444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Çalınan Veya Pert Olan Araç İçin Sigorta Bedeli Ne Kadardır?

11 Nisan 2014

Hangi şartlarda sahip olunursa olsun özenle bakılan arabanızın başına herhangi talihsizlik gelmesi kimsenin tahmin etmek istemeyeceği bir durum. Herkes için olabilecek bu durumun yaşanması halinde en az hasarla atlatmak adına sürücüler trafik sigortası ya da kasko sigortası yaptırarak içlerini rahatlatır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Sigorta her ne kadar iç rahatlatsa da; zorunlu trafik sigortası ya da kasko sigortası yaptıran kişiler aracın çalınması ya da pert araç olması durumunda ne olacağını, kasko sigortasının ne kadar ödeyeceğini merak eder. 

Anadolu sigorta pert sigortasıyla ilgili detaylı bilgiye "Anadolu Sigorta'dan Yeni Dar Kapsamlı Kasko: Pert Kasko Sigortası" yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Satın alınan aracın trafik sigortası ya da kaskoya sahip olmaması ile birlikte; kişinin sigorta şirketleri aracılığı ile sahip olduğu sigorta şartlarını bilmesi de önemlidir. 

Sigorta karşılığı konusunda bütün ayrıntılardan önce bilinmesi gereken; araç bedelinin nasıl belirleneceğini, araç rayiç değer belirlemede kullanılan birbirlerinden farklı referans kaynaklarını bilmek.

Sigortam.net üzerinden araba sigortası sorgulama yaparak en uygun kasko bedelleri listesine kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan sigorta uzmanlarımıza 7/24 ulaşın, kasko ile ilgili detaylı bilgi alın.


Okumaya Devam Edin

Aracınızda Birden Fazla Hasar Olursa Hasar Tazminatı Alabilir misiniz?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Kasko hasarlarında sıkça karşılaşılan ve genelde sigortalıların sorun yaşamalarına neden olan durumlardan birisi de birden fazla hasarı olan araçlarla ilgili yapılan tazminat talepleridir.

Bir Kaza Durumunda Ne Yapmalısınız?

21 Haziran 2010 Pazartesi

Maddi hasarlı kazalarda kazaya karışan diğer araçların sürücü ya da sürücüleri ile anlaştığınız takdirde, kendi aranızda Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı doldurmalısınız.

Hasar Sonrası Kesintiler Nelerdir?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Aracınızla kaza yaptığınızda ve araçta hasar meydana geldiğinde hasar tutarını sigorta şirketi karşılasa bile poliçe şartlarına göre zorunlu bazı kesintileri sizin ödemeniz gerekebilir.