Dünyanın En Tehlikeli Yolları

Tehlikeli yollarda araç kullanmak çok zor bir iştir. Özellikle sizlerle paylaştığımız dünyanın en tehlikeli yollarını görünce hayretler içerisinde kalacaksınız. Bu tür yollarla karşılaştığınızda kaza riskini daha çoktur. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı ve kendinizi maddi açıdan güvence altına alın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

1. Yoldan fırlayan bir araç, böyle yollarda araba mutlaka yavaş ve dikkatli kullanılmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Yolun taşları dökülüp, yuvarlanmaya başlamış. Yol kenarında hiç bir koruma yok.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. İnsanın başını döndüren bir yol daha. Karşıdan bir arabanın gelebileceği ihtimali ise çok korkutucu…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Neredeyse aracın düşmesine neden olacak bir durum. Yolun kenarında koruyucu hiçbir önlem alınmamış.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Labirent şeklinde bir yol daha, bu yolda araçla ilerlemek baş döndürücü olsa gerek…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Yine virajlarla dolu bir yol. Oluşabilecek risklere karşı mutlaka kasko sigortasınızı yaptırın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. İki arabanın bile geçmesi zor olacak bir yol. Yüksekliğin yaratacağı gerginlikle birlikte araç kullanabilmek neredeyse imkansız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Böyle dik virajlı yollarda araç kullanabilmek son derece zor görünüyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Yürekleri ağza getiren br görüntü daha. Bu yollardan korkmadan geçenler var mıdır merak konusu…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. Tek bir aracın zor geçtiği yolda bisiklet süren insanların geçmeye çalışması akıl almaz bir cesaret…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sigortam.net üzerinden araba sigortası sorgulama yaparak kasko şirketleri tarafından sunulan araba kasko fiyatları listesine 3 dakikada ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan sigorta uzmanlarımıza 7/24 ulaşarak, detaylı bilgi alın.

Benzer İçerikler

Poliçesini Sigortam.net’ten Yaptıranlar, 400 TL’ye Varan Ücretsiz Akaryakıt... Türkiye’nin online sigortacılıktaki lider platformu Sigortam.net, sayısız avantajlarına bir yenisini daha ekleyerek araç...sahiplerine 400 TL’ye varan ücretsiz akaryakıt kazanma fırsatı sunuyor. Sigortam.net ve Petrol Ofisi iş birliği ile...gerçekleştirilen kampanya kapsamında, Sigortam.net’ten
kasko veya trafik sigortası yaptıran araç sahipleri 1 yıl süresince yapmış oldukları akaryakıt...alımlarından toplamda 400 TL’ye varan ücretsiz akaryakıt kazanma şansı yakalıyor.
Poliçesini Sigortam.net’ten...Yaptıranlar, 400 TL’ye Varan Ücretsiz Akaryakıt Kazanıyor!

Kimler Ücretsiz Akaryakıt...Kampanyasından Yararlanabiliyor?

Sigortam.net müşterilerine özel Petrol Ofisi’nden 400 TL’ye varan ücretsiz akaryakıt...kampanyasına katılmak için tek yapmanız gereken ise Sigortam.net’ten kasko veya trafik sigortası poliçesi yaptırmak. Mevcut...Sigortam.net müşterileri ise bu kampanyadan poliçe vadelerinin bitmesine 5 ay kala yararlanabiliyor.  

“Kampanyaya...Katılmak için Ne Yapılmalıyım?”

Kampanyaya katılmak için kasko veya trafik sigortası poliçenizi yaptırmanızın ardından...ister Sigortam.net Petrol Ofisi Kampanyası sayfasından online olarak, isterseniz 444 24 00...numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak kampanyaya katılım gösterebilirsiniz. Kampanyaya dahil...olduktan sonra adınıza göndermiş olacağımız Postive Card ile Petrol Ofisi istasyonlarından yapacağınız 400 TL’nin üzerindeki...akaryakıt alımlarınızda 20 TL, ikinci ay yapacağınız 400 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında 20 TL, üçüncü ay yapacağınız...400 TL üzeri akaryakıt alımlarında ise 20 TL’ye ek olarak artı 40 TL ile toplamda 100 TL’lik ücretsiz akaryakıt...kazanabilirsiniz. Böylelikle 1 yıl içerisinde Petrol Ofisi istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alımlarınızda toplamda 400...TL’ye varan ücretsiz akaryakıt fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye Sigortam.net  - Petrol...Ofisi Kampanyası sayfasından sahip olabilirsiniz veya kampanya ile ilgili diğer merak ettiğiniz soruların cevabına ise Sıkça Sorulan...Sorular sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kampanya Sıkça...Sorulan Sorular Sayfasına Ulaşmak için Tıklayın

Sigortam.net ile Hem Bütçenizi Hem de Aracınızı Güvenceye...Alın

Kasko ve zorunlu trafik sigortasında en iyi şirketlerin tekliflerini online olarak karşılaştırma fırsatı sunarak,...müşterilerinin en uygun fiyata poliçelerini yaptırmalarını sağlayan Sigortam.net ile araç sigortası yaptırmak artık çok daha...avantajlı.  Siz de aracınızın ve bütçenizin güvenliği için 3.5 milyonu aşkın mutlu müşterimiz gibi Sigortam.net’i tercih...edin, kazancınıza kazanç katın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın! İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL