444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Otomobil Servisinde Çalınan Aracı Kasko Sigortası Zararı Karşılar mı?

Kasko sigortasının ana teminatları çarpma, çarpılma, yanma ve çalınmadır. Ana teminatlar dışında poliçeye dahil edilebilecek ek teminatlar arasında şu madde de bulunmaktadır:
 
Araç anahtarının ek sözleşmede belirtilen haller sonucunda ele geçirilmesi suretiyle aracın çalınması ve çalınmaya teşebbüsü sonucu meydana gelecek ziyan ve hasarlar.”
 
Araç için serviste çalınma durumu ek teminatlara dahil edilmiş ise kasko sigortası tarafından zarar karşılanmaktadır. Arabanın serviste olduğu sırada anahtarının ele geçirilmesi sureti ile çalınma olayını engellemek için, kasko poliçenizin ek teminatları arasına bu maddenin de eklenmesini talep edebilirsiniz. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

 

Ayrıca aracınız servis/otopark gibi yerlere bırakırken, elinizde mutlaka bu işleme dair bir belge olduğundan emin olunuz. Herhangi bir olumsuz durumda bu belgeyi sigortacınıza vermeniz gerekecektir.
 
Aracınızda meydana gelebilecek hasarların karşılanması için kasko sigortanızı, kapsamını iyice bilerek seçmenizi tavsiye ediyoruz. 
 
Kasko sigortası ek teminatlarını görmek için tıklayınız.
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

Online Sigorta Hesaplaması Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar

Online sigorta hesaplaması yaparken önemli noktalar vardır. Bu noktalara dikkat ederek ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun sigortaya sahip olursunuz.

Devamını Oku

Trafik Stresini Yenmenin Yolları

Trafiğin yoğun olduğu yollarda trafik stresini tam anlamıyla ortadan kaldırmak mümkün olmasa da stresi azaltmak adına önlemler almak mümkün.

Devamını Oku

Mini Onarım Teminatı ile Hasarsızlık İndirimleri Garanti Altında!

Ufak çaplı hasarların hasarsızlık indiriminizi bozmasından mı korkuyorsunuz? Kaskonuza dahil ettirdiğiniz mini onarım teminatı ile hasarsızlık indiriminizi garanti altına alabilirsiniz.

Devamını Oku