Bagaj Filesi Ne İşe Yarar?
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Bagaj Filesi Ne İşe Yarar?

Hatchback veya sedan otomobilin arka cam kısmında ağırlığı olan eşyalar bulundurulmamalıdır. Özellikle çocuklu aileler, çocukların oyuncakları gibi küçük parçaları arka camın önüne koymakta sakınca görmezler. Ancak ani bir frenle öne doğru fırlayacak küçük bir oyuncak veya bir çantanın etkisi yüzlerce kiloya, basit bir kutu mendilin etkisi de onlarca kiloya eşit olacaktır. Bu hız ve ağırlıkla araç içindeki kişilere çarpacak olan nesneler ağır yaralanmalara neden olabilir. Eğer otomobil station ise bagaj kısmına koyduğunuz eşyaların fırlamaması için bir bagaj filesi kullanın.
 
Güvenli sürüş için doğru sürüş tekniklerine dikkat edin, kasko ve trafik sigortası yaptırmadan yola çıkmayın. Sigorta sorgulama ile karşılaştırma yaparak ihtiyacınız olan sigortaya size özel, en uygun fiyata sahip olmak için internet sitemizden ya da Sigortam.net’in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'ndan 7/24 bize ulaşın.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

#%sskasko%#


Benzer İçerikler

Online Sigorta Hesaplaması Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar

Online sigorta hesaplaması yaparken önemli noktalar vardır. Bu noktalara dikkat ederek ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun sigortaya sahip olursunuz.

Devamını Oku

En Çok Hasar Otomobilde Yaşanıyor!

2014 yılının Ocak-Haziran döneminde eksper raporunda yer alan hasarların %57’si kasko sigortasına aitken, %43’ü de trafik sigortasına ait.

Devamını Oku

Yazın Araç Bakımı İçin Öneriler

Güvenli yolculuğu kasko sigortasıyla, konforlu yolculuğu araç bakımı ile kazanmanız için yazın araç bakımı önerilerini kaçırmayın!

Devamını Oku