Arkadaşlarını Sigortam.net’e Getirenler Kazanıyor!

%45’e varan fiyat avantajı ve en iyi fiyat garantisi ile kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası poliçelerinde uygun fiyata poliçe alma imkanı sağlayan Türkiye’deki online sigortacılık sektörünün lideri Sigortam.net, bir taraftan da müşterilerine fırsatlar sunmaya devam ediyor. 

Sigortam.net’ten kasko, zorunlu trafik veya sağlık sigortası poliçesi sahibi olanlar, aynı branşlardan herhangi birine ihtiyacı olduğunu düşündüğü bir tanıdığını, Sigortam.net’e tavsiye ederek, tanıdıklarının aldıkları sigorta poliçesinin %5'i oranında indirim kazanabiliyor. Kampanyanın adımları ve detayları ise şöyle;

Nasıl Ödül Kazanılır?

Sigortam.net üzerinden yürürlükte olan kasko, trafik ya da sağlık sigortası poliçelerinden herhangi birine sahipseniz, referans verdiğiniz kişinin Sigortam.net’ten aynı branşlardan herhangi birini satın alması durumunda, alınan sigorta branşının ücreti üzerinden yeni poliçe satın alma veya mevcut poliçenizi yenilemede kullanabileceğiniz %5 oranında indirim kazanırsınız.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Örneğin sizin tavsiyeniz ile tanıştığımız bir arkadaşınızın 1000 TL’lik bir poliçe satın alması durumunda, Sigortam.net, satın alacağınız ilk poliçede geçerli 50 TL indirimi size hediye ediyor. Ne kadar çok tanıdığınızı referans gösterirseniz siz de o kadar indirim kazanabilrisiniz. Son 30 gün içerisinde tanıdıklarını referans vererek indirim kazananların listesine ve kazandıkları indirim tutarlarına Ödül Programında Kazananlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nasıl Referans Vereceğim?

Sigortam.net üzerinden kasko, trafik ya da sağlık sigortası ihtiyacı olduğunu düşündüğüz kişi ya da kişileri tavsiye etmek ise çok kolay. Mevcut üyeliğiniz veya yeni üyeliğiniz ile referans verme sayfası üzerinden tavsiye etmek istediğiniz kişinin ad, soyad, telefon numarası ve yakınlık derecesini belirterek referansta bulunabileceğiniz gibi, telefonla arayarak, mail yoluyla veya referans sayfasındaki size özel linki sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak referans verebilirsiniz. Referansta bulunmak için hemen tıklayın.

İstediğim Kadar Tavsiyede Bulunabilir miyim?

Evet. Üyelik sayfanız üzerinden istediğiniz kadar tavsiyede bulunabilirsiniz. Böylelikle ne kadar fazla referans gösterirseniz, kazandığınız ödül miktarı da bir o kadar artar, yeteri kadar ödül kazanmanız halinde poliçe alımınızı veya yenilemenizi hiçbir ücret ödemeden dahi gerçekleştirebilirsiniz.

Kazandığım Ödülü Nasıl Kullanabilirim?

Kazandığınız ödülü kasko, trafik veya özel sağlık sigortası poliçesi alımlarınızda ya da yenilemelerinizde kullanabilirsiniz. Kazanılan her ödül, 60 gün sonra aktif olur ve bugünden sonraki alımlarda kullanılabilirBu indirim tutarı, yeni poliçe alımlarınızda veya mevcut poliçe yenilemenizin sonrasındaki 7 iş gününde kredi kartınıza iade edilir. Ödül kuralları ile ilgili daha detaylı bilgiyi Ödül Programı Kuralları sayfasından inceleyebilirsiniz. 

Sigortam.net ödül programına dahil olmak ve Sigortam.net’in  en iyi fiyat garantisi, %45’e varan fiyat avantajı özellikleri başta olmak üzere diğer sürpiz kampanya ve indirimlerinden yararlanmak için, dilerseniz, hemen üye girişi yapın, dilerseniz de 4442400 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan bizi arayarak tanıdıklarınızın iletişim bilgilerini bize iletin. 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL