En İyi Sigorta Şirketini Bulmanın Püf Noktaları | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En İyi Sigorta Şirketini Bulmanın Püf Noktaları

Sigorta sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin oranı ülkemizde gittikçe büyüyor ve sektör genişledikçe seçeneğimiz arttığı gibi en iyisini bulmak da zorlaşıyor.

En iyi sigorta şirketleri ile ilgili bir gözlem yapıldığında; bir kısmı ya yerini koruyar ya da birkaç basamak inip çıkıyor. Bu durumda her türlü koşullarda dengeli büyüyen ve prim üretebilen şirketler nitelikli ve iyi şirketler olarak değerlendirilebilir.

Sigorta şirketleri arasında en iyisi diyebilmenin diğer göstergesi ise hasar ödemeleridir. Hasar ödemeleri 2 aşamalı olarak değerlendirilebilir. Birincisi; hasar ödemelerinin çok yüksek olması, ikincisi ise hasar ödemelerinin geç yapılıyor olması.

Hasar ödemelerinin gecikmesi şirketin mali gücünün zayıflığını gösterebilir bu sebeple; makul sürelerde gerekli incelemenin yapılarak zararın karşılanıyor olması sigorta şirketleri için her zaman artıdır.

Sigorta şirketlerinin teknolojinin gelişimine ayak uydurarak yeni ürünler sunabilmesi örneğin; online sigorta sorgulama, online sigorta hesaplama hizmeti sunması da sigorta şirketinin gücünü gösterir.

Zorunlu trafik sigortası, kasko sigortası… gibi sigorta seçenekleri fazla olan sigorta şirketleri de sektörde her zaman avantajlı konumdadır.

En İyi Sigorta Şirketi Nasıl Olmalı?
 

 • Sigorta prim üretimi yüksek olmalı,
   
 • Hasar ödemeleri zamanında yapılmalı,
   
 • Farklı sigorta çeşitleri sunabilmeli,
   
 • Rekabet gücü yüksek olmalı,
   
 • Teknolojiye uyum sağlayabilmeli

En iyi sigorta şirketleri aracılığı ile sigortalanmak için Sigortam.net’e ulaşın, sigorta sorgulama yaparak en uygun sigorta seçeneklerine sahip olun. 

Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın, ister araç sigortası içerisinde yer alan; zorunlu trafik sigortası, kaskoya ister; sizi ve ailenizi yaşam boyu koruyacak özel sağlık sigortasına sadece 3 dakikada sahip olun.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL


Benzer İçerikler

Sıfır Araç için Kasko Sigortası Fiyatları

Resmi Gazete yayınlanan tebliğe göre 2012 yılı itibariyle model yılı geçişleri, önceki yıllarda olduğu gibi Ağustos ayında değil, yıl başlarında gerçekleştirilecek. Bu uygulamayla, 01 Ocak 2013 ve 31 Aralık 2013 tarihleri arasında üretilen araçlar veya ithal edilen araçların tamamı 2013 model olarak kabul ediliyor.

Devamını Oku

Araç Sigorta Fiyatlarını Etkileyen 5 Önemli Kriter

Araç sigorta fiyatlarını etkileyen önemli kriterlerin neler olduğunu yazımızdan öğrenin. Sigortam.net'ten teklif alarak en uygun araç sigortasına ulaşın.

Devamını Oku

Sollama Yaparken Bunlara Dikkat!

Sollama kurallarına dikkat etmek son derece önemlidir. Yanlış şekilde yapılan sollamalar hem sizin hem de trafikteki diğer sürücüler için risk oluşturur.

Devamını Oku