Dolu Yağışı Sonrasında Müşterilerimizin 7/24 Yanında Olduk

Dün akşam saatlerinde İstanbul genelinde etkili olan dolu yağışı kentte hayatı adeta felce uğrattı. Özellikle işten çıkış saatlerinde etkisini artıran yağış İstanbullular’a zor anlar yaşatırken, yüzlerce araçta ise maddi hasara neden oldu. Doğanın bu beklenmedik kötü sürprizi , kasko sigortasının önemini yeniden hatırlattı. Sigortam.net olarak ise müşterilerimize bu zor anlarında 7/24 kesintisiz hizmet verdik

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

İstanbul dün akşam tarihinin en şiddetli dolu yağışlarından birine sahne oldu. Yaklaşık 20 dakika süren yağış sırasında ceviz büyüklüğündeki dolu taneleri yüzlerce araç ve konutta hasara neden olurken, kentin ana halterlerinde yaşanan su baskınları ise yaşanan afetin boyutunu daha da artırdı. Milyonlarca liralık hasarın meydana geldiği akşamda tek teselli ise can kaybının yaşanmaması oldu.

Full Olduğunu Düşündüğünüz Kasko Gerçekten Full mü?

Uzmanların daha önce de sık sık altını çizdikleri gibi kasko sigortası, araç sahiplerine sadece kaza veya arıza anında değil, dün akşam yaşanan dolu yağışında olduğu gibi beklenmedik anlarda meydana gelen hasarlar karşısında da güvence sağlıyor. Ancak bu süreçte kasko poliçesinin teminatlarına dikkat etmek hayati bir öneme sahip. Aracınızın kasko sigortasıpoliçesinde deprem, toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım veya yanardağ püskürmesi nedeni ile meydana gelen zararlar ve sel, su baskını ile meydana gelen zararlar teminat kapsamında değilse, kasko sigortanız aracınızda meydana gelen hasarı karşılamayabilir. Bu nedenle tekrar soruyoruz; “Full olduğunu düşündüğünüz kasko gerçekten full mü?

En Doğru ve Avantajlı Kasko için Sigortam.net’i Arayın

Aracınızla karşılaşacağınız zor anlarda kasko sigortanızın sizi mağdur etmemesi için, kasko poliçenizin hazırlanması aşamasında uzman bir kadrodan destek almanız şarttır. Sigortam.net olarak 16 yıllık tecrübemizle en doğru ve en avantajlı kasko sigortasına en uygun fiyatlarla sahip olmanız için 7/24 çalışıyoruz. Aracınızı ve bütçenizi güvence altına almak için şimdi Sigortam.net’i arayın, uzman sigorta danışmanlarımızla birlikte size özel en uygun kasko sigortasını, en iyi şirketlerin teklifleri ile birlikte karşılaştırın, poliçenize anında sahip olun.

Moralinizi Bozmayın, Sigortam.net Hasar Anında 7/24 Yanınızda

Kasko sigortasının primi ve kapsadığı teminatlar kadar, hasar anında anında hizmet alabilmek de doğru bir kasko sigortasına sahip olmanın ana şartlarından biridir. Sigortam.net olarak hepsi alanında uzman hasar ve sigorta danışmanlarımızla, zor anlarınızda 7 gün 24 saat yanınızdayız.

Hasar anında nerede olduğunuz, günün hangi saatinde aradığınız fark etmez. 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayın, uzman hasar danışmanlarımızla kaza tespit tutanağını doldururken size destek verelim. Gerekiyorsa hemen bulunduğunuz yere bir çekici gönderilmesini sağlayalım veya en yakın servisin adresini bulup, sizi yönlendirelim.

Sigortam.net olarak müşterilerimize olan desteğimiz bununla da sınırlı kalmıyor:

Hasar dosyanızın servis tarafından açıldığına emin olmak isterseniz bizi arayın, hasar dosyası için gerekli belgeleri hazırlamanıza ve sigorta şirketine ulaştırmanıza yardımcı olalım, aracınız tamirdeyken; “ikame araç” isterseniz, sigorta şirketinizle gerekli ayarlamayı yapıp poliçenizde belirlenmiş şartlara göre araç almanızı sağlayalım. Unutmayın kaza anından, aracınızın onarım sürecinin tamamlanmasına kadarki bütün süreçte 7 gün 24 saat yanınızdayız. Siz “Bi’alo” deyin, halledelim!

Benzer İçerikler

kasko İndirimleri 2019

Kasko İndirimleri 2019 Nelerdir?

Kasko teminatlarından vazgeçmeden alternatif kasko indirimleri 2019...seçeneklerinden yararlanmak istemez misiniz? Peki kasko indirimleri 2019 avantajları nelerdir? Hangi...şartlarda kasko indirimleri hakkınız doğar? 2019 kasko indirimleri hakkında merak ettiklerinizi...sizler için yazımızda bir araya getirdik. Kasko indirimleri 2019Kasko, zorunlu olmayan araç sigortası...olarak geçer fakat kasko yaptırmamanın riskleri oldukça fazladır. Bir kaza sırasında kendi aracınızda meydana gelen hasar...masraflarını, eğer kasko sigortanız yok ise kendi cebinizden ödersiniz. Yüksek hasar masraflarını ödemek yerine kasko pirimi...ödeyerek, risklere karşı önleminizi önceden alın. Kasko sigortasının var oluşundaki temel amaç; yaşanan hasar sonrası tamir...geçirmesi gereken aracın masraflarını en ekonomik şekilde karşılayabilmektir. Ancak kasko sigortası alırken yapılan...araştırmalar ve en uygun kasko poliçesine ulaşmak için sorulan sorular, yanlış yönlendirmelere oldukça açıktır. Yapılan...yanlış yönlendirmeler sonucu alınan eksik teminatlı poliçeler, hedeflediğiniz tasarruf yerine bütçenize zarar verebilir. Bu yüzden...sürücüler, alacakları kaskonun fiyatları kadar teminatlarına da özen göstermelidir. Kasko alırken en çok ve...sık yapılan yanlış
kasko teminatlarından ödün vermektir. Bu...yıl bir değişiklik yapın, 2019 kasko ürünü seçerken indirim elde edebilmek için teminatlarınızdan ödün vermek...yerine, kasko kapsamında hakkınız olan indirimleri öğrenin.

Kasko indirimleri 2019 İçin Tüyolar

Kasko...indirim tüyolarına geçmeden önce bu indirimlerin sigorta şirketlerine göre değiştiğini belirtmek isteriz. Bu yüzden kasko...poliçenizi almadan önce şirketlerin indirim politikalarını öğrenmelisiniz.

Hasarsızlık İndirimi

Kasko...indirimleri 2019 içerisinde en yaygın olarak bilinen indirim türü hasarsızlık indirimidir. Aracına kasko...yaptıran kişiler, poliçe dönemi için kaza yapmaz dolayısıyla hasar talebinde bulunmaz ise hasarsızlık indiriminden...faydalanabilir. Kaza yapmadığınız ve poliçenizi kullanmadığınız yıl arttıkça , kasko hasarsızlık indirimi...oranı %70’i bulabilir. Küçük çaplı hasarların hasarsızlık indirimini bozmaması adına mini onarım teminatını kasko...poliçenize ekletebilirsiniz.

Meslek İndirimi

Kasko meslek indirimi kapsamında bazı meslek dallarına özel...olarak indirimler sunulmaktadır: Öğretmenler, öğretim üyeleri, memurlar, eczacılar, TSK(Türk Silahlı Kuvvetleri) mensupları kasko...indirimine tabi tutulan meslek dallarından bazılarıdır. Ayrıca bazı sigorta şirketleri, çeşitli firmaların çalışanlarına özel...kasko indirimleri de sunabilmektedir. Kasko poliçenizi alırken böyle bir durumun olup olmadığını sorgulamanız, kasko sigortanızda...avantaj elde etmenizi sağlayabilir.

Muafiyet İndirimi

Muafiyet indirimi, hasar durumunda araç değerinin...belirli bir oranında kesinti uygulanacağını kabul eden sürücülere hitap eden indirim şeklidir. Muafiyet indiriminden...faydalanmak isteyen sürücülerin detaylıca düşünmesi gerekir. Çünkü; muafiyetli kasko poliçeleri, doğru tercihlerde %40’lara...varan oranlarda ciddi bir fiyat avantajı sağlarken, bütçenizi oldukça aşan hasarlarda aynı oranda zarara neden olabilmektedir. Bu...nedenle aracınızın kullanım koşullarını ve yaşadığınız bölgeyi değerlendirmeli, mağdur olmamak için kasko indirimlerinize...dikkat etmelisiniz. Yukarıda bahsettiğimiz indirimler, sıklıkla uygulanan kasko indirimleridir. Sigorta sektörünün her geçen...gün yükselen bir ivme kazanması, sigorta şirketlerinin çoğalması ile birlikte kasko indirimlerinde de farklı uygulamalar görülmeye...başlandı. Kaskonuzu alırken değerlendirebileceğiniz diğer indirimler şöyle: • 30 yaşının üstündeki sigortalılara...yaş indirimi, • Tek sürücü indirimi, (Tek sürücü indirimiyle ilgili detaylar için "Kaskoda Tek Sürücü İndirimi" başlıklı yazımızı...inceleyebilirsiniz.) • En az 3 yıllık ehliyet sahiplerine, ehliyet indirimi, • Peşin ödeme indirimi, • Alarm...indirimi, Kasko indirimleri 2019, sigorta prosedürleri içerisinde geçen konulardan sadece bir tanesidir. Günlük...hayatın koşturmacası içinde araç sahiplerinin bütün bu prosedürleri bilmesi ve uygulayabilmesi kolay değil, ancak doğru...teminatlarla uygun kasko poliçesi sahibi olmak kolay! Hem hakkınız olan kasko indirimlerini hem de Sigortam.net’in avantajlarını birlikte yakalayabilmek için tek yapmanız gereken 2019 kasko...fiyatları hakkında teklif almak. Dilerseniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı'mızı arayarak kasko tekliflerini...değerlendirmek için uzman sigorta danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL