Dolu Felaketi Kasko Sigortasının Önemini Yeniden Hatırlattı, Acele Edin!

Geçen ay İstanbul’da meydana gelen dolu yağışı sonrası ortaya çıkan tablo kasko sigortasının önemini bir kez daha hatırlattı. Yapılan araştırmalara göre yaşanan afette yaklaşık 180 bin araç zarar görürken, bu araçların ise sadece 100 bininin kasko sigortası olduğu belirtiliyor. Dolu yağışı sonrasında ortaya çıkan maliyet ise daha da ürkütücü. Yapılan değerlendirmeye göre sadece İstanbul’daki dolu yağışında zarar gören araçlarda ortalama 4.000 TL’lik zarar meydana gelirken, toplamda oluşan hasar maliyetinin ise 400 milyon TL’yi aştığı tahmin ediliyor. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Kasko Sigortasına Ne Zaman İhtiyacınız Olacağınız Bilemezsiniz

Kasko sigortasının önemi konusunda yapılan uyarıları dikkate alarak aracını ve bütçesini güvence altına alan sürücüler, geçtiğimiz ay meydana gelen dolu yağışı sonrası araçlarında oluşan hasar maliyetinden kurtulmuş oldular. Ancak kasko sigortası bulunmayan araç sahipleri için aynı şeyleri söylemek mümkün değil ne yazık ki. Uzmanların sık sık sürücülere yönelik dile getirdikleri “kasko sigortasına ne zaman ihtiyaç duyulacağı belli olmaz.” sözünün en iyi örneklerinden birisine sahne olan bu olay sonrasında biz de, araç sahiplerine geç kalmadan hem araçlarını, hem de bütçelerini kasko sigortası ile güvence altına almaları çağrısında bulunuyoruz.

“Full” Sandığınız Kasko Gerçekten Full mü?

Kasko sigortasının araç sahipleri için olan öneminden bahsederken, poliçe teminatları konusunda da mutlaka dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz. Özellikle son dönemde sıklıkla duyduğumuz “Full Kasko” söylemi nedeniyle mağdur olan sürücülerin sayıcı hiç de azımsanacak düzeyde değil. Poliçesini yaptıran ancak teminatları konusunda yeteri kadar bilgi sahibi olmayan sürücüler, olası bir hasar anında, poliçelerinin söz konusu hasarı kapsamadığını öğrenerek kötü bir tecrübe edinmiş oluyorlar. Satışı yapılan kasko ürünlerinin isimleri ve kapsamları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için “Full Sandığınız Kasko Gerçekten Full mü?” başlıklı içeriğimize göz atabilirsiniz.

En Doğru ve En Uygun Fiyatlı Kasko için Uzmanından Destek Alın

Online sigortacılık konusunda Türkiye’nin ilk ve lider kurumu olan Sigortam.net olarak, müşterilerimizin en avantajlı ve doğru poliçeye sahip olabilmeleri için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Siz de aracınızı ve bütçenizi, kaza, arıza ve geçen ay yaşanan dolu felaketinde olduğu gibi beklenmedik diğer hasar risklerine karşı güvence altına almak istiyorsanız hemen bizi arayın. Her biri alanında uzman sigorta danışmanlarımız eşliğinde en doğru kasko poliçesine, en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlayalım. Siz de Sigortam.net’in 3 milyonu aşkın mutlu müşterisi arasına katılmak istiyorsanız hemen online olarak veya 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak kasko teklifi alın, ihtiyacınız olan en doğru poliçeye, en uygun fiyatla sahip olun.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL