Axa’dan Ford’a Özel Kasko Sigortası

AXA Sigorta ve Ford işbirliği ile Ford marka araçlar için özel olarak geliştirilen F kasko; Ford araç sahiplerine en uygun şartlarla bir araya getirilmiş, genişletilmiş kasko fırsatını sağlıyor.

Forda araç sahipleri için ortaya çıkarılan F kasko ile kasko kapsamında yer alan araçların tamir ve bakımları Ford yetkili servislerinde ve konusunda uzman Ford teknisyenleri tarafından yapılacak. Araçların orjinalliğini bozmaması adına da büyük kolaylık sağlayacak; Ford kaskosu F kasko kapsamındaki tüm tamirlerde orjinal yedek parçalar kullanılacak. Böylece Ford’un kalite anlayışıyla yaptığı tüm işlemlerde tamir ve orjinal parça garantisi bulunacak. 

Geliştirilen F kasko ile Ford ‘un yetkili servislerinde yapılan onarımlar aracın standatlarına uygun şekilde yapılmış olacak. Bu durum sayesinde; araç sahibi Ford’unu elden çıkarmak isterse diğer araçlara oranla çok daha yüksek fiyatlarla satabilecek.

 

F kasko konusunda tüketicilerini bilgilendirmek isteyen AXA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Ererdi bir açıklamada bulundu;

''Türkiye’nin en büyü sigorta şirketi Axa Sigorta Türkiye’nin otomotiv liderlerinden Ford ile Ford marka tutkunlarının otomobilleri için tam güvence sunan yepyeni bir ürün yaratmanın gururunu yaşıyoruz. F kasko sahipleri, piyasadaki, diğer kasko poliçelerine göre birçok avantaja sahip olacak. Bu yüzden Ford kullanıcılarını AXA Sigorta’dan F kasko sahibi olmaya davet ediyorum.'' Dedi.

F kaskonun geliştiricisi diğer taraf Ford Genel Müdürü Haydar Yenigün ise Ford’u seçen sürücülere en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını belirterek; ''Ford yetkili servislerimizde üretici standartlarına uygun onarım kriterleri, orjinal parça ve eğitimli teknisyenleri ile onarım gören araçlar alındıkları gündeki gibi yeniliklerini koruyor ve daha yüksek değerde ikinci el olarak satışa sunulabiliyor. Güvenlik testlerinden geçerek en yüksek puanı alan Ford araç sahiplerinin, araçlarını ilk günkü gibi güven içerisinde kullanmaları bizim için oldukça önemli. Axa ortaklığıyla geliştirdiğimiz F kasko ile bu güveni pekiştirecek olmaktan mutluyuz'' dedi.

F Kasko’nun Sunduğu Avantajlar
 

  • F kasko sayesinde araçlarında -2 bin 500 TL’yi aşmamak kaydıyla- hasarı olan araçların ekspere gerek olmaksızın onarımı Ford Yetkili Servisleri’nde tamamlanabilecek.
     
  • Binek otomobillerde hasar yaşanması nedeniyle araçların serviste geçirdiği uzun süreler olabiliyor. Ancak F kasko ile; Ford sahiplerinin araçlarının konforundan uzak kalmaması için F kasko kapsamında ikame araçlar sunuluyor. Ticari araçlarda hasar yaşanması halinde ise öncelikli Ford marka ikame araçların temini gerçekleştiriliyor.
     
  • AXA ve Ford’un düzenlediği kampanyalarla F kasko sahiplerin birçok sürpriz avantajı sağlanacak.

Ford’u Tanıyalım 

İsmini kurucusu  Henry Ford’tan alan ve ABD’de 1903’te kurulan Ford markası bugün 6 kıtada 200 pazarda hizmet sunmaktadır.

Amerika’nın Michigan eyaletinde dünyada ilk otomobil üretimine adım atan, otomotiv sektöründe ciddi bir yeri olan Ford markası’nın dünya genelinde yaklaşık 246.000 çalışanı ve 110 fabrikası mevcut. 

Türkiye’de ise otomotiv sektöründe Koç Holding ve Ford Motor Company işbirliğiyle yer bulan marka, yaratılan güçlü sinerji ile sektörde yerini korumaktadır.

AXA’yı Tanıyalım

Bugün 50 milyon kişiye ulaşan AXA grubu, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedeflerken; sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarında hizmet vermektedir. AXA Sigorta’nın sermayedarı AXA grubu, dünyada sigorta sektöründe ilk üç şirket arasındaki yerini korumaktadır.

Siz de kendi alanlarında Türkiye’nin en iyileri olmayı başarmış AXA ve Ford’un işbirliğinde geliştirilmiş F kaskonuza sadece 3 dakikada sahip olabilmek için Sigortam.net’e gelin. En uygun Ford kasko fiyatları için Ford kasko sorgulaması yapın, Ford kaskonuza en iyi fiyat garantisi ile sahip olun.

Benzer İçerikler

Anadolu Sigorta Kasko – Kasko
 
Anadolu Sigorta Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar
 
1 Nisan...2013 itibarıyle Kasko Genel ve Özel Şartları’nda birtakım değişiklikler olmuştur. Hasar durumunda sorun yaşamamanız...için aşağıdakileri mutlaka okuyun.
 

1-Eski Genel Şartlarda Olup Yeni Genel Şartlarda Bulunmayan...Teminat ve Uygulamalar

 

A)Araç Bedeli

 
Rayiç değer belirleme...yöntemi değişeceğinden, poliçe üzerine araç bedeli yazılmayacak. Bunun yerine aracın...rayiç bedelinin nasıl belirleneceği yazılacak.
 

B) Eksik/Aşkın...Sigorta

 
Araç bedeli artık poliçeye yazılmayacağı için eksik/aşkın sigorta...uygulaması da sona eriyor. Uygulama yalnızca aksesuarlar için devam edecek.
 

C)...Enflasyondan Korunma Klozu

 
Araç bedeli poliçeye yazılmayacağı için enflasyonun aracın...değerini etkilemesini engellemek amacıyla konulan enflasyondan korunma klozu da artık poliçelerde yer almayacak. Aracın değeri...zaten rayiç değer ile belirleneceğinden değer kaybı oluşmayacak.
 

2-Yeni Genel Şartlarda Olup Bu...Üründe Olmayan Teminatlar

 
Aşağıdaki teminatlar kasko genel şartlarında standart olarak bulunup,...bu üründe seçmeli veya şartlı olarak bulunmaktadır.
-Kullanım ve gelir kaybı...(Seçimli)
 
-Yurtdışı (Seçimli)
 
-0 km araçlarda yenisi...ile değiştirme (Şartlı)
 

3- Ek Teminatlar

 
Yeni Kasko Sistemi’nde Ek...Teminatlar Genişletilmiş Kasko ve Tam Kasko ürünleri içerisinde bulunacaktır. Bu üründe bulunan ek...teminatlar:
 
-3. kişilerce kötü niyet ve muziplikle yapılan...hareketler
 
-Yasal olarak taşınmasına izin verilen yanıcı, parlayıcı maddeler,...(Seçimli)
 
-Araç anahtarının ele geçirilmesi sonucu...çalınma,
 
-Kemirgen ve hayvanların verdiği zararlar*
 
*Kemirgen ve...diğer hayvanların aracın motor, elektrik ve mekanik aksamına, sıkışma, kemirme vb. yollarla vereceği zararlar teminat...kapsamındadır. Evcil hayvanların araç içerisine vereceği zararlar ile kuşların doğrudan veya dolaylı olarak...araç boya ve kaportasına vereceği zararlar teminat kapsamı...dışındadır.
 

4-Ürüne Özel Uygulamalar

 

A) Yedek...Parça Uygulaması 

 
Hasar gören parçanın onarım imkanı yok ise sigortacı...tarafından orijinal parça tedarik edilir. Hasarlanan parça orijinal değilse aynı özellikleri...taşıyan parça ile değiştirilme yoluna gidilir. Sigortacıdan izin alınmaksızın yapılan değişimler...ödenmez.
 

B) Cam Hasar Uygulaması 

 
Anlaşmalı cam...servislerinin haricinde gerçekleştirilen cam değişimlerinde %25 muafiyet...uygulanır.
 

C) Servis Uygulaması 

 
Onarım sigortacının...anlaşmalı olduğu servisteveyasigortalının tercih edeceği serviste yapılabilir....Anlaşmasız servislerde
 
Sigortacıdan izin alınmaksızın yapılan onarımlar...ödenmez.
 

D) Rayiç Değer Belirleme...Uygulaması 

 
Emsal veya muadil araca sahip yetkili/yetkisiz satıcılar ve galeriler ile internet...sitelerinden en az 3 adet fiyatın ortalaması... alınır.
 
 
 
 
Bu sayfada paylaşılan detaylar...tamamen bilgi amaçlıdır. Sigorta şirketleri ürün ve teminatlarda değişiklik...yapabilirler. Bu nedenle, satın aldığınız poliçe ile beraber gelen belgede yer alan genel ve özel şartları...mutlaka okumanızı hatırlatırız. İtiraz durumunda en kısa zamanda 444 24 00 Sigorta Destek Hattı veya sigorta...danışmanınız ile iletişime geçmelisiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL