Araç Kasko Fiyatları | Kasko Sigortası | Araç Kasko Fiyatları
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Araç Kasko Fiyatları

Sigorta yaptırmanın amacı olası risklere karşı varlıklarınızı güvence altına almaktadır.
 
Araç sigortalarında da durum değişmez. Aracınızı hangi risklere karşı korumak istediğinizi belirler ve araç kasko sigortasını bu riskler doğrultusunda yaptırırsınız. 
 
Belirleyeceğiniz riskler yani teminatlar, aynı zamanda araç sigorta fiyatları için belirleyici değişkenlerdir. Araç kasko fiyatları hesaplanırken, pek çok farklı değişken göz önüne alınarak hesaplanır. 
 
Kasko sigortası konusunda araştırma yaparken, bilgi kaynaklarınızın tarafsız olduğundan ve gerçek bilgiler üzerinde araştırma yaptığınızdan emin olmalısınız.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
 
Zira sigorta fiyatları belirlenirken çok küçük görününen teminatlar kapsam dışına çıkarılarak araç sigorta fiyatları aşağı çekilebilir, ancak bunun karşısında risk ortaya çıktığında prim farkına kıyasla daha büyük zararlara uğrayabilirsiniz. Tersi de geçerlidir yani; kasko fiyatları poliçeye eklenen teminatlarla ihtiyacınız olan teminatların dışına çıkarak gereksiz yere yüksek kasko sigortası primleri ödemenize de sebep olabilir. 
 
Oto sigorta fiyatları için araçtaki aksesuarlardan aracın kullanıldığı şehre, aracı kullanan kişinin özelliklerine kadar pek çok veri kullanılmaktadır. En çok bilinen kasko değeri dışında, aracın önceki hasarları ya da hasarsızlıkları da sigorta fiyatlarını belirleyen önemli kriterlerdir.  
 
Araç sigortası fiyatları için eğer daha önceden bilginiz ve araştırmak için zamanınız yoksa 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'ndan uzman sigorta danışmanlarından mutlaka destek almalısınız.  
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

Boyasız Göçük Düzeltme Nedir?

Boyasız göçük düzeltme, küçük çaplı hasarların çeşitli ekipmanların yardımı ile düzeltilmesi için yapılan işlemlerdir. Bu işlemin yapılmasında çeşitli teknikler kullanılır. Bu teknikleri sizler için derledik. 

Devamını Oku

Trafikte Dikkat Dağınıklığı İle Nasıl Baş Edilebilir?

Trafikte dikkat dağınıklığı büyük risklere yol açıyor. Önerilerimize dikkat ederek ve kasko sigortası yaptırarak güvenli yolculukların keyfini çıkarın.

Devamını Oku

En İyi Kasko Şirketi Hangisi?

En iyi kasko şirketi hangisi diye düşünüp durmayın, araç kasko hesaplaması yapın, Türkiye'nin en iyi kasko şirketlerinin kasko tekliflerine ulaşın.

Devamını Oku