Bagaj Filesi Ne İşe Yarar?
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Bagaj Filesi Ne İşe Yarar?

Hatchback veya sedan otomobilin arka cam kısmında ağırlığı olan eşyalar bulundurulmamalıdır. Özellikle çocuklu aileler, çocukların oyuncakları gibi küçük parçaları arka camın önüne koymakta sakınca görmezler. Ancak ani bir frenle öne doğru fırlayacak küçük bir oyuncak veya bir çantanın etkisi yüzlerce kiloya, basit bir kutu mendilin etkisi de onlarca kiloya eşit olacaktır. Bu hız ve ağırlıkla araç içindeki kişilere çarpacak olan nesneler ağır yaralanmalara neden olabilir. Eğer otomobil station ise bagaj kısmına koyduğunuz eşyaların fırlamaması için bir bagaj filesi kullanın.
 
Güvenli sürüş için doğru sürüş tekniklerine dikkat edin, kasko ve trafik sigortası yaptırmadan yola çıkmayın. Sigorta sorgulama ile karşılaştırma yaparak ihtiyacınız olan sigortaya size özel, en uygun fiyata sahip olmak için internet sitemizden ya da Sigortam.net’in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'ndan 7/24 bize ulaşın.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

#%sskasko%#


Benzer İçerikler

2015 MTV İlk Taksit Ödeme Tarihi Değişti!

Motorlu taşıtlar vergisi (MTV)'nin 2015 yılı ilk taksitinin son ödeme tarihinde değişiklik yapıldı. Bu tarihi kaçırmayın faiz ödeme durumunda kalmayın.

Devamını Oku

Audi Sahiplerine Oto Hırsızlığı Uyarısı

Son günlerde Audi'nin A4, A5 ve Q5 modellerinde artan oto hırsızlığı şikayetleri sonrasında, Audi markalı araç sahiplerini ilgilendiren çok önemli bir detay ortaya çıktı.

Devamını Oku

Araç Sigorta Fiyatlarını Etkileyen 5 Önemli Kriter

Araç sigorta fiyatlarını etkileyen önemli kriterlerin neler olduğunu yazımızdan öğrenin. Sigortam.net'ten teklif alarak en uygun araç sigortasına ulaşın.

Devamını Oku