En İdeal Çekici Hizmeti

Kasko kapsamında sunulan, pek çok sürücünün gözünden kaçan hizmetlerden biri de çekici teminatıdır

Aracınızla herhangi bir nedenle yolda kaldığınızda veya aracınızın hareket etmesinin tehlikeli olduğu durumlarda yararlanabileceğiniz hizmetlerden en önemlisi çekici hizmetidir.

Özellikle yolda kalmanıza neden olan araç sorununu tespit edemediğinizde, ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Neticede yolda kalma durumlarında yapılması gereken en önemli şey sorunun kaynağını çözmek.

Eğer sorun araç lastiğinin patlaması ile bunu kendi kendinize de başarabilirsiniz. Ama tanımlayamadığınız ve sizi aşan bir sorunla karşı karşıyaysanız, araç servislerinden destek almanız gerekebilir. Bu durumda aracınız servise ulaştırmanız gerekecektir. Bu aşamada yapabileceğiniz 4 seçenek bulunuyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Aracınızla Yolda Kaldığınızda Yapabilecekleriniz

  • Trafikteki diğer sürücülerden destek isteyebilirsiniz ancak bu yöntemin kullanılması durumunda aracınızda hasara neden olabileceğini akılda tutmak gerek.
  • Gezici araç servisi hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. Ancak gezici araç servisleri ufak çaplı araç sorunlarına çözüm getirmektedir. Eğer yaşadığınız sorun ufak çaplıysa, gezici servisler işinizi kolayca hallederek yolunuza devam etmenizi sağlayacaktır.
  • Herhangi bir çekici çağırmak. Acil telefon numaları listenizde bulunan bir çekiciden destek alabilirsiniz. Bu durumda ödeyeceğiniz tutar yüksek meblağları bulabileceği gibi kişilerin yeterince uzman olmaması aracınızda daha büyük hasarlara neden olabilir.
  • Araç kaskonuzda bulunan çekici teminatını kullanmak. Kaskonuza ekletmekte ikilemde kaldığınız çekici teminatı tam da bu anda büyük avantaj sağlayacaktır. Çekici teminatı sayesinde hem yolda uzun saatler harcamaktan, hem de çekici arama derdinden kurtulabilirsiniz. Böylece çekicinin ne kadar güvenilir ve uzman olduğu sorusu da aklınızdan soru olmaktan çıkar.

Bu seçenekler arasından en ideali tabiki kaskonuzdaki çekici teminatını kullanmak olacaktır. Çekici hizmetliyle anlaşmalı servise götürülen aracınızın hasarı da kısa sürede telafi edilecek, daha büyük sorunların ortaya çıkmasının önüne geçilecektir.

Çekici teminatının kullanılabilmesi için araçların kaza geçirmesine gerek yoktur. Bu noktada önemli olan detay aracın bir şekilde hareket edemeyecek konumda olmasıdır.

Kaskonuzdaki teminatları ve en uygun kasko fiyatlarını kaçırmamanın yolu kasko sorgulaması yapmaktır. Siz de hemen, şimdi kasko sigortası sahibi olmak için Sigortam.net’in kasko sorgulamaformunu doldurunDilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın!

Benzer İçerikler

Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Mayıs 2018 Sonuçları

Kasko sigortası primleri Mayıs ayında 2 puan yükseldi

Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Mayıs ayı verilerine göre, bir önceki aya göre kasko primlerinde 2...puan, trafik sigortası primlerinde ise 1 puanlık artış yaşandı.

Türkiye’nin ilk ve en büyük sigorta platformu...Sigortam.net, kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi ortaya koyan Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’nin...Mayıs ayı verilerini açıkladı. Otomobillere sunulan tekliflerin ağırlıklı ortalamasını gösteren endekse göre, Mayıs ayı kasko...sigortası endeksi Nisan ayına göre 2 puanlık artış kaydederek 97 oldu. Trafik sigortasında ise Nisan ayında 65 olan endeks, Mayıs...ayında yaşanan 1 puanlık artış yaşayarak 66 oldu. Böylece 2018’in ilk ayında 2.014 TL olan ortalama kasko primleri 2.080 TL’ye;...831 TL olan ortalama trafik sigortası primleri ise 878 TL’ye çıktı. Sigortam.net CEO’su Tahsin Gürdoğan,...endeks sonuçlarına ilişkin değerlendirmesinde, “Sektördeki en büyük 20 sigorta şirketinin tekliflerini müşteriye sunan...Türkiye’nin en büyük sigorta platformu olarak, müşterilerimizin en doğru ürünü, en iyi fiyata, kolay ve hızlı bir şekilde...satın almalarını sağlıyoruz. Ayrıca ilk olarak geçen yılın Ağustos ayında sonuçlarını açıkladığımız Sigortam.net Kasko...ve Trafik Sigortası Endeksi ile araç sahiplerine otomobil sigortalarındaki genel seyre ilişkin bilgi sunmayı sürdürüyoruz....Böylelikle araç sahipleri için büyük önem taşıyan kasko ve trafik sigortalarındaki trendlerin de yakından takibini sağlıyoruz....Kasko sigortası endeksi, bir önceki aya göre 2 puan artış yaşadı ve Mayıs ayında 97 oldu. Böylece Ocak ayında 2.014 TL olan kasko...sigortası prim ortalaması, Mayıs ayında 2.080 TL oldu. Trafik sigortası primlerinde ise sert değişimler görmüyoruz. Yılın ilk...ayında seviyesini koruyan sigorta primleri Mayıs ayında 1 puanlık bir artış kaydederek 66 oldu. Böylece geçen ay 863 TL olan...ortalama trafik sigortası primleri ise 878 TL’ye çıktı. Trafik sigortası endeksi, geçen yıl aynı dönemde 737 TL olarak...gerçekleşmişti. Geçen yıl Mayıs ayında 2.014 TL olan kasko primleri ortalaması ise bu yılın Mayıs ayında 2.080 TL oldu....Sigortam.net olarak araç sahiplerine sigorta yaptırmanın en kolay, en hızlı ve en uygun fiyatlı yolunu sağlarken sahip olduğumuz...büyük veriyi hizmetlerine sunmayı sürdüreceğiz. Hasar anında olduğu kadar doğru bilgi ihtiyacı konusunda da her zaman...müşterilerimizin yanındayız” diye konuştu. Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’ne göre 2017 yılın ocak ayından bu...yana otomobillerde kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi gösteren grafik şöyle:

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL