2015 Araç Kasko Bedelini Sorgulamak için 4 Kolay Yol!

Araba almak kolay bir iş değildir. Araba markaları hakkında araştırma yapmak, modelleri incelemek, performansına, güvenliğine, yakıt tüketimine vs. bakmak gerekir. Çünkü aracınızı satın aldıktan sonra uzun yıllar kullanmak istersiniz. Araba satın alırken dikkat edilmesi gereken noktaları öğrenmek için “Yeni Araç Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler” yazımızdan destek alabilirsiniz.

Diyebilirsiniz ki “Arabam benim için çok değerli, bakımları tam, sürücü olarak da kuralların dışına çıkmam, bu yüzden bana ve aracıma zarar gelmez.” Aslında birçok kişi de bu düşüncededir ve bu yüzden hasarlara daha fazla maruz kalırlar. Çünkü sizin dışınızda çeşitli birçok araç ve sürücü vardır. Bunlardan biri veya birkaçı size rastlayabilir ve bu zor bir ihtimal değildir. Acemi sürücüler, eskiyen araba parçalarını değiştirmeyenler, gerekli onarımları yaptırmayanlar hep sizin için birer risktir. Dolayısı ile gerçekten bütçenizin sarsılmasını istemiyorsanız gerçek güvence olan sigortayı yaptırmanız, kasko sigortası satın almanız gerekir. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Araç Kasko Bedeli Sorgulama İşlemi için Sigortam.net Yanınızda!

2015 araç kasko bedelini sorgulamak Sigortam.net ile oldukça kolay yapılıyor. Eskisi gibi birçok can sıkıcı ve zaman alan prosedürleri yaşamak durumunda kalmıyorsunuz. Oturduğunuz yerden ve sadece 3 dakikada ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun kasko bedelini görüyor aralarında karşılaştırma yapıyor ve en iyisini satın alıyorsunuz. Ayrıca Sigortam.net Türkiye’nin en büyük ve en iyi kasko şirketleri ile anlaşmalı olduğu için en güvenilir poliçeyi de size sunmuş oluyor. Çünkü sigorta satın almak sadece alımla bitmiyor poliçe boyunca ihtiyaçlarınız, risk durumunda destek talepleriniz oluyor. Bu durumda da yine Sigortam.net en iyi ve en hızlı hasar hizmetleri ile yanınızda oluyor. Konuyla ilgili “Sigortam.net Hasarda Yanınızda!” sayfamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sigortam.net’ten Kasko Sorgulama İşlemi için 4 Kolay Yol

Sigortam.net 4 kolay sigorta satın alma yolu sayesinde hızlıca kaskonuza ulaşırsınız.

  1. www.sigortam.net internet sitesi,
     
  2. Facebook/Sigortamnet Facebok sayfası,
     
  3. m.sigortam.net mobil sitesi,
     
  4. 444 24 00 numaralı Sigortam.net Sigorta Destek Hattı.

Bu 4 iletişim kanalından herhangi birinden 7/24 sigorta teklifi alarak, güvenli yolculuklara çıkarsınız. Hasar durumunda da 7/24 güvende olursunuz.

Benzer İçerikler