Axa’dan Ford’a Özel Kasko Sigortası

AXA Sigorta ve Ford işbirliği ile Ford marka araçlar için özel olarak geliştirilen F kasko; Ford araç sahiplerine en uygun şartlarla bir araya getirilmiş, genişletilmiş kasko fırsatını sağlıyor.

Forda araç sahipleri için ortaya çıkarılan F kasko ile kasko kapsamında yer alan araçların tamir ve bakımları Ford yetkili servislerinde ve konusunda uzman Ford teknisyenleri tarafından yapılacak. Araçların orjinalliğini bozmaması adına da büyük kolaylık sağlayacak; Ford kaskosu F kasko kapsamındaki tüm tamirlerde orjinal yedek parçalar kullanılacak. Böylece Ford’un kalite anlayışıyla yaptığı tüm işlemlerde tamir ve orjinal parça garantisi bulunacak. 

Geliştirilen F kasko ile Ford ‘un yetkili servislerinde yapılan onarımlar aracın standatlarına uygun şekilde yapılmış olacak. Bu durum sayesinde; araç sahibi Ford’unu elden çıkarmak isterse diğer araçlara oranla çok daha yüksek fiyatlarla satabilecek.

 

F kasko konusunda tüketicilerini bilgilendirmek isteyen AXA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Ererdi bir açıklamada bulundu;

''Türkiye’nin en büyü sigorta şirketi Axa Sigorta Türkiye’nin otomotiv liderlerinden Ford ile Ford marka tutkunlarının otomobilleri için tam güvence sunan yepyeni bir ürün yaratmanın gururunu yaşıyoruz. F kasko sahipleri, piyasadaki, diğer kasko poliçelerine göre birçok avantaja sahip olacak. Bu yüzden Ford kullanıcılarını AXA Sigorta’dan F kasko sahibi olmaya davet ediyorum.'' Dedi.

F kaskonun geliştiricisi diğer taraf Ford Genel Müdürü Haydar Yenigün ise Ford’u seçen sürücülere en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını belirterek; ''Ford yetkili servislerimizde üretici standartlarına uygun onarım kriterleri, orjinal parça ve eğitimli teknisyenleri ile onarım gören araçlar alındıkları gündeki gibi yeniliklerini koruyor ve daha yüksek değerde ikinci el olarak satışa sunulabiliyor. Güvenlik testlerinden geçerek en yüksek puanı alan Ford araç sahiplerinin, araçlarını ilk günkü gibi güven içerisinde kullanmaları bizim için oldukça önemli. Axa ortaklığıyla geliştirdiğimiz F kasko ile bu güveni pekiştirecek olmaktan mutluyuz'' dedi.

F Kasko’nun Sunduğu Avantajlar
 

  • F kasko sayesinde araçlarında -2 bin 500 TL’yi aşmamak kaydıyla- hasarı olan araçların ekspere gerek olmaksızın onarımı Ford Yetkili Servisleri’nde tamamlanabilecek.
     
  • Binek otomobillerde hasar yaşanması nedeniyle araçların serviste geçirdiği uzun süreler olabiliyor. Ancak F kasko ile; Ford sahiplerinin araçlarının konforundan uzak kalmaması için F kasko kapsamında ikame araçlar sunuluyor. Ticari araçlarda hasar yaşanması halinde ise öncelikli Ford marka ikame araçların temini gerçekleştiriliyor.
     
  • AXA ve Ford’un düzenlediği kampanyalarla F kasko sahiplerin birçok sürpriz avantajı sağlanacak.

Ford’u Tanıyalım 

İsmini kurucusu  Henry Ford’tan alan ve ABD’de 1903’te kurulan Ford markası bugün 6 kıtada 200 pazarda hizmet sunmaktadır.

Amerika’nın Michigan eyaletinde dünyada ilk otomobil üretimine adım atan, otomotiv sektöründe ciddi bir yeri olan Ford markası’nın dünya genelinde yaklaşık 246.000 çalışanı ve 110 fabrikası mevcut. 

Türkiye’de ise otomotiv sektöründe Koç Holding ve Ford Motor Company işbirliğiyle yer bulan marka, yaratılan güçlü sinerji ile sektörde yerini korumaktadır.

AXA’yı Tanıyalım

Bugün 50 milyon kişiye ulaşan AXA grubu, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedeflerken; sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarında hizmet vermektedir. AXA Sigorta’nın sermayedarı AXA grubu, dünyada sigorta sektöründe ilk üç şirket arasındaki yerini korumaktadır.

Siz de kendi alanlarında Türkiye’nin en iyileri olmayı başarmış AXA ve Ford’un işbirliğinde geliştirilmiş F kaskonuza sadece 3 dakikada sahip olabilmek için Sigortam.net’e gelin. En uygun Ford kasko fiyatları için Ford kasko sorgulaması yapın, Ford kaskonuza en iyi fiyat garantisi ile sahip olun.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın! İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL