En İdeal Çekici Hizmeti | Kasko | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En İdeal Çekici Hizmeti

Kasko kapsamında sunulan, pek çok sürücünün gözünden kaçan hizmetlerden biri de çekici teminatıdır

Aracınızla herhangi bir nedenle yolda kaldığınızda veya aracınızın hareket etmesinin tehlikeli olduğu durumlarda yararlanabileceğiniz hizmetlerden en önemlisi çekici hizmetidir

Özellikle yolda kalmanıza neden olan araç sorununu tespit edemediğinizde, ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Neticede yolda kalma durumlarında yapılması gereken en önemli şey sorunun kaynağını çözmek.

Eğer sorun araç lastiğinin patlaması ile bunu kendi kendinize de başarabilirsiniz. Ama tanımlayamadığınız ve sizi aşan bir sorunla karşı karşıyaysanız, araç servislerinden destek almanız gerekebilir. Bu durumda aracınız servise ulaştırmanız gerekecektir. Bu aşamada yapabileceğiniz 4 seçenek bulunuyor.

 ,

Aracınızla Yolda Kaldığınızda Yapabilecekleriniz
 

  • Trafikteki diğer sürücülerden destek isteyebilirsiniz ancak bu yöntemin kullanılması durumunda aracınızda hasara neden olabileceğini akılda tutmak gerek.
     
  • Gezici araç servisi hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. Ancak gezici araç servisleri ufak çaplı araç sorunlarına çözüm getirmektedir. Eğer yaşadığınız sorun ufak çaplıysa, gezici servisler işinizi kolayca hallederek yolunuza devam etmenizi sağlayacaktır. 
     
  • Herhangi bir çekici çağırmak. Acil telefon numaları listenizde bulunan bir çekiciden destek alabilirsiniz. Bu durumda ödeyeceğiniz tutar yüksek meblağları bulabileceği gibi kişilerin yeterince uzman olmaması aracınızda daha büyük hasarlara neden olabilir.
     
  • Araç kaskonuzda bulunan çekici teminatını kullanmak. Kaskonuza ekletmekte ikilemde kaldığınız çekici teminatı tam da bu anda büyük avantaj sağlayacaktır. Çekici teminatı sayesinde hem yolda uzun saatler harcamaktan, hem de çekici arama derdinden kurtulabilirsiniz. Böylece çekicinin ne kadar güvenilir ve uzman olduğu sorusu da aklınızdan soru olmaktan çıkar. 

Bu seçenekler arasından en ideali tabiki kaskonuzdaki çekici teminatını kullanmak olacaktır. Çekici hizmetliyle anlaşmalı servise götürülen aracınızın hasarı da kısa sürede telafi edilecek, daha büyük sorunların ortaya çıkmasının önüne geçilecektir. 

Çekici teminatının kullanılabilmesi için araçların kaza geçirmesine gerek yoktur. Bu noktada önemli olan detay aracın bir şekilde hareket edemeyecek konumda olmasıdır. 

Kaskonuzdaki teminatları ve en uygun kasko fiyatlarını kaçırmamanın yolu kasko sorgulaması yapmaktır. Siz de hemen, şimdi kasko sigortası sahibi olmak için Sigortam.net'in kasko sorgulama formunu doldurunDilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın!


Benzer İçerikler

Yeni Kasko Sistemi Kasko Fiyatlarını Nasıl Etkileyecek?

Yeni kasko sistemi 1 Nisan 2013’ten itibaren yürürlükte. Henüz çok yeni olan sistem hakkında en çok merak edilenler kasko ürünlerinin kapsam ve fiyatları.

Devamını Oku

Zurich Sigorta Kasko Sigortası

Zurich Sigorta A.Ş., araç kasko sigortası, trafik sigortası, konut ve sağlık sigortaları branşlarında hizmet vermektedir.

Devamını Oku

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Devamını Oku