Detroit Otomobil Fuarı’nın 2017’ye Damga Vuracak Modelleri

Dünya’nın en fazla ilgi gören otomobil fuarlarından Detroit Otomobil Fuarı 8 Ocak’ta kapılarını açtı. En popüler otomobil markalarının yeni modellerinin tanıtımının yapıldığı fuarın en dikkat çeken modellerini sizler için bir araya getirdik.

Bu Modeller Çok Konuşulacak

Toyota Carmy

Detroit Otomobil Fuarı'nın 2017’ye Damga Vuracak Modelleri

Japon otomotiv devi Toyota’nın merakla beklenen modeli Carmy, makyajlanan yeni hali ile Detroit Otomobil Fuarı’nın en çok dikkat çeken modellerinden birisi oldu. Henüz performans verileri resmi olarak açıklanmayan aracın önceki modellerine göre yakıt tüketiminde daha cimri olması bekleniyor. Toyota Carmy’nin Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı ise henüz belli değil.

Kia Stinger

Fuarın en fazla ilgi gören modellerinden bir diğeri ise Kia’nın 2017 içerisinde satışa sunması beklenen Stinger modeli oldu. Stinger için Güney Kore’li otomobil üreticisi Kia’nın son dönemdeki en iddialı modeli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 0 – 100 km/s aralığına 5.1 saniyede ulaşacağı belirtilen aracın ikinci tanıtımı ise Mart ayındaki Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleşecek.

Detroit Otomobil Fuarı'nın 2017’ye Damga Vuracak Modelleri

BMW 5-Series

BMW’nin 1972’den bu yana satışını gerçekleştirdiği ve Alman üreticinin artık amiral gemilerinden birisi olarak nitelendirilen 5 Serisi, 2017’de yeni görünümü ile sürücülerin karşısına çıktı. Yeni BMW 5 Serisi 8 farklı modda programlanabilen masaj özellikli koltukları ve otomatik park pilotu ile dikkat çekiyor. Aracın performans verileri ile ilgili ise henüz çok fazla bilgi paylaşılmış değil.

Detroit Otomobil Fuarı'nın 2017’ye Damga Vuracak Modelleri

Ford F-150

Ford’un ilk çıkardığı dönemde sektörde bir oyun değiştirici olarak nitelendirilen modeli F-150, yeni tasarımı ve özellikleri ile Detroit Otomobil Fuarı’nın yıldızları arasındaydı. Önceki versiyonlarına göre yakıt tasarrufunun daha üst seviyeye çıkartıldığı modelde ayrıca start – stop özelliği de bulunacak. İleri derecede çarpışma uyarısı ve acil frenleme gibi güvenlik özellikleri ile de ön plana çıkan araç 2017’nin merakla beklenen pick – up’ları arasında gösteriliyor.

Detroit Otomobil Fuarı'nın 2017’ye Damga Vuracak Modelleri

Mercedes Benz E – Serisi Coupe

Tasarım olarak diğer kuzenleri C Serisi ve S Serisi’ni andıran Mercedes E- Serisi Copue, 12.3 inçlik geniş ekranlı gösterge paneli hem kontrol merkezinden hem de direksiyon üzerinden kontrol edilebiliyor. Fren asistanı ve yarı otonom sürüş sistemi E – Serisi Copue’nin zengin donanımları arasında öne çıkan diğer özellikleri olarak gösteriliyor.

Detroit Otomobil Fuarı'nın 2017’ye Damga Vuracak Modelleri

Volkswagen Tiguan

Önceki versiyonlarından daha uzun olacak Volkswagen Tiguan’ın 3 sıralı koltuk sistemi ile artık 7 kişilik olarak tercih edilebilmesi, aracın yeni versiyonundaki en önemli yenilik olarak gösteriliyor. Tasarım olarak ise bir önceki modelinden çok fazla farklılık göstermeyen Volkswagen Tiguan, hız sabitleme sistemi, şerit takip uyarısı, çarpışma uyarısı ve kör nokta uyarısı gibi özellikleri ile dikkat çekiyor.

Detroit Otomobil Fuarı'nın 2017’ye Damga Vuracak Modelleri

Otomobiliniz ve Bütçeniz için Kasko

Günümüzde yeni bir otomobile sahip olmak için sürücülerin çok ciddi maddi sorumlulukları göze almaları gerekiyor. Özellikle yeni alınan araçla kaza veya arıza gibi talihsizliklerle karşılaşmanın ise bu süreçte araç sahiplerinin en büyük çekincesi olduğunu söyleyebiliriz.

Beklenmedik kaza ve arıza risklerine karşı bütçenizin sarsılmaması adına kaskosigortanızın bulunması hayati bir öneme sahip. Şimdi online kasko hesaplama ile veya 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak teklif alın, uzman sigorta danışmanlarımız bütçenize uygun en avantajlı kasko poliçesine kolayca sahip olmanızı sağlasın.

 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL