90’lı Yılların Gözde Arabaları

Hepimizin özellikle 90’yıllarda, hayalini süsleyen, zaman zaman hala andığı araba markaları, modelleri olmuştur. Bizler de 90’lı yıllarında gözde arabaları, markaları, araba modelleri ve tarihlerini sizlere tekrar hatırlatarak nostalji yaşatmak istedik.

Bu nostaljik arabalar arasındaki yolculuğunuz biter bitmez geleceğin gözdesi olacak araba modellerinin kasko fiyatlarına bakmayı unutmayın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

İşte 90'lı Yıllarında En Gözde, En Popüler Arabaları 

Gmc G-15

90’ların başınfa heyecanla takip ettiğimiz, başından ayrılmak istemediğimiz yabancı sizi A-Takımı’nın efsanevi arabası. Siz de bir tane siz de olmasını muhakkak istemişsinizdir. İşlevsel ve genişliğiyle, siyah ve kırmızının uyumuyla bizlere van araçları sevdiren modellerdendir.

Delorean DMC 12

Geleceğe dönüş filminden tanıdığımız ve filmi izleyenlerin pek çoğunda böyle bir araba var mı acaba sorusunu sorduran, varlığını öğrenince de Türkiye’de bulunabilirliğini araştırtan araçlardan. O dönemin çocuklarının sıra dışı tasarımlarındandı bu model.

Pontiac Trans Am

Soluksuz izlenen Kara Şimşek dizisinin başrolü bu arabanın Pontiac ürünü olduğundan haberdar değildik. İlgilenilen tek şey arabanın konuşuyor olması, algılaması ve hızlı oluşuydu elbette. 

Lamborghini Countach

Türkiye’deki birçok insan Lamborghini markasını nerdeyse bu modelle öğrendi belki de. Türkiye’de uzaktan kumandalı, oyuncak modeli dahi satış rekorları kırmıştı o dönemde. 

Ferrari F 355

Mustafa Sandal’ın Araba klibinde tanıştık bu sarı Ferrari modeliyle. İzleyen herkesin iç geçireceği bu model bir dönem otomobil sektörüne damgasını vurdu. Türkiye'de en çok satan Ferrari modelidir F355.

Peugeot 406

Fransız yönetmen Luc Besson imzalı Taxi filmlerinin de tüm serisinde kullanılan bir modeldi Peugeot 406. Hızlı oluşu ve göz alıcı dizaynı ile tüm gözler üzerindeydi elbette.

Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak en uygun araba sigortası fiyatları listesine ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 araç sigorta hesaplama 2014 yılı ile ilgili detaylı bilgi alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL