Aracın Sigortasını Yaptırmak İçin Gerekli Belgeler

Araç sigortalarından biri olankasko sigortasıaraç sahipleri için oldukça önemli olan güvencelerdendir.

Ülkemiz trafiğinde oldukça hatalı sürücü varken, araç sayısının da gün geçtikçe artması trafikteki yaşanacak riskleri arttırmaktadır. Her gün yaşanan kaza haberleri de bunu doğrulamaktadır. Araç sahibi olmak yalnızca araç kullanmak değil, aracı nasıl kullanacağını bilmek, trafik kurallarına uymak, aracın periyodik bakımlarını yaptırmaki, sigortalarını ihmal etmemek vs. bunların da yapılması gerekir.

Meydana gelebilecek risklerin zararlarını cebinizden karşılamayı elbette istemezsiniz. Maddi olarak yıllarca birikim yaparak satın aldığınız arabanız hiç suçunuz yokken hasar aldıysa bu durum sizi üzecek ve üstelik paranızın da boş yere harcanmasına neden olacaktır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Halbuki kaskonuz varsa masrafların büyük kısmı sigorta güvencesinde olacaktır. Kaskonuzu satın alırken seçtiğiniz teminatlar ve poliçe limitleri bazında oluşan masrafların az bir kısmını cebinizden ödersiniz ya da hiç ödemezsiniz. Kasko fiyatlarını belli bazı özelliklerin değiştirmesinin dışında aldığınız teminatlar da etkiler. Dolayısıyla bu yönde teminat seçimi yapmanız yararınıza olacaktır. Konuyla ilgili detaylı bilgiyi “2018 Kasko Fiyatları” yazımızdan alabilirsiniz.

Kasko Yaptırmak için Gerekli Belgeler

Online işlemlerin hayatımızda fazlasıyla yerleşmesinden sonra sigorta yaptırmak da oldukça kolaylaştı. Eskiden uzun süren brosedürler, bir sürü evraklar, teklif alma aşamaları vs. zaman alırken yorucu ve sıkıcı da olurdu. Şimdi ise online sigorta teklifi sayesinde sigorta satın almak zahmetli olmaktan çıktı. Artık ruhsatınızın bulunmasıyla kaskonuzu alabiliyorsunuz. Tabii ki teklif formunda sorulan soruları da doğru şekilde cevaplamanız önemlidir. Bu bilgileri baz alarak sigorta şrketleri size en uygun tekliflerini sunmaktadır. Şirketlere göre değişen belli bir takım prosedürler olabiliyor. Örneğin bazı şirketler aracın hasarının olmadığına dair resmi belge isterken bazıları da ruhsat ve meslek indirimi verildiyse meslek kartını isteyebiliyor.

Kasko yaptırmak artık bu kadar kolayken vakit kaybetmeden güvencenizi edinmeniz gerekir. Sigortam.net, Türkiye’nin en iyi kasko şirketleri ile anlaşmalıdır ve sadece 3 dakikada ihtiyacınıza en uygun kaskoyu en uygun fiyatlarla sunar. Sigortam.net’ten teklif alırken “En Uygun Araç Sigortası Fiyatlarına Ulaşabilmenin 4 Yolu!” yazımızdan da destek alabilirsiniz.

İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayarak da sigortanızı satın almak mümkün.

Benzer İçerikler

Araba Kasko Fiyatları 2018Araba kasko fiyatları 2018, Sigortam.net üzerinden
kasko hesaplama ile kolayca öğrenilebilir.

Araba Kasko Fiyatları...2018

Kasko fiyatları aracınızın yaşı, modeli, geçmiş hasarları gibi durumlara göre değişiklik...göstermektedir. Araç fiyatları belirlenirken kasko değer listesi de baz alınabilir. Kasko değer listesi Türkiye...Sigortalar Birliği (TSB) tarafından her ay yayınlanır. "Kasko değer listesi 2018" listesine göz atabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta...şirketlerinin kasko tekliflerini sunan Sigortam.net’ten ihtiyacınıza ve bürçenize en uygun kaskoya 3 dakikada ulaşırsınız. Online...olarak istediğiniz sigorta şirketlerinin kasko fiyatlarını görür, karşılaştırır ve satın alabilirsiniz. [widget...id="sigortamnet_kasko_widget-2"] Herhangi bir kazayla karşılaşmanız durumunda aracınızın hasarlarının giderilmesi için...ödeyeceğiniz bedel kasko için ödeyeceğiniz miktardan çok daha fazladır. Manevi olarak ödeyecekleriniz ise hiç süphesiz...tartışılamaz. Kasko sigortası, aracınızı çarpma, çalınma, yanma vs. gibi en sık karşılaşılabilecek teminatlara karşı...güvence altına alır. İsterseniz ek teminatlarla da kasko poliçenizi genişletebilirsiniz. Kasko sigortası teminatlarını incelemek...için "Kasko Sigortası...Teminatları Nelerdir?" yazımızı okuyun. Ayrıca, poliçe vade hatırlatma formumuzu doldurmanız durumunda günü dolmuş ve yenilenmesi gereken...sigortanızı biz size hatırlatırız. Böylece hatırlamak zorunda olduğunuz bir işin yükünü sizden almış...oluruz. Sigortam.net’ten zaman kaybetmeden kaskonuzu yaptırın içiniz rahat olsun. Dilerseniz 444 24 00 numaralı...Sigorta Destek Hattımızdan da 7/24 detaylı bilgi alın.

Sigortam.net'ten Kasko Teklifi Alabileceğiniz 2018 Model...Arabalar

https://www.sigortam.net/ford-kasko-sigortasihttps://www.sigortam.net/peugeot-kasko-sigortasihttps://www.sigortam.net/opel-kasko-sigortasihttps://www.sigortam.net/volkswagen-kasko-sigortasihttps://www.sigortam.net/fiat-kasko-sigortasihttps://www.sigortam.net/fiat-kasko-sigortasihttps://www.sigortam.net/toyota-kasko-sigortasihttps://www.sigortam.net/honda-kasko-sigortasi        

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL