Avantajlı Kasko Sigortası için Yol Haritası

Kasko yaptırmayı düşünen araç sahiplerinin en önemli çekincelerinin başında, poliçelerini yaptırdıkları sigorta şirketinin herhangi bir kaza veya arıza anında sorun çıkarıp çıkarmayacağı yatıyor. İnternet üzerinden yapacağınız ufak bir araştırma ile onlarca sürücünün kasko sigortasının neden olduğu mağduriyetlerden dolayı şikayette bulunduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Bu nedenlerden dolayı araç sahiplerinin kasko sigortalarını güvenilir bir noktadan yaptırmaları ilerleyen dönemlerde kötü sürprizlerle karşılaşmamaları için büyük önem taşıyor. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL
    

Kasko Sigortasında Fiyat mı, Şirket mi Önemli?

Kasko Yol HaritasıKasko sigortası yaptırma aşamasında hem fiyatlar, hem poliçenin içerisindeki teminatlar, hem de poliçenizi yaptıracağınız sigorta şirketi gibi unsurlar, avantajlı bir kasko sigortasına sahip olup olmadığınızı belirleyici faktörler arasındadır. Kasko sigortasında fiyat öncesinde poliçenizin teminatları ve sigorta şirketinizin güvenilirliği ön planda olmalıdır, ancak bu demek değildir ki çok ciddi rakamlara kasko sigortası yaptırmalısınız.

Kasko poliçenizi satın alırken uzman bir danışmandan destek almanız, bahsettiğimiz çekincelerinizin çözüme ulaşması için yeterlidir.

Avantajlı Bir Kasko için Uzman Sigorta Danışmanından Destek Alın

Türkiye’nin online sigortacılık denildiğinde ilk akla gelen kurumu Sigortam.net olarak her biri alanında uzman danışmanlarımızla müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunuyoruz. Eğer aracınızı ve bütçenizi güvenceye almak istiyor fakat hem uygun fiyata hem de kaza anında sorun çıkarmayacak güvenilir bir poliçeye sahip olmak için nasıl bir yol haritası izlemeniz gerektiği konusunda şüpheleriniz bulunuyorsa hemen 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayın, uzman sigorta danışmanlarımız ihtiyacınız olan poliçeye en iyi fiyat garantisiyle ve en avantajlı teminatlarla sahip olmanızı sağlasın.

Müşterilerimizin 7/24 Yanındayız

Sigortam.net olarak kasko sigortası satın alan müşterilerimize sadece poliçe alım sürecinde değil, poliçe vadesi süresince de destek vermeye devam ediyoruz. Kaza anında çekici çağrılmasından, ikame araç teminene, onarım sürecinin son durumundan, aracınızın teslim edilmesine kadarki tüm işlemleri sizin yerinize ücretsiz olarak takip ediyoruz. Siz de 3 milyonu aşkın mutlu müşterimiz gibi Sigortam.net’in avantajlı dünyasına “merhaba” deyin.

Aracınız için en uygun kasko tekliflerine beklemeden ulaşmak için hemen online teklif alın veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’mızı arayın, ihtiyacınız olan kasko sigortasına %50’ye varan fiyat avantajıyla sahip olun. 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL