En İyi Kasko Şirketi Hangisi?

Büyük bir heyecanla aldığınız arabanızı korumak için elinizden geleni yapıyor olabilirsiniz. Periyodikaraba bakımını ihmal etmiyor, trafik kurallarına uyuyor, iyi bir sürücü gibi davranabilirsiniz. Bu yaptıklarınızın hepsi sizi ve aracınızı korumaya yöneliktir. Sizin yaptıklarınızın dışında aracınıza gelecek hasarların resmi olarak da korunması gerekir böylece ödemek zorunda olacağınız masraflardan da kurtulmuş olursunuz. Bunun tek yolu ise kasko yaptırmaktadır. Arabanızı sigortalarak hem maddi hem de manevi olarak rahat eder, güvenli yolculukların keyfini çıkarırsınız.

Kasko sigortası, maddi ve manevi fedakarlıklar yaparak aldığınız arabayı en iyi güvence altına alan sigortadır. Siz ne kadar arabanıza iyi baksanız, dikkatli sürücü olsanız da trafikteki birçok sürücü sizin gibi davranmıyor olabilir. Böyle bir sürücüyle kazaya karışmanız durumunda aracınızın hasarına üzüleceğiniz gibi hasarın boyutuna göre de masrafları karşılamanız gerekir. İşte kasko bu durumda en büyük kurtarıcınızdır. Meydana gelen hasarı önemli ölçüde karşılar size ise çok az kısmını ödemek kalır. Yani az primle büyük masrafları karşılamak durumunda kalmıyorsunuz. Hasarı karşılama oranı poliçeyi alırken anlaştığınız limitlere göre değişmektedir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

En İyi Kaskoya Ulaşmanın Yolları
 

  • Kasko sigortası alınacak her şeyde olduğu gibi güvenli yerden yaptırılmalıdır. Uygun fiyat sunan kasko şirketlerinin çok iyi olduğu düşünülmemelidir. Belki bu şirket, kapanacağından dolayı uygun fiyat sunuyor olabilir.
     
  • Uygun fiyatlı sunulan sigorta paketi sizin ihtiyacınızı karşılamıyor olabilir. Bu nedenle fiyattan çok poliçe teminat ve limitlerine önem verilmesi gerekir.
     
  • Hasar anında sigortanızın hasarınızı karşılamadığını öğrenmeniz paranızın boşa gitmesi demektir. Poliçenizin kapsadığı durumları mutlaka dikkatlice incelemelisiniz.

Sigortam.net bu konuda sizin mağdur olmanızı önlüyor, en iyi kasko şirketini size getiriyor. Nasıl mı? Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin bilgilerinize en uygun sigorta tekliflerini sizin için hazırlıyor. Online karşılaştırma platformu sayesinde sizin seçtiğiniz teklifler arasında limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yapmanızı sağlıyor. Bu karşılaştırma ile %45 fiyat avantajından faydalanmış oluyorsunuz. Geriye size sadece bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun sigortayı seçmek kalıyor.

Sigortam.net’ten araç kasko hesaplaması yapın en uygun araba kasko fiyatlarına 3 dakikada ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın, sigortanızı telefonda satın alın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

Aksigorta Tam Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar

Aksigorta Tam Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar

Hasar durumunda sorun yaşamamanız için...aşağıdakileri mutlaka okuyun.

1-Eski Genel Şartlarda Olup Yeni Genel Şartlarda Bulunmayan Teminat ve...Uygulamalar

A) Araç Bedeli

Rayiç değer belirleme yöntemi değişeceğinden, poliçe üzerine araç bedeli...yazılmayacak. Bunun yerine aracın rayiç bedelinin nasıl belirleneceği yazılacak.

B) Eksik/Aşkın...Sigorta

Araç bedeli artık poliçeye yazılmayacağı için eksik/aşkın sigorta uygulaması da sona eriyor. Uygulama...yalnızca aksesuarlar için devam edecek.

C) Enflasyondan Korunma Klozu

Araç bedeli poliçeye...yazılmayacağı için enflasyonun aracın değerini etkilemesini engellemek amacıyla konulan enflasyondan korunma klozu da artık...poliçelerde yer almayacak. Aracın değeri zaten rayiç değer ile belirleneceğinden değer kaybı oluşmayacak.

2-Yeni Genel...Şartlarda Olup Bu Üründe Olmayan Teminatlar

Aşağıdaki teminatlar kasko genel şartlarında standart olarak...bulunup, bu üründe seçmeli veya şartlı olarak bulunmaktadır. -Toprak kayması -Fırtına -Yıldırım -Kullanım...ve gelir kaybı -Yurtdışı (Seçimli) -0 km araçlarda yenisi ile değiştirme (Şartlı)

3- Ek Teminatlar

Yeni...Kasko Sistemi’nde Ek Teminatlar Genişletilmiş Kasko ve Tam Kasko ürünleri içerisinde bulunacaktır. Bu üründe bulunan ek...teminatlar: -3. kişilerce kötü niyet ve muziplikle yapılan hareketler -Yasal olarak taşınmasına izin verilen yanıcı,...parlayıcı maddeler, (Seçimli) -Araç anahtarının ele geçirilmesi sonucu çalınma, -Kemirgen ve hayvanların verdiği...zararlar* *Kemirgen hayvanlar tarafından verilecek zararlar teminat kapsamındadır.

4-Ürüne Özel Uygulamalar

A)...Yedek Parça Uygulaması

Hasar gören parçanın onarım imkanı yok ise sigortacı tarafından orijinal parça...tedarik edilir. Hasarlanan parça orijinal değilse aynı özellikleri taşıyan parça ile değiştirilme yoluna gidilir....Sigortacıdan izin alınmaksızın yapılan değişimler ödenmez.

B) Cam Hasar...Uygulaması

Anlaşmalı olmayan cam servislerine gidilmesi durumunda hasar bedelinin % 20 lik kısmı (...150 TL den az olmamak kaydı ile) sigortalı tarafından karşılanacaktır.

C) Servis Uygulaması

Onarım...sigortacının anlaşmalı olduğu serviste yapılır.

D) Rayiç Değer Belirleme Uygulaması

Şirket tarafından...internet üzerinden araç satışı yapan sitelerden veya yetkili/özel satıcılardan alınacak en az 3 teklifin...ortalaması piyasa rayici olarak belirlenir.
Bu sayfada paylaşılan detaylar...tamamen bilgi amaçlıdır. Sigorta şirketleri ürün ve teminatlarda değişiklik yapabilirler. Bu...nedenle, satın aldığınız poliçe ile beraber gelen belgede yer alan genel ve özel şartları mutlaka okumanızı...hatırlatırız. İtiraz durumunda en kısa zamanda 444 24 00 Sigorta Destek Hattı veya sigorta danışmanınız ile iletişime...geçmelisiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL