Arkadaşlarını Sigortam.net’e Getirenler Kazanıyor!

%45’e varan fiyat avantajı ve en iyi fiyat garantisi ile kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası poliçelerinde uygun fiyata poliçe alma imkanı sağlayan Türkiye’deki online sigortacılık sektörünün lideri Sigortam.net, bir taraftan da müşterilerine fırsatlar sunmaya devam ediyor. 

Sigortam.net’ten kasko, zorunlu trafik veya sağlık sigortası poliçesi sahibi olanlar, aynı branşlardan herhangi birine ihtiyacı olduğunu düşündüğü bir tanıdığını, Sigortam.net’e tavsiye ederek, tanıdıklarının aldıkları sigorta poliçesinin %5'i oranında indirim kazanabiliyor. Kampanyanın adımları ve detayları ise şöyle;

Nasıl Ödül Kazanılır?

Sigortam.net üzerinden yürürlükte olan kasko, trafik ya da sağlık sigortası poliçelerinden herhangi birine sahipseniz, referans verdiğiniz kişinin Sigortam.net’ten aynı branşlardan herhangi birini satın alması durumunda, alınan sigorta branşının ücreti üzerinden yeni poliçe satın alma veya mevcut poliçenizi yenilemede kullanabileceğiniz %5 oranında indirim kazanırsınız.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Örneğin sizin tavsiyeniz ile tanıştığımız bir arkadaşınızın 1000 TL’lik bir poliçe satın alması durumunda, Sigortam.net, satın alacağınız ilk poliçede geçerli 50 TL indirimi size hediye ediyor. Ne kadar çok tanıdığınızı referans gösterirseniz siz de o kadar indirim kazanabilrisiniz. Son 30 gün içerisinde tanıdıklarını referans vererek indirim kazananların listesine ve kazandıkları indirim tutarlarına Ödül Programında Kazananlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nasıl Referans Vereceğim?

Sigortam.net üzerinden kasko, trafik ya da sağlık sigortası ihtiyacı olduğunu düşündüğüz kişi ya da kişileri tavsiye etmek ise çok kolay. Mevcut üyeliğiniz veya yeni üyeliğiniz ile referans verme sayfası üzerinden tavsiye etmek istediğiniz kişinin ad, soyad, telefon numarası ve yakınlık derecesini belirterek referansta bulunabileceğiniz gibi, telefonla arayarak, mail yoluyla veya referans sayfasındaki size özel linki sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak referans verebilirsiniz. Referansta bulunmak için hemen tıklayın.

İstediğim Kadar Tavsiyede Bulunabilir miyim?

Evet. Üyelik sayfanız üzerinden istediğiniz kadar tavsiyede bulunabilirsiniz. Böylelikle ne kadar fazla referans gösterirseniz, kazandığınız ödül miktarı da bir o kadar artar, yeteri kadar ödül kazanmanız halinde poliçe alımınızı veya yenilemenizi hiçbir ücret ödemeden dahi gerçekleştirebilirsiniz.

Kazandığım Ödülü Nasıl Kullanabilirim?

Kazandığınız ödülü kasko, trafik veya özel sağlık sigortası poliçesi alımlarınızda ya da yenilemelerinizde kullanabilirsiniz. Kazanılan her ödül, 60 gün sonra aktif olur ve bugünden sonraki alımlarda kullanılabilirBu indirim tutarı, yeni poliçe alımlarınızda veya mevcut poliçe yenilemenizin sonrasındaki 7 iş gününde kredi kartınıza iade edilir. Ödül kuralları ile ilgili daha detaylı bilgiyi Ödül Programı Kuralları sayfasından inceleyebilirsiniz. 

Sigortam.net ödül programına dahil olmak ve Sigortam.net’in  en iyi fiyat garantisi, %45’e varan fiyat avantajı özellikleri başta olmak üzere diğer sürpiz kampanya ve indirimlerinden yararlanmak için, dilerseniz, hemen üye girişi yapın, dilerseniz de 4442400 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan bizi arayarak tanıdıklarınızın iletişim bilgilerini bize iletin. 

Benzer İçerikler

Sigorta Prim Üretimi %6.5 Arttı!

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken, 2014...yılı sigorta sektörünün ilk 6 ayını değerlendirdi.

Zurich Sigorta Kasko – Benim Arabam

Zurich Sigorta...Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar

1 Nisan 2013 itibarıyle Kasko Genel ve Özel...Şartları’nda birtakım değişiklikler olmuştur. Hasar durumunda sorun yaşamamanız için aşağıdakileri mutlaka...okuyun.

1-Eski Genel Şartlarda Olup Yeni Genel Şartlarda Bulunmayan Teminat ve...Uygulamalar

A)Araç Bedeli

Rayiç değer belirleme yöntemi değişeceğinden, poliçe...üzerine araç bedeli yazılmayacak. Bunun yerine aracın rayiç bedelinin nasıl belirleneceği...yazılacak.

B) Eksik/Aşkın Sigorta

Araç bedeli artık poliçeye yazılmayacağı için...eksik/aşkın sigorta uygulaması da sona eriyor. Uygulama yalnızca aksesuarlar için devam...edecek.

C) Enflasyondan Korunma Klozu

Araç bedeli poliçeye yazılmayacağı için...enflasyonun aracın değerini etkilemesini engellemek amacıyla konulan enflasyondan korunma klozu da artık poliçelerde yer almayacak....Aracın değeri zaten rayiç değer ile belirleneceğinden değer kaybı oluşmayacak.

2-Yeni Genel Şartlarda Olup...Bu Üründe Olmayan Teminatlar

Aşağıdaki teminatlar kasko genel şartlarında standart olarak bulunup,...bu üründe seçmeli veya şartlı olarak bulunmaktadır.
-Kullanım ve gelir kaybı
-Hasarsızlık...indirimi koruma
-Yurtdışı (Seçimli)
-0 km araçlarda yenisi ile değiştirme...(Şartlı)

3-Ek Teminatlar

Yeni Kasko Sistemi’nde Ek Teminatlar Genişletilmiş Kasko ve...Tam Kasko ürünleri içerisinde bulunacaktır. Bu üründe bulunan ek teminatlar:
-3. kişilerce kötü...niyet ve muziplikle yapılan hareketler,
-Yasal olarak taşınmasına izin verilen yanıcı, parlayıcı maddeler,...(Seçimli)
-Araç anahtarının ele geçirilmesi sonucu çalınma,
-Kemirgen ve hayvanların verdiği...zararlar*
*Kemirgen ve diğer hayvanlar tarafından verilecek zararlar teminat...kapsamındadır.

4-Ürüne Özel Uygulamalar

A) Yedek Parça...Uygulaması

Hasar gören parçanın onarım imkanı yok ise sigortacı tarafından orijinal...parça tedarik edilir. Hasarlanan parça orijinal değilse aynı özellikleri taşıyan parça ile değiştirilme yoluna...gidilir.

B) Cam Hasar Uygulaması

Anlaşmalı olmayan cam servislerine gidilmesi durumunda...hasar bedelinin % 20 lik kısmı ( 150 TL den az olmamak kaydı ile) sigortalı tarafından...karşılanacaktır.

C) Servis Uygulaması

Onarım sigortacının anlaşmalı olduğu...serviste veya sigortalının tercih edeceği serviste yapılabilir. Anlaşmasız servislerde Sigortacıdan izin...alınmaksızın yapılan onarımlar ödenmez.

D) Rayiç Değer Belirleme...Uygulaması

Sigorta konusu marka model aracın satıldığı 3 yetkili satıcıdan fiyat alınır....Aynı zamanda araç satış ilanlarının yer aldığı en popüler ve en çok giriş yapılan 3 internet sitesinde yer alan...ortalama fiyatlar tespit edilerek hepsinin ortalaması alınır. Bu tutar hiçbir halde TSB listesinde belirlenen...tutarın üzerinde olamaz.
Bu sayfada paylaşılan detaylar...tamamen bilgi amaçlıdır. Sigorta şirketleri ürün ve teminatlarda değişiklik yapabilirler. Bu...nedenle, satın aldığınız poliçe ile beraber gelen belgede yer alan genel ve özel şartları mutlaka okumanızı...hatırlatırız. İtiraz durumunda en kısa zamanda 444 24 00 Sigorta Destek Hattı veya sigorta danışmanınız ile iletişime...geçmelisiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL