İç Dizaynı ile Dikkat Çeken 5 Otomobil Modeli

İlk defa otomobil alacakların veya otomobilini değiştirmek isteyenlerin tercihlerini etkileyen pek çok değişken var; ihtiyaçlarımız, statümüz, beklentilerimiz ve en önemlisi maddi durumumuz. Bunların her biri satın alma davranışlarımızı yönlendiriyor. Aldığımız otomobillerin kimini çok uygun olduğu için kimini ise konforlu olduğu için seçiyoruz.

Alacağımız otomobillerin fiyatı elbette önemli ancak hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz otomobillerin iç dizaynı, bize ve sevdiklerimize sunduğu kalite ve konfor da en az aracın fiyatı kadar önemli. Peki, bir aracın konforlu olup-olmadığını kullanmadan nasıl anlayabiliriz?

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Yeni araç satın alırken dikkat edilmesi gerekenleri bilmek elbette işinize yarayacaktır ama otomobil dünyasının nabzını tutan Ward’s Auto internet sitesi’nin bu yıl belirlediği, En İyi İç Tasarım Ödülü’ne layık gördüğü otomobillere göz atmakta da fayda var.

2014 Chevrolet Corvette

2014 Chevrolet Corvette Stingray, Chevrolet’in iddiali modellerin biri olarak ön plana çıkıyor. Yeni Corvette, yeni aktarma organları ve destekleyici teknolojileriyle tamamen yeni bir dış ve iç tasarıma sahip. İç dizaynın da fiber, alüminyum ve el yapımı deri malzemeler kullanılıyor. Sürücü/bilgi-eğlence sistemi ekranı bulunuyor.

Chevrolet marka aracınızla çıktığınız yolculukları güvence altına almak için; ”Chevrolet Kasko Sorgulama” sayfamızı ziyaret edin.

2014 Jeep Cherokee

Cherokee’nin bu tasarımı, başarılı sürüş özellikleri, ve kalitede işçiliğiyle yüksek verimliliğinin yanında, 5 yıldızlı güvenlik özellikleri ve sınıfının en iyi skoru ile de farkını ortaya koyuyor.

2014 Mazda3

Mazda‘nın bu modeli farkını şık farları ve kaslı ön çamurluklarıyla ortaya koyuyor. Aracın arka tasarımına çift egzost çıkışı ve çamurluklara doğru uzanan arka farları farklı bir görünüm katıyor.

Tasarımıyla dikkat çeken Mazda’nızı kasko güvencesi ile korumak için; ”Mazda Kasko Sigorta Sorgulama” sayfamızdan teklif alın.

2015 Polo Gti

5. nesil Polo aracı, önceki modellerine göre daha güçlü motorla poloseverlerin karşısına çıkıyor. Diğer 4 nesilin izlerini taşısa da yenilenen far yapısı, tek sıra halindeki kırmızı çizgisiyle oldukça karizmatik bir model.

2014 Kia Soul

Kia’nın bu modeli hem gençlere hem kendini genç hissedenlere hitap ediyor.

Önden bakıldığında Soul’un yüksek kaputu dayanıklılığı yansıtırken, Jantlarıyla aracın güçlü duruşunu ön plana çıkarıyor. Soul’un görsel bütünlüğünü A sütunlarında siyah kaplama yansıtıyor. Model, Araca rahatlıkla giriş imkanı sağlayan Akıllı Anahtarı, ltrasonic sensörlü park destek sistemi, otomatik kliması, müziğe göre renk değiştiren ışıklı hoparlörler, deri direksiyon simidi ile farkını ortaya koyuyor.

Büyük bir zevkle kullanacağınız Kia’nızı, her ihtimale karşı korumak için ”Kia Kasko Sorgulama” sayfamızı ziyaret edin.

Sevdiklerinizle ve ailenizle yapacağınız yolculukları riske atmamak için kasko sigortanızı ertelemeyin. Sigortam.net’e gelin, en uygun kasko fiyatlarına sadece 3 dakikanızı alacak kasko sorgulama formuyla ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın!

Benzer İçerikler

Axa Sigorta Lacivert Kasko

Axa Sigorta...Lacivert Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar

1 Nisan 2013 itibarıyle Kasko Genel ve Özel...Şartları’nda birtakım değişiklikler olmuştur. Hasar durumunda sorun yaşamamanız için aşağıdakileri mutlaka...okuyun.

1-Eski Genel Şartlarda Olup Yeni Genel Şartlarda Bulunmayan Teminat ve Uygulamalar

A)Araç...Bedeli

Rayiç değer belirleme yöntemi değişeceğinden, poliçe üzerine araç bedeli yazılmayacak. Bunun yerine aracın...rayiç bedelinin nasıl belirleneceği yazılacak.

B) Eksik/Aşkın Sigorta

Araç bedeli artık poliçeye...yazılmayacağı için eksik/aşkın sigorta uygulaması da sona eriyor. Uygulama yalnızca aksesuarlar için devam edecek.

C)...Enflasyondan Korunma Klozu

Araç bedeli poliçeye yazılmayacağı için enflasyonun aracın değerini etkilemesini engellemek...amacıyla konulan enflasyondan korunma klozu da artık poliçelerde yer almayacak. Aracın değeri zaten rayiç değer ile...belirleneceğinden değer kaybı oluşmayacak.

2-Yeni Genel Şartlarda Olup Bu Üründe Olmayan...Teminatlar

Aşağıdaki teminatlar kasko genel şartlarında standart olarak bulunup, bu üründe seçmeli veya şartlı...olarak bulunmaktadır. -Kişisel eşyalar, -Kullanım ve gelir kaybı, -Yurtdışı (Seçimli) -0 km araçlarda yenisi ile...değiştirme (Şartlı)

3- Ek Teminatlar

Yeni Kasko Sistemi’nde Ek Teminatlar Genişletilmiş Kasko ve Tam Kasko...ürünleri içerisinde bulunacaktır. Bu üründe bulunan ek teminatlar:
-3. kişilerce kötü niyet ve...muziplikle yapılan hareketler -Yasal olarak taşınmasına izin verilen yanıcı, parlayıcı maddeler, (Seçimli) -Araç anahtarının...ele geçirilmesi sonucu çalınma, -Kemirgen ve hayvanların verdiği zararlar* *Hayvanların vereceği zararlar teminat...kapsamındadır.

4-Ürüne Özel Uygulamalar

A) Yedek Parça Uygulaması

Hasar gören parçanın onarım...imkanı yok ise sigortacı tarafından orijinal parça tedarik edilir. Hasarlanan parça orijinal değilse aynı...özellikleri taşıyan parça ile değiştirilme yoluna gidilir. Sigortacıdan izin alınmaksızın yapılan değişimler...ödenmez.

B) Cam Hasar Uygulaması

Anlaşmalı cam servislerinin haricinde gerçekleştirilen cam...değişimlerinde %25 muafiyet uygulanır.

C) Servis Uygulaması

Onarım...sigortacının anlaşmalı olduğu serviste veya sigortalının tercih edeceği serviste yapılabilir. Anlaşmasız...servislerde Sigortacıdan izin alınmaksızın yapılan onarımlar ödenmez.

D) Rayiç Değer...Belirleme Uygulaması

Emsal veya muadil araca sahip yetkili/yetkisiz satıcılar ve galeriler ile internet sitelerinden...en az 3 adet fiyatın ortalaması alınır.
Bu sayfada paylaşılan detaylar tamamen bilgi...amaçlıdır. Sigorta şirketleri ürün ve teminatlarda değişiklik yapabilirler. Bu nedenle, satın aldığınız poliçe ile beraber...gelen belgede yer alan genel ve özel şartları mutlaka okumanızı hatırlatırız. İtiraz durumunda en kısa zamanda 444 24 00 Sigorta...Destek Hattı veya sigorta danışmanınız ile iletişime geçmelisiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL