444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Araç Kasko Fiyatları

01 Temmuz 2011
Sigorta yaptırmanın amacı olası risklere karşı varlıklarınızı güvence altına almaktadır.
 
Araç sigortalarında da durum değişmez. Aracınızı hangi risklere karşı korumak istediğinizi belirler ve araç kasko sigortasını bu riskler doğrultusunda yaptırırsınız. 
 
Belirleyeceğiniz riskler yani teminatlar, aynı zamanda araç sigorta fiyatları için belirleyici değişkenlerdir. Araç kasko fiyatları hesaplanırken, pek çok farklı değişken göz önüne alınarak hesaplanır. 
 
Kasko sigortası konusunda araştırma yaparken, bilgi kaynaklarınızın tarafsız olduğundan ve gerçek bilgiler üzerinde araştırma yaptığınızdan emin olmalısınız.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN
 
Zira sigorta fiyatları belirlenirken çok küçük görününen teminatlar kapsam dışına çıkarılarak araç sigorta fiyatları aşağı çekilebilir, ancak bunun karşısında risk ortaya çıktığında prim farkına kıyasla daha büyük zararlara uğrayabilirsiniz. Tersi de geçerlidir yani; kasko fiyatları poliçeye eklenen teminatlarla ihtiyacınız olan teminatların dışına çıkarak gereksiz yere yüksek kasko sigortası primleri ödemenize de sebep olabilir. 
 
Oto sigorta fiyatları için araçtaki aksesuarlardan aracın kullanıldığı şehre, aracı kullanan kişinin özelliklerine kadar pek çok veri kullanılmaktadır. En çok bilinen kasko değeri dışında, aracın önceki hasarları ya da hasarsızlıkları da sigorta fiyatlarını belirleyen önemli kriterlerdir.  
 
Araç sigortası fiyatları için eğer daha önceden bilginiz ve araştırmak için zamanınız yoksa 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'ndan uzman sigorta danışmanlarından mutlaka destek almalısınız.  
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.