Çalınan Veya Pert Olan Araç İçin Sigorta Bedeli | Kasko Sigortası
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Çalınan Veya Pert Olan Araç İçin Sigorta Bedeli Ne Kadardır?

Hangi şartlarda sahip olunursa olsun özenle bakılan arabanızın başına herhangi talihsizlik gelmesi kimsenin tahmin etmek istemeyeceği bir durum. Herkes için olabilecek bu durumun yaşanması halinde en az hasarla atlatmak adına sürücüler trafik sigortası ya da kasko sigortası yaptırarak içlerini rahatlatır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Sigorta her ne kadar iç rahatlatsa da; zorunlu trafik sigortası ya da kasko sigortası yaptıran kişiler aracın çalınması ya da pert araç olması durumunda ne olacağını, kasko sigortasının ne kadar ödeyeceğini merak eder. 

Anadolu sigorta pert sigortasıyla ilgili detaylı bilgiye "Anadolu Sigorta'dan Yeni Dar Kapsamlı Kasko: Pert Kasko Sigortası" yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Satın alınan aracın trafik sigortası ya da kaskoya sahip olmaması ile birlikte; kişinin sigorta şirketleri aracılığı ile sahip olduğu sigorta şartlarını bilmesi de önemlidir. 

Sigorta karşılığı konusunda bütün ayrıntılardan önce bilinmesi gereken; araç bedelinin nasıl belirleneceğini, araç rayiç değer belirlemede kullanılan birbirlerinden farklı referans kaynaklarını bilmek.

Sigortam.net üzerinden araba sigortası sorgulama yaparak en uygun kasko bedelleri listesine kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan sigorta uzmanlarımıza 7/24 ulaşın, kasko ile ilgili detaylı bilgi alın.


Benzer İçerikler

Sigortalı Aracın Kazada Kusurlu Olması Durumunda Kasko Sigortası Hasarı Karşılar mı?

Sigortalı aracın başka bir araca veya cisme çarpması kasko sigortası ana teminatlarındandır. Kasko, kaza sırasında sigortalı olan araçta meydana gelen hasarları karşılar.

Devamını Oku

Sigorta Şirketi Eksper Raporu Haricinde Ödeme Yapabilir mi?

Sigorta poliçesinde yazılı risklerin gerçekleşmesinin ardından oluşan zararın belirlenmesi sigorta şirketi tarafından yapılmaktadır.

Devamını Oku