Araç Kasko Fiyatları Nedir? | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Araç Kasko Fiyatları Nedir?

Kasko, arabanız için yapabileceğiniz en büyük iyiliklerden biridir. Bütçenizden belki de zorlanarak ayırdığınız paranızla arabanızı almış olabilirsiniz. Hatta belki de hala arabanızın taksitlerini ya da kredisini ödüyorsunuz.

İşte bu noktada aracınızın kıymeti gözünüzde eminiz ki çok fazladır. Paranızı çöpe atmamak ya da aracınıza gelen zararları bir sürü para ödeyerek karşılamak zorunda kalmamak için mutlaka kaskonuzu yaptırmanızı öneririz.

Araç kasko fiyatları seçtiğiniz teminatlara ve aracınızın özelliklerine göre değişmektedir. Kasko primlerini ödemek gözünüzde büyüyor olabilir fakat Sigortam.net 20 sigorta şirketinin en uygun kasko sigortası fiyatlarını size uygun bir şekilde sunuyor ve aralarında karşılaştırma yapmanızı sağlıyor. Bu karşılaştırma sayesinde de %45 fiyat avantajıyla kasko sahibi oluyorsunuz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Bunu yapmak ise çok kolay. Hemen sigorta sorgulama yapın, kolayca hazırlanmış adımlarla bilgilerinizi girin. İhtiyacınıza en uygun teminatlı ve fiyatlı sigortayı Sigortam.net sizin için hazırlasın.

İster online isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan sigorta uzmanlarımızın yardımıyla kaskonuzu 7/24 satın alın, arabanız hep güvencede olsun.


Benzer İçerikler

Sigorta Yenileme Nasıl Yapılır?

Sigortam.net'ten vade hatırlatma formunu doldurun, poliçenizin bitiş zamanını size biz hatırlatalım, bir de bunu düşünmek zorunda kalmayın.

Devamını Oku

Kasko Şartlarında Bilinmesi Gerekenler

Dilediğiniz kasko şartları ile kolayca sigortalanmak için Sigortam.net'e gelin, uygun kasko sigortası fiyatları ile sigortalanma fırsatını ertelemeyin!

Devamını Oku

Yapılan En Yaygın Araç Bakım Hataları

En çok yapılan araç bakım hatalarını öğrenerek yanlış alışkanlıklarınızı düzeltebilir, ileride oluşabilecek araç servis masraflarını önleyebilirsiniz.

Devamını Oku