Ekim 2015 Otomobil Kampanyaları

Sonbahar’ın gelmesiyle birlikte markalar Ekim ayına özel kampanyalarında oldukça cazip tekliflerle müşterilerinin karşısına çıkmaya başladılar.

Otomobil markalarının Ekim 2015’e özel kampanyalarını derleyerek sizler için bir araya getirdik.

Aralık 2015 otomobil kampanyaları için tıklayın.

İşte marka marka Ekim ayının en avantajlı otomobil kampanyaları.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Fiat

Fiat, Ekim ayı boyunca Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinde 20 bin TL’ye 20 ay %0.99, Ducato modelinde ise 60 bin TL’ye 48 ay boyunca %1.19 oranında faizli kredi ya da peşin alımlarda cazip indirimlerle müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Ducato ve Pratico modellerinde peşin alımlarda ise %2 oranında indirim Fiat severleri bekleyen bir diğer sürpriz. Fiat’ın kampanyası 1 – 31 Ekim 2015 tarihleri arasında katılımcı bayilerde geçerli olacak. Fiat için en uygun fiyatlı kasko sigortasına, Fiat Kasko Sigortası sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Nissan

Türkiye’de son yıllardaki yatırımları ile özellikle binek araçlarda önemli bir pazara sahip olmayı başaran Japon otomotiv devi Nissan da, Ekim ayında müşterilerine özel avantajlı kampanyalar sunuyor.

Ekim ayı süresince Qashqai ve X-Trail modellerinde 70 bin TL’ye 20 ay boyunca %0.89 faizli kredi, Micra  ve  Juke  modellerinde ise 20 Bin TL’ye 20 aya varan %0.59 faizli kredi seçenekleri sunan Nissan’ın kampanyası Ekim ayı sonuna kadar devam edecek.

Honda

Bir diğer Japon otomotiv üreticisi Honda da müşterilerine Ekim ayına özel kampanyaları ile avantajlı teklifler sunuyor.

Honda’nın en fazla tutulan modellerinin başında gelen Honda Civic’e sahip olmak isteyenler Ekim ayında alacakları otomobillerinin ödemesini Nisan 2016’da yapmaya başlayacaklar.

Honda Civic, 1 – 31 Ekim 2015 tarihleri arasında 30 bin TL’ye 18 ay boyunca %0.92 faizli kredi seçenekleri ile yeni sahiplerini bekliyor.

Ford

Ford, Ekim ayı boyunca müşterilerine Mondeo Titanyum modelinde 40 bin TL’ye 20 ay boyunca %0.66 faizli kredi olanağıyla sahip olma şansını sunuyor.

Ayrıca Ford’un diğer binek araçları da 1 – 31 Ekim 2015 tarihleri arasında 30 bin TL’ye 20 ay boyunca %0.69 faizli kredi seçenkeleri ile satışta olacak.

Ford için en iyi fiyat garantili kasko teklifi Ford Kasko Fiyatları sayfasında.

 

Renault

Ekim ayının en çok ses getirecek kampanyalarından birisine ise Renault imza attı. Kadjar modeli hariç diğer tüm Renault binek ve hafif ticari araçlarda 3 yıla varan vadelerle %0 oranında faiz seçeneği sunan Renault, 15 Bin TL’ye 15 ay, 36 bin TL’ye 12 ay ve 12 bin TL’ye 36 ay vadeli kredi fırsatları ile müşterlilerinin karşısına çıkıyor.

1 – 31 Ekim 2015 tarihleri arasında ayrıca nakit alımlarda Megane HB’te 3.500 TL, Fluence, Captur, Clio Ailesi, Megane Sport Tourer, Scenic ve Symbol’de ise 3.000 TL indirim uygulanacak.

Peugeot

Peugeot ise Ekim ayında otomobil severlerin karşısına şu fırsatlarla çıkacak; Yeni Peugeot 208 almak isteyenler 43 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla yarısı peşin, yarısı ise ayda  516 TL’ye hayallerindeki otomobil sahip olabilecekler. 2008 modelinde ise manuel vites fiyatına otomatik vites kampanyası sunan Peugeot’un Ekim ayı fırsatları bunlarla bitmiyor. 

Peugeot’un birçok modelinde sunduğu taksit, takas kampanyaları 1 – 31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak.

Toyota

Toyota Ekim ayı boyunca otomobil severlerin karşısına uygun fiyatli kredi faiz oranları ve takas indirimleri ile çıkıyor.

Yaris Hybrid modeli dışındaki diğer araçlarda ekstra 3.000 TL takas indirimi sunan Toyota, kredi ile araba sahibi olmak isteyenlere ise 48 ay vadeli %1.27’den başlayan kredi faiz oranı fırsatı veriyor.

Ayrıca Toyota’dan araç sahibi olmak isteyenler diledikleri takdirde ödemelerine Mayıs 2016’da başlayabilecekler. Kampanya için son tarih 31 Ekim 2015.

Sigortam.net Avantajları 12 Ay Sürüyor

Sigortam.net’te ise kampanyalar sadece 1 ay değil, yılın 12 ayında devam ediyor. Yeni aldığınız aracınız için en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajı olanakları ile kasko yaptırmak istiyorsanız hemen online kasko sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Desktek Hattı’nı arayarak avantajlı kasko teklifinizi hiç vakit kaybetmeden alın.

Benzer İçerikler

Araç Sigortası Teklifi Alın, Bütçeniz Güvencede Olsun!

Araç Sigortası Teklifi Alın, Bütçeniz Güvencede Olsun!

İnternetten araç sigortası teklifi alın,...%50'ye varan fiyat avantajı ve internete özel indirimleri kaçırmayın! Sigortam.net üzerinden araç sigortası...sorgulama yaparak, sigorta şirketlerinin tekliflerini tek bir ekran üzerinden karşılaştırabilirsiniz. Sadece fiyatları...değil ürün teminatlarını da karşılaştırarak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun araç sigortasını rahatlıkla...bulabilirsiniz. [widget id="sigortamnet_kaskotrafik_widget-2"] Araç sigortası ne kadar? sorusu...kasko ve trafik sigortası yaptırmayı düşünenlerin en merak ettiği konuların başında gelir....En uygun araç sigortası fiyatları için internete özel indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Online indirimli...sigorta fiyatlarına ulaşmak için ise araç sigortası teklif işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Siz de geç...olmadan araç sigortalarınızı yaptırın, yüksek maliyetli hasar risklerine ve trafik sigortası cezalarına karşı önleminizi...alın!

İnternetten Araç Sigortası Teklifi Alın, Bütçenizi Koruyun!

Araç sigortası fiyatları, birçok...etkene göre değişiklik gösterir. Trafik sigortası kapsamında teminat ve limitler tüm sigorta şirketleri için aynı fiyat üzerinden...hesaplanırken, ödeme koşullarında farklılıklar olabilmektedir. Aynı zamanda indirim ve ek hizmet gibi şirkete bağlı özellikler,...%10- 20 oranında fiyatlar üzerinden farklılıklara neden olabilir. Kasko sigortası fiyatları ise zorunlu trafik sigortasına göre...daha fazla değişir. Sigorta şirketine ait özelliklerden bağımsız olarak kasko ürünleri arasındaki çeşitlilik farklı fiyat...yelpazelerinin ortaya çıkmasına neden olur. Teminatların sınırlı olduğu dar kasko ve teminatların daha kapsamlı olduğu...genişletilmiş kasko gibi ürünler, fiyatların düşük ve yüksek olmasına yol açar.

İnternete Özel İndirim Fırsatı

En...uygun fiyatlı araç sigortasını bulmak için uzun karşılaştırmalar yapmak yerine, Sigortam.net'in online indirim fırsatlarını...değerlendirebilirsiniz. Kasko veya trafik sigortası arıyorsanız teklif almanız yeterli. Teklif almanız durumunda size özel indirimli...sigorta fiyatlarına erişebilirsiniz. Bu sayede normal fiyatlandırmanın da altında çok daha uygun fiyatlara araç...sigortası yaptırma avantajınız olur.

Karşılaştırma Yapın, Bütçenize Uygun Poliçeyi Seçin!

İnternetten...araç sigortası teklifi almanın en önemli avantajlarından biri de karşılaştırma yapma imkanıdır. Tek tek...acenteleri gezerek zaman kaybetmek yerine, tek bir ekrandan tüm sigorta şirketlerinin araç sigortası tekliflerine ulaşabilirsiniz. Bu...sayede fiyatlar gözünüzün önünde olur ve seçim yapmanız daha da kolaylaşır. En yüksek fiyattan en uygun fiyata kadar tüm...teklifleri görerek bütçenize en uygun poliçeyi kendiniz seçebilirsiniz. Aynı zamanda ürünler arasında da karşılaştırma yaparak...teminatları inceleyebilme şansınız olur. Araç sigortası hesaplama yapmak için kasko teklifi
ve trafik sigortası teklifi alın, aracınız ve...bütçeniz güvencede olsun!