Autobest 2016’nin Finalistleri Belli Oldu

Avrupa’nın en prestijli otomobil ödüllerinden Autobest’in 2016 adayları belli oldu. Jüri üyeleri tarafından tasarım, performans, fiyat gibi 13 farklı kategoride değerlendirilen otomobiller Avrupa’da 2016’nın en iyi otomobili olmak için yarışacak.

Finale kalan 5 model için son karar ise Kasım ayının sonunda Sırbistan’ın Başkenti Belgrad’ta bulunan zorluklarıyla ünlü Novak pistinde yapılacak testlerden sonra verilecek.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

İşte Autobest’e Aday 5 Otomobil

 

Hyundai Tucson

Türkiye’de de geçtiğimiz aylarda satışa sunulan Hyundai Tucson, ix35 modelinin veliahtı olarak çıktığı otomotiv piyasasında büyük bir ilgi gördü. Style,Style Plus,Elite,Elite Plus ve Executive olmak üzere 5 farklı donanım seçeneği ile satışa çıkartılan Hyundai Tucson Autobest’te 2016’nın en iyi otomobili olmak için sınav verecek.

 

Fiat Egea / Tipo

Car Of The Year’ın ardından Autobest’te de yılın en iyi otomobili olmaya aday gösterilen Fiat Egea, Avrupa satışında Tipo ismiyle pazarlanacak. Tasarım ve yapım aşamasının %70’inde Türk mühendis ve işçilerinin bulunduğu Fiat Egea’nın ilk satışa çıkartıldığı ülke ise Türkiye oldu. Ekim ayında Türkiye’de satışa sunuculacak olan araç Kasım’da İtalya’da, daha sonra ise Avrupa’nın diğer ülkelerinde sürücülerin karşısına çıkacak.

Fiat marka aracınız için en iyi fiyat garantisi ile kasko teklifi almak için Fiat Kasko Sorgulama sayfasını ziyaret edin.

Mazda CX 3

İlk olarak ABD satışa sunulmasının ardından Avrupa’da da büyük ilgi gören Mazda CX 3, görücüye çıktığı İsviçre Otomobil Fuarı’nın en fazla dikkat çeken otomobillerinden birisi olmuştu. Tasarımı ve özellikleri ile tam bir şehir otomobili görünümü sergileyen Mazda CX 3, yakıt tüketiminde sağladığı tasarrufla da beğeni topluyor. Aralık ayında açıklanacak olan Autobest 2016’nın 5 adayından biri olan Mazda CX 3 bakalım nasıl bir sonuç alacak.

Opel Astra / Vauxhall

Opel’in artık klasikleri arasında yer alan Astra, yenilenmiş ve kilo vermiş hali ile Autobest’in yılın otomobili adaylarından bir diğerisi. 200 kg daha hafifleyen Opel Astra, araç sahibine sunduğu gelişmiş konfor seçenekleri ile dikkat çekiyor. Hız sınırlayıcı, otomatik park sistemi, Wi-Fi desteği ve ısıtılabilir koltukları ile Opel Astra 7 Vauxhall, yılın otomobili olmaya aday en güçlü modellerden birisi.

Opel Kasko Sorgulama ile Opel aracınız için %45’e varan fiyat avantajı ile kasko teklifi alın.

Honda HR-V

Honda’nın yıllar sonra tutkunları için tekrar üretimine başladığı HR-V modeli artık hem daha konforlu, hem de daha güvenli.

Gelişmiş araç içi multimedya desteği ve sürücüsüne sunduğu direksiyon üzeri kontrol teknolojisi ile konfor açısından büyük beğeni toplayan HR-V, diğer dört modelle birlikte Autobest 2016’da Avrupa’nın en iyi otomobili olmak için yarışacak.

 

Kaskonuzu En İyi Fiyat Garantisi ile Yaptırın

Hayalini kurduğunuz araca kavuştuğunuzdaki ilk yapmanız gereken işlemlerin başında mutlaka kasko sigortası geliyor. Aracınızı beklemediğiniz kaza veya arıza risklerine karşı güvence altına almak ve bütçenizi korumak için online kasko sorgulama ile veya 444 24 00 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak kasko teklifi alın, ihtiyacınız olan poliçeye en iyi fiyat garantisi ile ulaşın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL