Dolu Yağışı Sonrasında Müşterilerimizin 7/24 Yanında Olduk

Dün akşam saatlerinde İstanbul genelinde etkili olan dolu yağışı kentte hayatı adeta felce uğrattı. Özellikle işten çıkış saatlerinde etkisini artıran yağış İstanbullular’a zor anlar yaşatırken, yüzlerce araçta ise maddi hasara neden oldu. Doğanın bu beklenmedik kötü sürprizi , kasko sigortasının önemini yeniden hatırlattı. Sigortam.net olarak ise müşterilerimize bu zor anlarında 7/24 kesintisiz hizmet verdik

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

İstanbul dün akşam tarihinin en şiddetli dolu yağışlarından birine sahne oldu. Yaklaşık 20 dakika süren yağış sırasında ceviz büyüklüğündeki dolu taneleri yüzlerce araç ve konutta hasara neden olurken, kentin ana halterlerinde yaşanan su baskınları ise yaşanan afetin boyutunu daha da artırdı. Milyonlarca liralık hasarın meydana geldiği akşamda tek teselli ise can kaybının yaşanmaması oldu.

Full Olduğunu Düşündüğünüz Kasko Gerçekten Full mü?

Uzmanların daha önce de sık sık altını çizdikleri gibi kasko sigortası, araç sahiplerine sadece kaza veya arıza anında değil, dün akşam yaşanan dolu yağışında olduğu gibi beklenmedik anlarda meydana gelen hasarlar karşısında da güvence sağlıyor. Ancak bu süreçte kasko poliçesinin teminatlarına dikkat etmek hayati bir öneme sahip. Aracınızın kasko sigortasıpoliçesinde deprem, toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım veya yanardağ püskürmesi nedeni ile meydana gelen zararlar ve sel, su baskını ile meydana gelen zararlar teminat kapsamında değilse, kasko sigortanız aracınızda meydana gelen hasarı karşılamayabilir. Bu nedenle tekrar soruyoruz; “Full olduğunu düşündüğünüz kasko gerçekten full mü?

En Doğru ve Avantajlı Kasko için Sigortam.net’i Arayın

Aracınızla karşılaşacağınız zor anlarda kasko sigortanızın sizi mağdur etmemesi için, kasko poliçenizin hazırlanması aşamasında uzman bir kadrodan destek almanız şarttır. Sigortam.net olarak 16 yıllık tecrübemizle en doğru ve en avantajlı kasko sigortasına en uygun fiyatlarla sahip olmanız için 7/24 çalışıyoruz. Aracınızı ve bütçenizi güvence altına almak için şimdi Sigortam.net’i arayın, uzman sigorta danışmanlarımızla birlikte size özel en uygun kasko sigortasını, en iyi şirketlerin teklifleri ile birlikte karşılaştırın, poliçenize anında sahip olun.

Moralinizi Bozmayın, Sigortam.net Hasar Anında 7/24 Yanınızda

Kasko sigortasının primi ve kapsadığı teminatlar kadar, hasar anında anında hizmet alabilmek de doğru bir kasko sigortasına sahip olmanın ana şartlarından biridir. Sigortam.net olarak hepsi alanında uzman hasar ve sigorta danışmanlarımızla, zor anlarınızda 7 gün 24 saat yanınızdayız.

Hasar anında nerede olduğunuz, günün hangi saatinde aradığınız fark etmez. 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayın, uzman hasar danışmanlarımızla kaza tespit tutanağını doldururken size destek verelim. Gerekiyorsa hemen bulunduğunuz yere bir çekici gönderilmesini sağlayalım veya en yakın servisin adresini bulup, sizi yönlendirelim.

Sigortam.net olarak müşterilerimize olan desteğimiz bununla da sınırlı kalmıyor:

Hasar dosyanızın servis tarafından açıldığına emin olmak isterseniz bizi arayın, hasar dosyası için gerekli belgeleri hazırlamanıza ve sigorta şirketine ulaştırmanıza yardımcı olalım, aracınız tamirdeyken; “ikame araç” isterseniz, sigorta şirketinizle gerekli ayarlamayı yapıp poliçenizde belirlenmiş şartlara göre araç almanızı sağlayalım. Unutmayın kaza anından, aracınızın onarım sürecinin tamamlanmasına kadarki bütün süreçte 7 gün 24 saat yanınızdayız. Siz “Bi’alo” deyin, halledelim!

Benzer İçerikler

İzmir Plaka Kasko Fiyatları

İzmir Plaka Araç Kaskosu için En Uygun...Fiyatlar Sigortam.net'te!        

Kasko...fiyatları illere göre değişiklik gösterir. Yaşadığınız yerdeki araç sayısı ve kaza sıklığı...araç kasko fiyatını etkiler.

35 plaka araç kasko için en uygun fiyatlar Sigortam.net’te!...Sigortam.net’ten araç kasko hesaplama yapın, tek bir formla tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin tekliflerini...görün, teminatları karşılaştırın.

İzmir’de;

  • 2013 Mart itibarıyle 1 milyon araç...bulunuyor, bunların 560 bini otomobil.
  • Her dört kişiden biri araç sahibi.
  • Sadece il ve ilçe...merkezlerinde her yıl 27 binin üzerinde kaza meydana geliyor.

Türkiye’de bir yılda trafik kazalarında...meydana gelen maddi hasar 1 milyar 200 milyon TL. Bütçenize en uygun kasko ile kendinizi ve aracınızı maddi zarardan...koruyun.

 

Plakaya Göre Kasko Fiyatları

 

Kayseri Plaka...KaskoGaziantep Plaka...Kasko
Adana Plaka KaskoAnkara Plaka...Kasko
Kocaeli Plaka KaskoAntalya Plaka...Kasko
Konya Plaka KaskoBursa Plaka Kasko
Mersin Plaka Kasko
Eskişehir Plaka Kasko
Samsun Plaka Kaskoİstanbul Plaka...Kasko

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL