En İyi Kasko Şirketi Hangisi?

Büyük bir heyecanla aldığınız arabanızı korumak için elinizden geleni yapıyor olabilirsiniz. Periyodik araba bakımını ihmal etmiyor, trafik kurallarına uyuyor, iyi bir sürücü gibi davranabilirsiniz. Bu yaptıklarınızın hepsi sizi ve aracınızı korumaya yöneliktir. Sizin yaptıklarınızın dışında aracınıza gelecek hasarların resmi olarak da korunması gerekir böylece ödemek zorunda olacağınız masraflardan da kurtulmuş olursunuz. Bunun tek yolu ise kasko yaptırmaktadır. Arabanızı sigortalarak hem maddi hem de manevi olarak rahat eder, güvenli yolculukların keyfini çıkarırsınız.

Kasko sigortası, maddi ve manevi fedakarlıklar yaparak aldığınız arabayı en iyi güvence altına alan sigortadır. Siz ne kadar arabanıza iyi baksanız, dikkatli sürücü olsanız da trafikteki birçok sürücü sizin gibi davranmıyor olabilir. Böyle bir sürücüyle kazaya karışmanız durumunda aracınızın hasarına üzüleceğiniz gibi hasarın boyutuna göre de masrafları karşılamanız gerekir. İşte kasko bu durumda en büyük kurtarıcınızdır. Meydana gelen hasarı önemli ölçüde karşılar size ise çok az kısmını ödemek kalır. Yani az primle büyük masrafları karşılamak durumunda kalmıyorsunuz. Hasarı karşılama oranı poliçeyi alırken anlaştığınız limitlere göre değişmektedir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

En İyi Kaskoya Ulaşmanın Yolları
 

  • Kasko sigortası alınacak her şeyde olduğu gibi güvenli yerden yaptırılmalıdır. Uygun fiyat sunan kasko şirketlerinin çok iyi olduğu düşünülmemelidir. Belki bu şirket, kapanacağından dolayı uygun fiyat sunuyor olabilir.
     
  • Uygun fiyatlı sunulan sigorta paketi sizin ihtiyacınızı karşılamıyor olabilir. Bu nedenle fiyattan çok poliçe teminat ve limitlerine önem verilmesi gerekir.
     
  • Hasar anında sigortanızın hasarınızı karşılamadığını öğrenmeniz paranızın boşa gitmesi demektir. Poliçenizin kapsadığı durumları mutlaka dikkatlice incelemelisiniz.

Sigortam.net bu konuda sizin mağdur olmanızı önlüyor, en iyi kasko şirketini size getiriyor. Nasıl mı? Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin bilgilerinize en uygun sigorta tekliflerini sizin için hazırlıyor. Online karşılaştırma platformu sayesinde sizin seçtiğiniz teklifler arasında limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yapmanızı sağlıyor. Bu karşılaştırma ile %45 fiyat avantajından faydalanmış oluyorsunuz. Geriye size sadece bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun sigortayı seçmek kalıyor.

Sigortam.net’ten araç kasko hesaplaması yapın en uygun araba kasko fiyatlarına 3 dakikada ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın, sigortanızı telefonda satın alın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile    TRAFİK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler