En İyi Kasko Teklifi Almanın İpuçları

Araç  sigortası maliyetleri aracını sigorta yaptıracak kişiler arasında sıklıkla konuşulan konulardandır. Özellikle kasko sigortasının pahalı oluşundan yakınılır.

En uygun kasko poliçesine sahip olmanın yolları soruşturulur, araştırılır. Ancak uygun fiyatlısı bulunamasa da yaptırmadan olmaz diyerek yaptırılır. 

Neticede özenerek, büyük bir şevkle alınan arabanızın güveni için maliyeti fazla olsa da aracınız kasko ile sigortalanır. Ancak ufak detaylara dikkat ederek hem en iyi kasko teklifini alabilir hem de aradığınız teminatları içeren kasko sigortasına kolay sigorta adımları ile ulaşabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

En İyi Kasko Teklifi ve En Uygun Kasko İçin İpuçları

1- Herşeyden önce kasko fiyat teklifi araştırmasına girenler, en pahalı kasko sigortasının en iyisi olmadığını aklında bulundurarak işe başlamalı. Öncelikle ihtiyaçlarınız doğrultusunda kasko poliçesi tipine karar vermelisiniz. Kasko, dar kasko, tam kasko veya genişletilmiş kasko. Hangisi sizin kaskonuz?

2- Kasko poliçesi tipini belirlediğinize göre sıra teminatlarda. Sizin için en doğru kasko teminatları önemli. Çünkü; hiç gerekmeyen, risk ihtimali çok düşük teminatları almak sizin için boşuna yüksek prim ödeme manasına gelecektir.

3- Genellikle kasko poliçesinin özel ve genel şartları okunmaz, okumaya gerek duyulmaz. Ancak sonrasında okunmayan bu şartlar ilerde sizin başınızı ağrıtır, en başında okunmalıdır.

4- Özellikle hasar, bakım durumlarında oldukça gerekli olacak araç servis ağının genişliği ile ile ilgili sorular sorulmalıdır.

5- Poliçe alımında hasarsızlık indiriminin uygulanıp uygulanmayacağı sorgulanmalıdır, bu durum daha uygun poliçe sahibi olmanızı sağlayacaktır. 

Bütün bu tüyolar dışında en uygun sigorta ve en kolay sigorta ürünleri için Sigortam.net’ten destek almak akıllıca olacaktır.

Kolay sigorta poliçesi sorgulama için Sigortam.net’e ulaşın, en iyi sigorta şirketlerinin kasko fiyatları arasından seçim yaparak sigortalanmayı kaçırmayın. Dilerseniz 7/24 hizmet sunan 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız yardımıyla sigorta sahibi olun.

 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL