En Doğru Araba Sigortası Hesaplama

Araba sigortası yaptırmak gerekli olduğu kadar araştırılması gereken önemli bir konudur. İlk karşınıza çıkan sigorta şirketinden sigorta yaptırmak cebinizden daha çok paranın çıkmasına yol açabileceği gibi ihtiyacınız olan teminatları da içerisinde barındırmayabilir.

Sizin için teminat ve fiyat açısından en uygun sigortaya sigorta sorgulama işlemini doğru yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama işleminde sizden bazı bilgiler istenir bu bilgiler satın alacağınız sigorta branşına bağlı olarak farklılaşmaktadır.

Araba sigortası isteğe bağlı yaptırılan kasko ve zorunlu olan trafik sigortasıdır. Zorunlu trafik sigortasının yaptırılmaması durumunda ceza uygulaması vardır. Detaylı bilgi için “Araba Sigortası Yaptırmamanın Cezası Nedir?” yazımızı inceleyin. Kasko sigortası satın alacaksanız kişisel bilgilerinizin dışında aracınızda ek aksesuar, lpg vs. bulunup bulunmadığı sorulur. Trafik sigortasında ise kişisel bilgiler, aracın üretim yılı, marka ve modeli vs. bilgiler sorulur. Tüm soruları görmek için “Online Sigorta Yaptırmak için Gerekli Bilgiler” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Araba sigortası fiyatları da bilgiler dahilinde değişmektedir. Araba sigortası fiyatlarını etkileyen kriterleri öğrenmek için “Sigorta Poliçesi Fiyatları Nedir?” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Araba Sigortası Hesaplaması Nasıl Yapılır?
 

  • Araba sigortası sorgulaması yaparken birçok farklı şirketten çeşitli teklifleri karşılaştırmanız önemlidir. Böylece ihtiyaçlarınıza en uygun sigortayı en uygun fiyatlı şirketten alabilirsiniz.
     
  • Sigorta şirketlerinin teklifleri girdiğiniz bilgiler doğrultusunda sunulduğu için bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeye önem vermelisiniz. Aksi halde daha pahalı teklifler sunulabileceği gibi ihtiyacınız olmayacak teminatları da içinde barındırabilir.
     
  • Sigorta şirketleri belli kriterlere bakarak sunduğu poliçelerde fiyat indirimi uygulamaktadır. Örneğin hasarsızlık indirimi hem trafik sigortasında hem de kasko sigortasında geçerlidir. İndirimlerle ilgili detaylı bilgi almak için “Araç Kasko Sigortası İndirimi Nedir?, Hasarsızlık İndirimi Trafik Sigortası İçin de Geçerli mi?” yazılarımızı inceleyiniz.
     
  • Aracınızın orjinal aksesuarlarının dışında ek aksesuarları varsa bunu teklif alırken mutlaka belirtmelisiniz. Tam tersi durumda bu aksesuarlara gelen zararlar teminat altında olmaz.

Sigortam.net’ten sigorta sorgulama işlemi sadece 3 dakikanızı alır. En iyi ve en güvenilir sigorta şirketleri ile anlaşmalı olan Sigortam.net, en uygun araba sigortası fiyatlarını sunarak, online platformda size teklifler arasında karşılaştırma yapma imkanı sağlar. “Araba Sigortası Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?” yazımızdan destek alabilirsiniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın, telefonda sigorta satın alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL