444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En İyi Kasko Sigortası Hangisi?

17 Şubat 2015

Kasko sigortası aracınız herhangi bir kaza durumunda çıkabilecek masraflarını güvencesi altına alır. Bu sayede tüm ödemeleri cebinizden yapmak durumunda kalmazsınız.

Kasko sigortası kapsamına göre kazanın sadece trafikte gerçekleşiyor olması gerekmemektedir. Örneğin aracınızı kısa bir süreliğine yolun kenarına park ettiniz ve gittiniz. Bu esnada aracınıza zarar verenler veya arabası ile çarpıp kaçanlar olabilir. İşte bu durumda da zararların hepsini siz ödemezsiniz. Risk durumları ile ilgili kaskonun belli başlı teminatları vardır. Bu teminatlar standart olarak poliçenizde bulunur.

 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Bir de ek teminatlar vardr. Bu teminatları ise isteğiniz doğrultusunda ek prim ödeyerek poliçenize ekletmeniz mümkündür. Bu noktada sadece primlere odaklanmamak gerekir. Çünkü aylık ödeyeceğiniz küçük primler sayesinde büyük çaplı hasarları karşılamaktan kurtulmuş olursunuz. Bu durumda bir kasko ürününün “en iyi kasko sigortası” olarak nitelendirilebilmesi için aşağıdaki özelliklere sahip olması son derece önemlidir. 

En İyi Kasko Sigortasının 4 Önemli Özelliği
 

  1. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi en iyi kasko sigortası en ucuz ya da en pahalı olan değildir. Gerçekten sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyor olması önemlidir. Yani satın aldığınız teminatlar yetersizse veya çok sık yaşanan bir riski kapsamıyorsa hasar durumunda poliçenizin size bir faydası olmaz ve siz yine ödemeyi tek başınıza üstlenmek durumunda kalırsınız. Dolayısı ile teminatları detaylı bir şekilde incelemeli ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm teminatları içerdiğinden emin olmalısınız.
     
  2. Kasko poliçesinin genel ve özel şartlarını mutlaka incelemelisiniz. Çünkü bu şartlar sigortalı ve sigortacının yükümlülüklerini belirtmektedir. Bu detayları atlamanız risk durumunda büyük sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir.
     
  3. Hasar durumunda anlaşmalı servislerin çeşitliliği ve yakınlığı büyük önem taşımaktadır. Dolayısı ile kasko poliçesi satın alacağınız şirketin anlaşmalı servisleri hakkında ayrıntılı bilgi almanız son derece önemlidir.
     
  4. Kasko sigortası satın aldığınız şirketin büyüklüğü, mali yapısı, hasarınızı ne kadar sürede karşılayacağı önem taşır. Sigortam.net hasar durumunda 7/24 size destek olur. Detaylı bilgiyi “Sigortam.net Hasarda Yanınızda!” sayfasından alabilirsiniz.

İhityacınıza ve bütçenize en uygun kasko bedelini Sigortam.net’ten “en iyi fiyat garantisi” ile bulabilirsiniz. Bunun için sadece 3 dakikada 2015 kasko hesaplaması yapmanız ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 aramanız yeterlidir.


Okumaya Devam Edin

Kasko Değer Listesi Şubat 2015

02 Şubat 2015 Pazartesi

TSB, Kasko Değer Listesi Şubat 2015 listesini paylaştı. Şubat listesine eklenen araçları görün, bu araçlar için en uygun kaskoya Sigortam.net'ten ulaşın.

Kasko Sorgulama 2015 Yılında Neden Gerekli?

09 Şubat 2015 Pazartesi

Kasko sorgulama işlemini 2015 yılında da gerçekleştirmeniz oldukça önemlidir. Bu işlem sayesinde en uygun ve en iyi kasko teklifine ulaşabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlar ile Kasko Yenilemenizi Sigortam.net’ten Yapın!

12 Şubat 2015 Perşembe

Kasko yenileme zamanınız geldiyse telaşlanmayın, en iyi sigorta şirketlerinin en uygun tekliflerini sunan Sigortam.net’ten kaskonuzu kolayca yenileyin.