En Kolay Araç Kasko Fiyatı Hesaplaması

Hayatta bir çok riskle burun burunayken hala kasko sigortası yaptırmak lüks gibi görünüyor. Halbuki yaşanan kazalar, hasarlar, kayıplar görüldüğü halde sigorta yaptırmamak oldukça yanlış bir davranıştır.

Kaskonuz olmadığında bu masraflar sizin tarafınızdan ödenecek ve maddi anlamda büyük oranda zarara gireceksiniz. Bu yanlış temelin düşüncesinde “bana bir şey olmaz” düşüncesiyle ilerlemek vardır. Bu ülkede yaşıyor ve trafiğinde bulunuyorsak her risk herkes için geçerlidir. Şimdi olmasa da daha sonra sizi bulabilir ve iş işten çoktan geçmiş olabilir.

Riski beklemek yerine biran önce kasko yaptırmak ve uygun fiyatlı kaskoyu araştırmak gerekir. En uygun kaskoyu da araç kasko fiyatı hesaplaması işlemiyle bulabilirsiniz. Peki nasıl yapılır bu hesaplama? Adım adım hesaplama işlemini görebilirsiniz.

Kasko araç değer listesindeki araçlar için de bu hesaplamayı yapabilirsiniz. 

Araç Kasko Fiyatını Hesaplama Nasıl Yapılır?

1. İlk aşamada kasko hesaplama yapın. Karşınıza bir teklif formu çıkacaktır. Bu forumda sizin ve aracınızla ilgili bazı detaylar sorulacaktır. Formu doğru bilgilerinizle ve boş bırakmadan doldurmanız büyük önem taşır. Çünkü teklifleriniz bilgilerinize göre sunulacağından yanlış poliçe teklifleriyle zaman kaybetmezsiniz.

2.  Bilgilerinizi girdikten sonra teklifleri göster butonuna tıkladığınızda sigorta şirketlerinin bilgilerinize en uygun kasko teklifleri sıralanır. Sigorta şirketleri belli kriterlere bağlı olarak teklifler sunar, konuyla ilgili "Kasko Fiyatı Nasıl Hesaplanır?" yazımızdan da bilgi alabilirsiniz.

3. Birden fazla teklif çıktığında istediklerinizi seçerek aralarında fiyat, limit ve teminat karşılaştırması yapabilirsiniz.

4. Bazı teklifler online sunulabilirken bazıları telefonda satın alınır. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı 7/24 aramanız yeterlidir. Sigorta uzmanları kafanıza takılan tüm sorulara cevap vererek, en kolay şekilde kaskonuzu satın almanızı sağlar.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

 

Gördüğünüz gibi kolay adımlarla hızlı bir şekilde sigorta almanız mümkün. Sigortam.net Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır. Her sigorta şirketinden sigorta satın alınmaz. Konuyla ilgili “En İyi Sigorta Şirketleri Nasıl Bulunur?” yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sigortam.net sigortada en iyi fiyat sunduğu için en uygun kaskoyu aldığınızla ilgili bir şüpheniz olmaz. Çünkü aynı şartlarda bir poliçeyi başka bir yerde bulmanız durumunda Sigortam.net aradaki fiyat farkını ödemeyi kabul eder. Detaylı bilgi için “Sigortada En İyi Fiyat Garantisi Sigortam.net’te” sayfamızı okumanızı öneririz.

Zaman kaybetmeden kaskonuzu yaptırın, risklerden kormadan güvenli yolculukların keyfine varın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL