Araç Kasko Fiyatları

Sigorta yaptırmanın amacı olası risklere karşı varlıklarınızı güvence altına almaktadır.
 
Araç sigortalarında da durum değişmez. Aracınızı hangi risklere karşı korumak istediğinizi belirler ve araç kasko sigortasını bu riskler doğrultusunda yaptırırsınız. 
 
Belirleyeceğiniz riskler yani teminatlar, aynı zamanda araç sigorta fiyatları için belirleyici değişkenlerdir. Araç kasko fiyatları hesaplanırken, pek çok farklı değişken göz önüne alınarak hesaplanır. 
 
Kasko sigortası konusunda araştırma yaparken, bilgi kaynaklarınızın tarafsız olduğundan ve gerçek bilgiler üzerinde araştırma yaptığınızdan emin olmalısınız.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL
 
Zira sigorta fiyatları belirlenirken çok küçük görününen teminatlar kapsam dışına çıkarılarak araç sigorta fiyatları aşağı çekilebilir, ancak bunun karşısında risk ortaya çıktığında prim farkına kıyasla daha büyük zararlara uğrayabilirsiniz. Tersi de geçerlidir yani; kasko fiyatları poliçeye eklenen teminatlarla ihtiyacınız olan teminatların dışına çıkarak gereksiz yere yüksek kasko sigortası primleri ödemenize de sebep olabilir. 
 
Oto sigorta fiyatları için araçtaki aksesuarlardan aracın kullanıldığı şehre, aracı kullanan kişinin özelliklerine kadar pek çok veri kullanılmaktadır. En çok bilinen kasko değeri dışında, aracın önceki hasarları ya da hasarsızlıkları da sigorta fiyatlarını belirleyen önemli kriterlerdir.  
 
Araç sigortası fiyatları için eğer daha önceden bilginiz ve araştırmak için zamanınız yoksa 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'ndan uzman sigorta danışmanlarından mutlaka destek almalısınız.  
 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL