınızı güvencesiz bırakmayın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24  yardım alabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Kaskoda Mini Onarımla Hangi Hasarlar Tamir Edilir?

Kasko ek teminatlarında yer alan mini onarım ile aracınızın ufak çağlı hasarlarını ücretsiz yaptırabilir, araç orjinalliğini bozmazsınız.

Devamını Oku

Sigortalı Aracın Kazada Kusurlu Olması Durumunda Kasko Sigortası Hasarı Karşılar mı?

Sigortalı aracın başka bir araca veya cisme çarpması kasko sigortası ana teminatlarındandır. Kasko, kaza sırasında sigortalı olan araçta meydana gelen hasarları karşılar.

Devamını Oku

Yabancı Plakalı Araç ile Kaza

Yabancı plakalı bir araç ile kaza yaptığınızda takip etmeniz gereken adımlar ve Yeşil Kart Sigortası ile ilgili detaylar için yazımızı okuyun.

Devamını Oku